Gönderen Konu: armsan yarı oto hakkında yorumlar.  (Okunma sayısı 43251 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlhan BULUT

• *
Ynt: armsan yarı oto hakkında yorumlar.
« Yanıtla #50 : 26 Haziran 2012, 09:41:42 »
Mirage JK6 dan ben hiç memnun kalmadım. B&P konusunda bende memnuniyetimi belirtmiştim. RC denememiştim S4 ve JK6 sını mutlaka deneyeceğim.
Silahı aldığım bayi Armsan yarı otomatiklerin B&P fişeklerini sevdiğini söylemişti. Seebininde saçmasının yumuşak olması olduğunu belirtmişti. RC S4 ü başka yorumlardada okumuştum. Denemekte fayda var. Teşekkürler.
  • Akus SuperPoze
  • Huğlu Renova
İlhan BULUT
1972 KOCAELİ

Çevrimdışı Lokman SAYHAN

• *
« Yanıtla #51 : 12 Temmuz 2012, 16:48:31 »
her kes bişiler yazmış anlamadım gitti bende Armsan A612 DW Upland Gold var.maşallahı var her turlu fişekle çalışır patoz gibi estetik desen estetik saglam desen saglam yerli tufeklerın ıcınde bence en ıyısı hata yabancı tufeklere kafa tutacak kadar vardır. atada güzel tüfekler üretiyot atayada laf yok.

Lokman SAYHAN
22.02.1973 BATMAN
insan güzel şeylere laiktir

TURGAY YILMAZ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #52 : 26 Temmuz 2012, 00:42:44 »
İlhan hocam benim tecrübelerim kısıtlı ancak aşağıda linkini verdiğim başlıkta konuyu ele almıştım.

http://www.avlakforum.com/forum/index.php/topic,151216.0/topicseen.html

Çevrimdışı İlhan BULUT

• *
« Yanıtla #53 : 15 Ağustos 2012, 14:28:07 »
Turgay hocam teşekkürler.
Bu sene kısmetse Remington ve B&P ile devam etmeyi düşünüyorum.  RC S4 de özellikle deneyeceğim.
Sanırım Armsan yumuşak saçma seviyor. Saygılar...
  • Akus SuperPoze
  • Huğlu Renova
İlhan BULUT
1972 KOCAELİ

Çevrimdışı Enes Sadık BALI

• *
  • yaradılanı hoşgör Yaradandan ötürü
« Yanıtla #54 : 29 Ocak 2015, 12:39:30 »
her kes bişiler yazmış anlamadım gitti bende Armsan A612 DW Upland Gold var.maşallahı var her turlu fişekle çalışır patoz gibi estetik desen estetik saglam desen saglam yerli tufeklerın ıcınde bence en ıyısı hata yabancı tufeklere kafa tutacak kadar vardır. atada güzel tüfekler üretiyot atayada laf yok.

Upland goldu ben de düşünüyorum abi. Sadece keklik avı için , 66 namlu düşünüyorum. Fonex kaplaması sökülüyo atıyo falan diye duydum siziz tüfeğinizde var mı böyle bi sorun
En büyük kavga , insanların haketmediği saygıyı istemesinden çıkar.

1993 Orhaneli / BURSA