Gönderen Konu: SARSILMAZ SALVO HAKKINDA BİLGİ LÜTFEN!!!!!!!  (Okunma sayısı 13157 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

soundstream

• Ziyaretçi
SARSILMAZ SALVO HAKKINDA BİLGİ LÜTFEN!!!!!!!
« : 01 Ağustos 2010, 12:57:08 »
Merhaba arkadaşlar..bir arkadaşımıza sarsılmaz salvo süperpoze almak isitiyoruz.kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar bu tüfeğin eksi ve artı yönlerini bize bildirebilirlerse memnun oluruz.saygılar.

Çevrimdışı Hakan TURALI

• *
Ynt: SARSILMAZ SALVO HAKKINDA BİLGİ LÜTFEN!!!!!!!
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2011, 16:11:57 »
kardeşim kapından iceri sokma derim bende salvo var bir sene oldu alalı amam tüfek fabrikadan gelip te bir türlü kullanamadım dort oldu gonderiyorum şimdi dağa yeni geldi kargodan dağa almadım ya cift patlatıyo yada tüfek ikinciye kendini kurmuyo tek patlatıyo. yarın kargodan alıp deniyecem bakalım nasip oldumu olmadımı benim nacizane fikrim kapından içeri sokma derim ama genede sen bilirsin
Hakan TURALI
0 Rh + 1971 Çorlu TEKİRDAĞ

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2011, 18:59:47 »
Geçmiş olsun. Tüfek ayıplı mal durumunda olduğuna göre istersen paranın iadesini veya başka bir tüfeği isteyebilirsin. Fakat zaman geçmediyse. Burada zaman aşımı nedir bilmiyorum.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Salih GÜLÜCÜ

• *
  • Ey Türk titre ve kendine gel
« Yanıtla #3 : 09 Mart 2011, 19:14:30 »
sarsılmaz eskidenmiş hocam altınyıldız gibi karaşimşek gibi pozeleri yaparken bende hevesle bir bellum poze aldım üç ay dayanabildim bu kadar adi bir silah olmaz hemen tetikten arıza verdi otomatik emniyeti söktüm sonra sellektör çalışmaz oldu lanet olsun öyle silaha sarsılmazın hiçbir pozesini önermem ona verceğin paraya ata poze al karnına ağrı girmeden kullan ben aradaki 200 lira farka ve görünüşe bakarak belluma sarıldın sonra gördüm günümü
Salih GÜLÜCÜ  1982 ANKARA
CZ550 hunter lux 308win
Browning A5 ultimate ducks,Ata venza
Canik TP9 SFx

« Yanıtla #4 : 23 Ağustos 2011, 22:00:41 »
huğlu düşünebilirsiniz. arkadaşlar sarsılmazı kullanmışlar ve deneyim sahibi olduklarından daha iyi bilirler. bende yıllardır huğlu kullanıcısıyım. inan bana çoğu avrupai markadan daha üstün huğlu.
Abdurrahim KARABULUT
1980 SİVAS

Hüseyin KESKİN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 11 Ekim 2011, 18:21:49 »
ben sarsılmaz sp 303 kullanıcısıyım tüfeğimin çok iyi olduğunu düşünüyorum 2 yıldan beri hiçbir sıkıntı yaşamadım avıda güzel,yine yakın bir arkadaşım sp 302 salvo sunu kullanıyor yüzlerce kez beraber fişek yaktık ne otomatik emniyetinde nede ejektöründe bi sıkındı yaşadık. ama sadece silah omuz desteksiz atıldığında çift patlatma yaptı onun sabebinide araştırmak gerekir.

Çevrimdışı Taşkın GESİLİ

• Taşkın GESİLİ
  • Müdavim Üyemiz
  • Taşkın GESİLİ
« Yanıtla #6 : 11 Ekim 2011, 18:40:08 »

Arkadaşım,

Bende 2 senedir keklik ve tavşan avında Salvo kullanıyorum ağırlığı haricinde ben hiç bir sorun yaşamadım. Yerli tüfeklerin içinde fiyatına göre bence kalitesi gayet iyi ancak poze diyorsan avrupa yı tercih etmeni tavsiye derim. Şahsen ben bu tüfeğimi dağda gezdirmek zor oluyor diye sadece öredekte kullanacağım hafif bir avrupa tüfek alacağım... İlla salvo diyorsan ikinci el istersen 900 tl' ye satabilirim....

Saygılar....
Taşkın GESİLİ
1976 KAYSERI
BLUE PICARDY SPANIEL

Çevrimdışı Hüseyin ÖZEN 35

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 11 Ekim 2011, 19:11:13 »
3 tane aldı bizim klupden arkadaşlar 3 ü de aynı sene sattı  :) .Sakın ha aklınızdan bile geçirmeyin benden size tavsiye
Hüseyin ÖZEN
1983 İZMİR KEMALPAŞA
0 rh +

Çevrimdışı Ümit TOPKAYA

• *
  • Av varsa avcı olur.
« Yanıtla #8 : 11 Ekim 2011, 19:11:13 »
kardeşim kapından iceri sokma derim bende salvo var bir sene oldu alalı amam tüfek fabrikadan gelip te bir türlü kullanamadım dort oldu gonderiyorum şimdi dağa yeni geldi kargodan dağa almadım ya cift patlatıyo yada tüfek ikinciye kendini kurmuyo tek patlatıyo. yarın kargodan alıp deniyecem bakalım nasip oldumu olmadımı benim nacizane fikrim kapından içeri sokma derim ama genede sen bilirsin

