Gönderen Konu: AVLAK ÜYELERİNİN DİKKATİNE.....  (Okunma sayısı 11709 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yasin ŞAHİN 06

• *
  • Avcı'nın olduğu yerde Av olma
Ynt: AVLAK ÜYELERİNİN DİKKATİNE.....
« Yanıtla #50 : 20 Ocak 2016, 12:43:34 »
Ben forumu geç fark etmiş biri olarak görüşüm Yılların birikimi olduğu güzel paylaşımların yapıldığı hoş sağlam ve güvenilir dostlukların kurulduğu bir ortamın dağıtılması taraftarı değilim ancak forum içinde bir baş kaldırış anlayışsızlık farklı görüşlere ve fikirlere sahip insanlar olduğu şuan aşikar bence yapılması gereken katı kuralların foruma getirilmesi benim üyesi olduğum bazı forumlarda şunu gördümki kurallar düzen saygı dostluğu artırıyor misal adamın avla alakası yok eline fişek yada av gereçleri bi yerden geçmiş satmak için foruma üye oluyor olmasın o üye olucaksada satış için belli mesaj sayısı belli bir tarihi geçmiş üyelere verilsin bu hak birde ezme politakısı herşeyi ben bilirim edasıyla gezenler var forumun amacı zaten farklı görüşlerin buluştuğu paylaştığı yazıları yazıp Fikir birliği yapıp sonraki arayış içindeki kişilerin kendi doğrusunu bu yazılardan çıkartmasıdır neyse çok uzatmayım konuyuda saptırmayım birikimlerin olduğu anılarla dolu sayfaların kapatılmamasını rica ediyorum tekrar oturup düşülmeli yönetici kişiler yanlız kişilerdir herkesin isteği olursa forum forumluktan çıkar o yüzden sitenize sitemize ailemize sahip çıkalım zaten türkiye genelinde kaç avcı kaldıki
Saygılarımla.
  • Üzümlü kooperatif otomatik 66
  • Arthemis enjektör sellektör süperpoze 71
  • English / Pointer / Dişi (Tina)
Ürgüp / Ankara-Çayyolu
Bayan Kuaförü
1985  A(+)
TİNABurada bakınız

The following users thanked this post: Alkan YOKSUL, Emre SERBEST

Çevrimdışı Semih MAVİLİ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #51 : 20 Ocak 2016, 15:39:30 »
Benden yana bütün forum yöneticilerine hakkım helal olsun,verdikleri emekler için teşekkür ediyorum,
Onlar da bize haklarını helal ederler umarım...
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2016, 18:22:03 Gönderen: Semih MAVİLİ »
  • benelli cordoba
  • beretta çifte
  • benelli super 90
Drsalih Semih mavili
1981
Dostluğumuz ebedidir, menfaate tahvil olmaz, menfaat için dost görünende uzak durmalı.
[/ur

The following users thanked this post: Alkan YOKSUL, Özhan KELEŞ, İbrahim AYSU

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #52 : 21 Ocak 2016, 10:44:12 »
 olumsuzluklar ve kalp kırgınlığı bir yana diyemiyorum dil yarası kalp kırgınlığı hazmı zor kavramlardan nitekim sevgi saygı kuralları çerçevesinde insanlarla diyalog ölçütü hassas ama çok kolay yıkılan bir duvardan örülüdür ,..

sayın site yönetici ve emektarlarımız bu konuda çok özverili çalışmakla beraber yıpratılmış olduğunu görüyorum,..

ben şahsım adına bir hata ile siz yöneticilerinizi veya forum üyelerimizden herhangi birini bilerek veya bilmeden kırmış isem affınıza sığındığımı buradan ilan ederim, özürümü yineler böylesi bir halde beni uyarmanızı istirham ederim.

yeni oluşuma sitedeki arşivin oluşumunun taşınması aşamasında teknik olarak emeği (evvelden şimdi ve sonrasında ) geçen ve geçecek olan tüm avcı arkadaşlara dostlara teşekkürü ayrıca borç bilirim.

saygılarımla.

• TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

The following users thanked this post: Alkan YOKSUL, Özhan KELEŞ, İbrahim AYSU, Erol ÖZTÜRK

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #53 : 22 Ocak 2016, 15:07:15 »
olumsuzluklar ve kalp kırgınlığı bir yana diyemiyorum dil yarası kalp kırgınlığı hazmı zor kavramlardan nitekim sevgi saygı kuralları çerçevesinde insanlarla diyalog ölçütü hassas ama çok kolay yıkılan bir duvardan örülüdür ,..

sayın site yönetici ve emektarlarımız bu konuda çok özverili çalışmakla beraber yıpratılmış olduğunu görüyorum,..

ben şahsım adına bir hata ile siz yöneticilerinizi veya forum üyelerimizden herhangi birini bilerek veya bilmeden kırmış isem affınıza sığındığımı buradan ilan ederim, özürümü yineler böylesi bir halde beni uyarmanızı istirham ederim.

yeni oluşuma sitedeki arşivin oluşumunun taşınması aşamasında teknik olarak emeği (evvelden şimdi ve sonrasında ) geçen ve geçecek olan tüm avcı arkadaşlara dostlara teşekkürü ayrıca borç bilirim.

saygılarımla.

Şahsım adına helal olsun kardeşim
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

The following users thanked this post: İbrahim AYSU, M.Ali AKDAĞCIK