Gönderen Konu: niyet çulluk kısmet ördek güzel bir av oldu  (Okunma sayısı 9208 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Polat OLUR

• Müdavim Üyemiz
Ynt: niyet çulluk kısmet ördek güzel bir av oldu
« Yanıtla #25 : 25 Ocak 2016, 18:45:26 »
Fişek denk geldi tüfeğe bu sefer özgür kardeş...rasgele..bir günde beraber olsun diyorum ama nasip olmadı işlerden..
  • Browning Maxus
  • B.C.Miroku 800 SW Grade 4
  • B.C.Miroku 600
Polat OLUR
1976 İzmir/Bergama

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #26 : 25 Ocak 2016, 23:47:06 »
Fişek denk geldi tüfeğe bu sefer özgür kardeş...rasgele..bir günde beraber olsun diyorum ama nasip olmadı işlerden..
   bu sefer bakarsın tahtalıları denk getiririz takipteyim merak etme :)
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus armsan phenoma argentum, batsas 121h poze, doxcarms sp, doxcarms mx2 , tuka çifte

Çevrimdışı Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 28 Ocak 2016, 19:42:03 »
Abi rastgele gerçekten azar azar da olsa güzel avlar yapıyorsun. Bu arada Anabella'ya ilk iş olarak su aportuna alıştır, benim Tony ile en büyük avantajım o yok sudan nasıl alınacak yok atsam mı atmasam mı derdim yok yeterki av olsun alır gelir bir av köpeğinin bence olmazsa olmazı su aportu. Su aportuna alıştırmanın en kolay yolu seninle beraber denize girmesi, alıştıktan sonrada bol bol at getir yaptırmak.Alıştıktan sonrada bu şekil oluyor  :)

Fethiye'den selamlar.
   Gökancım merhaba,, Tony süper gelişmiş, çok iyi bakmışsın. Suda aramasıda çok güzel, özellikle burnunu kullanması dikkatimi çekti, kokuyu fark etti ve çekinmeden suya girdi, keşke birde önünde ördek olsaydı da köpeğin çok iyi motive olurdu, daha da iyi olacak çünki genç köpek daha, bikaç ay sonra, yeni sezonda çok fark edecek göreceksin,, selam ve sevgilerimle.
1958-Ankara

Çevrimdışı Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 28 Ocak 2016, 19:45:45 »
66 namlu şafak 4 şok fişek 33 gr bior 8 no bornaghi fişek çok kalite tavsiye ederim  bu sefer çay kenarı değil gölet kıyısında avlandım

Avın bol ve bereketli olsun Özgür kardeş. Güzel bir av günü olmuş, behri için 8 numara saçma idealdir zaten, güzel paylaşımın için teşekkürler, rast gele.
1958-Ankara

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #29 : 28 Ocak 2016, 20:15:12 »
    Avın bol ve bereketli olsun Özgür kardeş. Güzel bir av günü olmuş, behri için 8 numara saçma idealdir zaten, güzel paylaşımın için teşekkürler, rast gele.
teşekkür ederim savaş abi     rast gele
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus armsan phenoma argentum, batsas 121h poze, doxcarms sp, doxcarms mx2 , tuka çifte

Çevrimdışı Canan GÖRÜR

• Müdavim Üyemiz
  • ADANA BELÇIKA HATTINDA GARİP BİR AVCI
« Yanıtla #30 : 30 Ocak 2016, 18:43:30 »
Avınız bol ve bereketli olsun
Canan GÖRÜR
1967 ADANA & BELÇİKA