Gönderen Konu: AKDAŞ 312 SE MODEL POZE HAKKINDA  (Okunma sayısı 54079 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
Ynt: AKDAŞ 312 SE MODEL POZE HAKKINDA
« Yanıtla #150 : 15 Eylül 2015, 14:46:45 »
samet bey kaç gündür sana yöneltilen ne fayda saglıyon çıkarın ne gibi sorulara komik cevaplar vermiştin şimdi anladık ki sana msj atacak kadar samimiymişsiniz :)o ifadeleri kullanan veya kullandı diyen en adi en karaktersiz insandır.ben tüfeği av bayisinden sıfır aldım evimde diger tüfekler ile muhafaza ettim cifçilik yapmıyorum ahırımız falan yok .keşke olsaydı :)

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #151 : 15 Eylül 2015, 14:50:25 »
samet bey sorsaydınız bizim bir adet balya ile dana kayboldu belki tüfeğin içinden çikmıştır. :)

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #152 : 15 Eylül 2015, 14:53:40 »

buda benim akdaştan 5 yaş büyük tüfegim

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #153 : 15 Eylül 2015, 15:24:03 »
o düşünce ile tüfeği tamire gönderen kişi o kadar salak ki tüfegi ahırda beklettim hiç silmedim ondan paslandı siz bunu yapın diyecek.gerçekten bu msj size akdaştan geldiyse akdaşın kalitesini düşünün. soru: hatasını düzeltmeyen+iftira atan bir firma = akdaş silah

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #154 : 15 Eylül 2015, 16:02:34 »
ömer akdaş bey e sesleniyorum ömer bey firmanızda cenk bey diye biri ile görüştüm bu süreş içerisinde bakın isim bile veriyorum  .beni arasın sizin yanınızda eger bana derseki sizin söylediginiz ifadelerin 10/1 kullandı.ben bu forumdaki herkesten özür diler ve daha fazlasını yaparım.ama akdaşın ederi gerçekten benim gözümdeki kadar bile degilmiş.   

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #155 : 16 Eylül 2015, 14:43:29 »
değerli forum üyeleri .akdaş firmasından ilgili kişiler benimle irtibata geçti.yanlış anlaşılmalardan dolayı bu durumun yaşandığını söylediler.sinir ve öfke ile yazdığım yorumlar olabilir bu olayın bana bir atısı oldu degerli bir arkadaşla tanıştım.kimseyi zan altında bırakmak,üzmek ve zarar vermek istemem.tüfeğin son halini de sizlerle paylaşacagım.. saygılar

The following users thanked this post: Engin TARHAN

Çevrimdışı Mithat USLU

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #156 : 16 Eylül 2015, 22:15:59 »
Forumdaki  Herkese selamlar..
Tüm yorumları tek tek  okudum...Nacizane  fikrim Bırakın imal edilmiş bir tüfeği normal demir boruya  bakım yapsanız  o resimdeki  hale  gelmez.. Tüfek bakımsız  kalmış...Belki terleyip   belki nemlenip üzerinde kurumaya  benziyor... avdan gelip  direk asma gibi... Birde  Sayın Mustafa  Polat Dava Dediniz Hukuk Dediniz Firma ve sahibine bana göre  ağır  ithamlarda bulundunuz sonra benimle  irtibata  geçtiler  yanlış anlaşılma  diye çevirdiniz... Eğer  Haklı olsaydınız  yada  yazdığınız  kadar  iddialarınızın arkasında dursanız O Tüfeği  Ne tamire  Ne Bakıma Göndermez hukuki sürecinizi işletirdiniz...Sizin ithamlarınız olmadı..Çünkü Bu Forumda   Akdaş Firması iLe ilgili en  beğendiğim ve  takdir ettiğim  ve gördüğüm şey Syn  Ömer Akdaş  ın  Sadece  bu  konuda değil Diğer  Konulardada  Buradaki Avcılara Tek Tek Cevap  yazıp tek tek yorumlarını  okuması sorularına  içtenlikle cevap vermesiydi... Buda sat tüfeği Al  parayı tipinde Bi firma Değil, İtibarımız  Paramızdan önemlidir tarzı firma  tipi olduklarının göstergesidir... Eğer  öyle  olmasa idi bugün bu Konuyuda  Muhattap alıp  buraya   yazmazdı.. Çünkü Bizim  ülkemizde satıştan  sonrada  müşterilerle  ilgilenecek  Çok Az  firma var...
1979-Antalya

