Gönderen Konu: 1 aylık kopege sut verılır mı  (Okunma sayısı 4537 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sinan YÜKSEKDAĞ

• *
  • ATA NEO MODERN 1 GRAVÜRLÜ GOLD
1 aylık kopege sut verılır mı
« : 02 Temmuz 2010, 21:24:03 »
arkadaslar ben yenı aldıgım 1 aylık kopege yenı ınekten sagılmıs çiğ süt veriyom bi sıkıntı olurmu
Sinan YÜKSEKDAĞ
1993-GİRESUN/BULANCAK

Çevrimdışı Vet.Hekim Kaya GİRAY

• *
Ynt: 1 aylık kopege sut verılır mı
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2010, 23:27:04 »
sütü kaynattıktan sonra yarı yarıya sulandırarak verin bu arada sütün içerisine mama koyup sulandırırsanız yavrunuz için daha faydalı olacaktır
Kaya GİRAY(Veteriner Hekim)
1982 (İnegöl/BURSA)
05365548350

• *
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2010, 13:27:12 »
hangı mama verıcem bıde burdakı veterıner arkadas oyle bıseye gerek yok dedı.bı sıkıntı olurmu.yorumunuzu beklıyorum.bıde avcı arkadaslar erken almısın dıolar.ama aldıgım yer saglıksız bı yerdı.bı sıkıntı olurmu
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2010, 13:28:34 Gönderen: Sinan YÜKSEKDAĞ »
Sinan YÜKSEKDAĞ
1993-GİRESUN/BULANCAK

Çevrimdışı Vet.Hekim Kaya GİRAY

• *
« Yanıtla #3 : 03 Temmuz 2010, 13:59:51 »
sinan kardeşim öncelikle erken alma konusunda herkes son derece haklı ancak aldığın yerin sağlıksız olduğunu söylüyosun eğer öyleyse erken almakla iyi etmişsin ama kendine fazladan yük almışsın sağlık olsun sen yavruna iyi bakarsan bir sorun yaşamazsın
 mama konusuna gelince aldığın mamanın üzerinde mutlaka premium yada superpremium ibarelerinden biri bulunsun ve yavru köpek maması olsun bu konuda mama markası vermek istemiyorum çünkü herkes bütçesine göre mama alacaktır insanları kısıtlamak istemem. dikkat edilecek hususu mamanın premium yada superpremium olması.
 hekim arkadaş mama konusunda mı gerek yok dedi tam olarak anlayamadım ama bence mamaya gerek var
 köpeğinle umarım mutlu bir yaşam paylaşırsın. sağlıkla kal
Kaya GİRAY(Veteriner Hekim)
1982 (İnegöl/BURSA)
05365548350

• *
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2010, 21:46:35 »
kaya abı kopekte bı yanlıslık oldu.kopek 50 gunlukmuş.karma asısını yaptırdım.ayrıca kılosu 7.5 tl lık bı mama aldım yavru maması ama aldıgım yer kalıtelı bı mama dedı.saten kopegım annesınden ayrılmıs daha emmezmıs benı bılgılendırdıgın ıcın teşekkur ederım
Sinan YÜKSEKDAĞ
1993-GİRESUN/BULANCAK