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #157 : 16 Eylül 2015, 22:30:41 »
Forumdaki  Herkese selamlar..
Tüm yorumları tek tek  okudum...Nacizane  fikrim Bırakın imal edilmiş bir tüfeği normal demir boruya  bakım yapsanız  o resimdeki  hale  gelmez.. Tüfek bakımsız  kalmış...Belki terleyip   belki nemlenip üzerinde kurumaya  benziyor... avdan gelip  direk asma gibi... Birde  Sayın Mustafa  Polat Dava Dediniz Hukuk Dediniz Firma ve sahibine bana göre  ağır  ithamlarda bulundunuz sonra benimle  irtibata  geçtiler  yanlış anlaşılma  diye çevirdiniz... Eğer  Haklı olsaydınız  yada  yazdığınız  kadar  iddialarınızın arkasında dursanız O Tüfeği  Ne tamire  Ne Bakıma Göndermez hukuki sürecinizi işletirdiniz...Sizin ithamlarınız olmadı..Çünkü Bu Forumda   Akdaş Firması iLe ilgili en  beğendiğim ve  takdir ettiğim  ve gördüğüm şey Syn  Ömer Akdaş  ın  Sadece  bu  konuda değil Diğer  Konulardada  Buradaki Avcılara Tek Tek Cevap  yazıp tek tek yorumlarını  okuması sorularına  içtenlikle cevap vermesiydi... Buda sat tüfeği Al  parayı tipinde Bi firma Değil, İtibarımız  Paramızdan önemlidir tarzı firma  tipi olduklarının göstergesidir... Eğer  öyle  olmasa idi bugün bu Konuyuda  Muhattap alıp  buraya   yazmazdı.. Çünkü Bizim  ülkemizde satıştan  sonrada  müşterilerle  ilgilenecek  Çok Az  firma var...

Mithat Bey hoşgeldiniz.

Şu an en iyisi beklemek galiba. Yapılacaklar bittikten sonra ne diyeceklerse yazarlar veya sormak isteyen iş bitikten sonra sorabilir diye düşünüyorum naçizane. 
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2015, 22:31:48 Gönderen: Volkan KÖYDEMİR »
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

The following users thanked this post: İbrahim AYSU

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #158 : 16 Eylül 2015, 22:40:05 »
değerli forum üyeleri .akdaş firmasından ilgili kişiler benimle irtibata geçti.yanlış anlaşılmalardan dolayı bu durumun yaşandığını söylediler.sinir ve öfke ile yazdığım yorumlar olabilir bu olayın bana bir atısı oldu degerli bir arkadaşla tanıştım.kimseyi zan altında bırakmak,üzmek ve zarar vermek istemem.tüfeğin son halini de sizlerle paylaşacagım.. saygılar

Gülüyorum sana :)) beni bile akdaştan çıkarım olmakla suçladın benim akdaştan 1 gr çıkarım varsa HAK yerini bulsun ama yok ise benim günahımı aldın..hakkımıda helal etmiyorum sana..onca laflardan sonra nasıl bir 360 tır bu yanlış anlamadır ..
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

The following users thanked this post: Salih KATLANIR

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #159 : 16 Eylül 2015, 22:47:28 »
Bekleyelim Samet Bey, bitince sonucu paylaşacaklarını yazmış. Bitsin ki, bilgi paylaşılsın, daha iyi öğrenelim. Ben de dahilim, bir şey yazmıyorum, bekleyeceğim. Saygılarımla.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

The following users thanked this post: İbrahim AYSU

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #160 : 16 Eylül 2015, 22:51:59 »
Bekleyelim Samet Bey, bitince sonucu paylaşacaklarını yazmış. Bitsin ki, bilgi paylaşılsın, daha iyi öğrenelim. Ben de dahilim, bir şey yazmıyorum, bekleyeceğim. Saygılarımla.

Valla volkan abi bende merakla bekliyorum bekleyelim
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

The following users thanked this post: Volkan KÖYDEMİR

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #161 : 16 Eylül 2015, 23:48:49 »
Gülüyorum sana :)) beni bile akdaştan çıkarım olmakla suçladın benim akdaştan 1 gr çıkarım varsa HAK yerini bulsun ama yok ise benim günahımı aldın..hakkımıda helal etmiyorum sana..onca laflardan sonra nasıl bir 360 tır bu yanlış anlamadır ..
+1000..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #162 : 17 Eylül 2015, 08:55:17 »
lafı nerenizden anlıyorsunuz bilmem .ben yanlış anlamışım demedim .firma yetkilileri benle irtibata geçti .bana yöneltilen ithamlar hakkında yanlış anlaşılmalar olduğunu söyledim.burada iki üçtane laubali insanla harcıyacak zamanım yok cevapta vermem daha merak eden arkadaşlar olur diye sadece fotoları paylaşırım .kimseninde fikrine de ihtiyacım yok kendinize saklayın o çok degerli fikirlerinizi bir gün illaki lazım olur ;) :)o tüfegin muhafazası konusundaki söylemlere inanan kişilerle konuşacak bişeyim yok

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #163 : 17 Eylül 2015, 14:29:57 »
lafı nerenizden anlıyorsunuz bilmem .ben yanlış anlamışım demedim .firma yetkilileri benle irtibata geçti .bana yöneltilen ithamlar hakkında yanlış anlaşılmalar olduğunu söyledim.burada iki üçtane laubali insanla harcıyacak zamanım yok cevapta vermem daha merak eden arkadaşlar olur diye sadece fotoları paylaşırım .kimseninde fikrine de ihtiyacım yok kendinize saklayın o çok degerli fikirlerinizi bir gün illaki lazım olur ;) :)o tüfegin muhafazası konusundaki söylemlere inanan kişilerle konuşacak bişeyim yok

Ne kadar kaba bir üslup. Agresif tutumunuzu devam ettirdiğiniz takdirde üyeliğinizi askıya almak zorunda kalacağız.

http://avlakforum.com/forum/yonetim-ve-duyurulari/forum-kurallari/
2- Forum geneline ve özellikle Yaşça büyük olan üyelerimize karşı hitabımızda daha dikkatli olmalı, genç arkadaslarımızada asla kusurlarında azarlayıcı itici tavırlar sergilenmemelidir Aksi mesajlar gerekirse silinecek yada teşhir edilecektir.
5- Yasalarla yasaklanmamış ancak etik olarak uygun bulmadıgımız mesajları öncelikle yöneticilere bildirmek ve silinmesini istemek hakkınızı kullanabilirsiniz.
12. Bu forum gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla fikir alişverişinde bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir.
14. Forum kurallarına uymayan katılımcıların forum'a yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabilir.
17. Kullanıcılar forum içerisinde bir bölüme yazı yazarlarken herhangi bir markayı veya firmayı olduğundan daha üstün gösteremeyecegi gibi aynı şekilde aşağılayamazlar !!!
18. Firmalar veya Yayıncı Kuruluşlar ile ilgili fikirlerinizi nezaket kuralları çerçevesinde yazmalısınız,Hakaret veya kin dolu yazılar tarafımızdan engellenir.
25-Forumda, Yönetim,  Moderatör ya da Genel Moderatörlerce yapılan bir uygulamayı, Özel mesaj yada telefonla site yönetimine sormak yerine, direk siteyi veya yöneticileri suçlayıcı mesaj yazan üyelerin üyelikleri ilk etapta 10 gün, tekrarında 30 gün süre ile askıya alınacak, ısrarcı olan üyelerin üyelikleri silinecektir.
KONUYU KİM NİYE KİLİTLEDİ BİLEMİYORUM. BU NEDENLE SAYGISIZLIK OLMAMASI İÇİN KİLİDİ AÇMIYORUM. KONUDA KENDİNE CEVAP HAKKI DOĞDUĞUNU DÜŞÜNEN ARKADAŞIMIZ VARSA BANA ÖZEL MESAJLA GÖNDERDİĞİ TAKDİRDE KONU ALTINA EKLERİM.

İzninizle üye sıfatıyla konu hakkında bir kaç cümle de ben eklemek istiyorum.
Gelen Moderatör Raporuna istinaden konuyu baştan sona okudum.
Benim takıldığım nokta; haklı haksızdan ziyade, tüfek bu hale gelene kadar, tüfeği silip temizlemek veya fabrikaya gönderip hakkını aramak, tüfek sahibi arkadaşın hiç mi aklına gelmemiş. Bunca yıllık avcıyım, elimden yerli yabancı onlarca tüfek geldi geçti, normal kullanımda ve bakımda hiç bir tüfek bu hale gelmez.
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #164 : 22 Ekim 2015, 16:46:22 »
alkan bey siz konuyu baştan okudunuz mu?sanki ben akdaş firmasını yıpratmaya yönelik düzmece bir oyunun içindeymişim gibi davranıyorlar .ben hemen hemen hepsinden önce bir akdaş kullanıcısıydım.başıma gelen olayı kısaca anlatmak istedim. çokta konu değil üyelikten de atabilirsiniz.başıma üzücü bir olay geldiği için ne foruma yazabildim nede tüfegi gönderebildim.yeni ilgilenme fırsatım olacak .merak eden arkadaşlar var merak etmeyin bu konuyu ortada bırakmam

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #165 : 22 Ekim 2015, 16:51:35 »
alkan bey bana sorduğunuz sorunun on da birini de akdaşa sorsanız biraz daha tarafsız olursunuz.kendi kazdığınız kuyuya kendiniz düşüyorsunuz. sizin sözleriniz=hiçbir tüfek silinmez yağlanmaz ise bile bu hale gelmemesi gerek .ben burdan ne anlamam gerek açıklarsanız sevinirim

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #166 : 22 Ekim 2015, 18:38:19 »
Mustafa Bey evet konuyu baştan sona okudum.
Yazdıklarımı da kimseyle polemik olsun diye yazmadım.
Son kısımda yazdıklarım şahsi düşüncelerim dir siteyi bağlamaz.
Taraf olduğumu söylemeniz beni hiç tanımadığınızı gösterir.
Eğer taraf olmam gerekecekse ben üyelerimizden taraf olurum merak etmeyin.
Son olarak yazdıklarımdan ne anlamak istediğiniz size kalmış. Tüfeğinizin bu hale gelmesinde hata varsa bence bu tek taraflı değil.
« Son Düzenleme: 22 Ekim 2015, 18:46:15 Gönderen: Alkan YOKSUL »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

The following users thanked this post: Samet BİRİCİK

Çevrimdışı Selim AYDOS

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #167 : 26 Mart 2016, 11:14:12 »
Konuyu merakla okudum öncelikle şunu belirtmek isterim, söz konusu tüfeğe ait resimlere baktığımda tüfeğin hor kullanıldığı bakımsız kaldığı hatta gram yağ yüzü görmediği belli oluyor. Üreticinin yargısız infaz gibi suçlanarak diğer insanların üretici karşısında olumsuz fikir edinmesine neden olmak pek doğru değil. Akdaş ürünü kullanan birisi olarak Akdaş firmasının bu tür bir durumda olumsuz tavır takınacağına inanmıyorum. Haksızlığa uğradığını düşünenin yapması gereken önce talep etmek cevaba göre yasal hakkını kullanmak ve somut sonucu paylaşmaktır ki herkes doğru bilgilensin. Saygılar.
1978 ANKARA

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #168 : 26 Mart 2016, 13:05:42 »
Ömer bey 5. sayfada gereken araştırmaları yapıp konuyu yeterince açıklığa kavuşturmuştur.
Kendisine bir kere daha teşekkür ediyorum işiniz rast gelsin
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Mustafa POLAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
AKDAŞ 312 SE MODEL POZE HAKKINDA PART2
« Yanıtla #169 : 07 Mayıs 2016, 09:54:55 »
arkadaşlar öncelikle herkese saygılar slm lar 08 eylül 2015 tarihinde yine böyle bir konu başlıgı açmıştım.bazı arkadaşlar bilir tüfegimle ilgili sıkıntıyı tüfegin elle temas eden heryeri paslanmış ve 3.kez akdaş silah sanayi ye hatanın giderilmesi için göndermiştim.fakat ömer akdaş ve sadık akdaş tüfekte hiçbir üretim hatası olmadığını belirterek tamiratın ücret karşılıgında yapılabilecegini söylemişler bende bunun üzerine tüfegi geri istemiş ve hakkımı arıyacagımı belirtmiştim.daha sonrasında da sizler le konuyu ve fotografları  paylaşınca telefon üstüne telefon ederek(akdaş silah da çalışan cenk bey tarafından şuanda kendisi işten ayrılmış )zaten o olmuş olsa bu konu çözülürdü.devam edeyim akdaş silahın istegi üzerine tamirat için tüfegi geçtiğimiz günlerde gönderdim ve bir telefon geldi tüfegin fabrikaya ulaştıgı sadık beyin incelediği bunların ücret karşılıgında yapılabilecegi söylendi .şimdi takdir sizin tüfekdeki sorunu akdaş tarafından çözecez diyip istemek ve avlakdaki yorumlarımı biraz yumuşatıcı yapmamı isteyen kim(cenk bey bu konuyu görürseniz lütfen dahil olun) devam edeyim arkadaşlar ücret talebi üzerine ben şaşkınlık içinde fabrikayı aradım hakan bey le görüştüm ve kendileri beni anladıklarını fakat ellerinden bişey gelmedigini sadık akdaşla görüşmemi önerdiler.bu olay üzerine iki gez görüşme talebim oldu fakat sadık beyi bulmak ne mümkün ömer akdaşa ulaştım fakat kendileri apayrı bi dünya (siz tüfegin ikinci sahibisiniz siz aldıgınızda böyleydi biz hatırlıyamadık tüfegi istedikmi istemedikmi )gibi cocukca şeyler ömer bey bunlarıda inkar et konuşma kaydımızı forma yüklüyüm. kendisine diyorum ki ben bu tüfegi yaptıracam biye kapınızda yatmadım niye isteyip bu rezil duruma beni düşürüyosunuz birsürü kargo parası ödettiriyosunuz?ömer bey den cevap ya kargo parasını biz veririz... vaa allah razı olsun ne büyük iyilik .arkadaşlar konuyu bilir ömer beyin bana iftiraları oldu ve onun yanında olan arkadaşlar oldu tüfegi ahırda samanlıkta saklamışım falan tüfegin ikinci sahibiyim gibi şeyler eger yine çamur atmaya kalkılışırsa konuşma kayıtlarınıda tüfegin faturasınıda forma yüklerim daha küçük duruma düşersiniz gerçi umrunuzda olacagınıda pek sanmıyorum. benim tekrar buraya yazmamın sebebi akdaş alacak arkadaşlar tekrar düşünsün paranızla rezil olmayın.ben bü tüfegi alırken araştırdım formlarda herhangi bir yorum görmedim .keşke benim gibi biri yazmış olsaydı bende okusaydım .tüfek elime ulaşsın aldıgım av bayiisinde güzel bi video çekip sizinle ve video paylaşım sitelerinde paylaşacam yorumlarınızı bekliyorum    saygılar.......
  • Sarsılmaz apollo
  • Ata otomatik
  • Akdaş superpoze
  • Setter
1989 - Tokat

Çevrimdışı Ergin ŞİMŞEK

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: AKDAŞ 312 SE MODEL POZE HAKKINDA PART2
« Yanıtla #170 : 07 Mayıs 2016, 10:51:08 »
mustafa bey geçmiş olsun sorununuzun hala düzeltilmemesi üzücü bir durum .artık tek çare kalmiş ya hakkınızı arayın yada iyi bir ustaya yaptırın  kullanın  en son care karakola hedıye edıp ruhsatdan sildirın
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2016, 11:18:16 Gönderen: Ergin ŞİMŞEK »
1984 SAMSUN/BAFRA  *****HAYALİN KADAR YAŞAR CESARETİN KADAR BÜYÜR ADAMLIĞIN KADAR ANILIRSIN*****

The following users thanked this post: Kurtuluş KARATAY

Çevrimiçi Fatih S.M.YAPAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #171 : 07 Mayıs 2016, 11:39:03 »
mustafa bey tüfeğin çabuk paslanıyor olması bir kusur değildir bence,ayrıca el değen yerler tabiki daha çabuk paslanır,bakımını sık yapacaksınız. eğer paslanma kusursa remington baikal bunlar kadar çabuk paslanan silah ben görmedim hepsi kusurludur...
  • Benelli Bellmonte 1 12 çap 71 cm namlu
  • Mossberg 500A pompalı 12 çap 71 namlu
  • Kral Cara Cara süperpoze 12 çap 71 cm namlu
  • Özhuğlu Alesta çifte 36 çap 71 namlu
  • İngiliz Seter; Şanslı
Tarsus Avcılar Kulübü
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus/Mersin

The following users thanked this post: Yasin TORAN

Çevrimdışı Mustafa POLAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #172 : 07 Mayıs 2016, 12:32:41 »
Fatih bey  doğru söylüyorsunuz tâbi ki paslanir ama bu çok aşırı şekilde paslandi benim iki tufegim daha var ve bu olayın binde birini yaşamadım. Asıl sıkıntı tüfeği isteyip kaseti tekrar başa sarmalari çocuk gibi oynuyolar kaç senedir benimle
  • Sarsılmaz apollo
  • Ata otomatik
  • Akdaş superpoze
  • Setter
1989 - Tokat

Çevrimdışı Mustafa POLAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #173 : 07 Mayıs 2016, 12:36:08 »
Ergin kardeşim ben illa benim tüfeği mi yapın deniyorum sen konunun gecmisini biliyosun  buraya yazdım duyuldu diye beni ariyolar ya niye bukadar buyuttunuz gönderin yapalım ikna ediyolar sonra olana bakın adam diyoki kargo parasını biz veririz kaliteyi anlayın işte
  • Sarsılmaz apollo
  • Ata otomatik
  • Akdaş superpoze
  • Setter
1989 - Tokat

Çevrimdışı Emrah TUNCA 57

• *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #174 : 07 Mayıs 2016, 12:39:16 »
Yerli malı yurdun malı kimse onu kullanmamalı... :)
  • Armsan A612W Yarı Otomatik
  • Setter-Paşa
1994/SİNOP

The following users thanked this post: Nuri ÇELİK, İdris MOĞOL