Hkan bey bir tükedici olarak haklarımızı bilelim.Şöyleki  almış olduğumuz bir şey her ne olursa imalat hatasından dolayı 1 yıl içinde aynı arızayı tekrarlarsa yenisi ile değişim yada fiyat iadesi mecburidir.
Eğer bir yıl içinde aynı arızayı 3 defa tekrarlamışsa servis kağıtlarıyla birlikte valilik yada kaymakamlıklarda bulunan hakem heyetine bu belgeleri ibraz ederseniz incelemeler sonunda doğruluğu kanıtlanırsa maduriyetinizi bedel iadesi yada malın yenisi ile değişimi şeklinde giderebilirsiniz.Saygılar
Ümit TOPKAYA
1975-Ordu

Çevrimdışı Selçuk GÖKHAN

• Müdavim Üyemiz
  • av keklik köpek ise pointer
« Yanıtla #9 : 11 Ekim 2011, 20:36:47 »
bende salvo'ya üç sene katlanabildim...  namludaki küflenme sorununu bir türlü gideremedim... görüntüsünden başka hiç bir albenisi yok... salvoyu verip ata otomatik aldım...
Selçuk GÖKHAN
1975 MANİSA AKHİSAR  A(RH)+

[email protected]  0532 623 22 98

Çevrimdışı Burak BALIKÇI

• Müdavim Üyemiz
  • cek
« Yanıtla #10 : 11 Ekim 2011, 22:21:13 »
Bizim burada da bi arkadaş aldı.sıfır kutusundan çıkarıp üveyik avına gittik. Arkadaş defalarca atış yapıyor ama patlamıyor . Bide baktık ki tüfeğin iğneleri yok. Gülermisin ağlarmısın...
Burak BALIKÇI A Rh + 1966 DENİZLİ

Çevrimdışı Süleyman DALAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #11 : 11 Ekim 2011, 22:23:52 »
sarsilmaz hem otomatigi hem super bende var sarsilmaz diyince kesinlikle tvsiye etmem hele otamatiyi hic alma
Süleyman DALAR
1973 FRANSA afyon

Çevrimdışı Burhan KESKİN

• *
  • (çulluk avcısı)
« Yanıtla #12 : 17 Aralık 2011, 23:57:52 »
 arkadaşlar bende bu yıl av sezonu açılmadan önce bu tüfekkten aldım şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım biraz ağır olmasına rağmen yakıcılığı çok güzel sanırım çift atması otomatik emniyet sisteminden emniyet sisteminin üzerinde kırmızı tek nokta tek tek atış yaparken iki adet kırmızı nokta iki fişeği aynı anda atması içindir, ben bu özelliğini daha çok kalabalık sürü denk geldiğinde kullnıyorum,
Burhan KESKİN
1967 BİLECİK

Çevrimdışı Hasan ERKOÇ

• *
« Yanıtla #13 : 27 Şubat 2012, 09:15:20 »
iddia üzerine2 gün önce denedik eski bir salvoyu walmet namlu mobil şoklu  85 metrede 1 no 32 gram saçma 3 no şokla 9 saçma isabet etti 30' 80 ebatlarında suntaya adamı tebrik ettik döndük adamın iddiası şuyduben 100 metre tavşana atarım 70 80 metrede kekliği düşürürüm dü olmaz dedik ama görünce 1 no 9 saçmayı diycek bişey kalmadı tavşanı vurur belli oldu ama keklik adamın huyu kekliğede en fazla 4 no atıyor bazen 3 no neden diye sorunca büyük saçma vurunca düşürür hayvan yaralı gitmez gidiyor vurmazsada zaten vurmaz neyse beğendik tüfeği kısacası pek ağır değildi ama yeniler nasıl bilmem
Hasan ERKOÇ
1976 ANAMUR

Çevrimdışı Fehmi TUNCER

• *
« Yanıtla #14 : 21 Mart 2012, 13:06:06 »
bana göre .yerlilerde otomatikte sarsılmaz jawsın kalitesinde tüfek yok gibi hele mekanizması kurma kulunu bırak sesi bile farklı.bildiğim kadarıyla türkiyede çok az kişi kullanmakta.bazı arkadaşlar şunu diyebilir .yanlız domuz avında veya hareketsiz hedeflere iyidır.bende şunu derim 71 yedek namlu.18.33 çaplı namlusu her ava fişek seçmeden kullanılabilir.kendim tercübelerimle.geç cevapta oldu.
« Son Düzenleme: 21 Mart 2012, 13:07:50 Gönderen: Fehmi TUNCER »
Fehmi TUNCER
1959 antalya/hakkari

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #15 : 21 Mart 2012, 14:25:41 »
bende  sarsılmaz süper vurucu dan vardı.gayet iyiydi.tamam salvo larda sıkıntı olabilir ama sarsılmaz dendiği kadar da kötü tüfek değildir.en son bir megastar denemiştik gayet tatminkardı.ayrıca hiç çift patlama sorunuda yaşamadım.sezarın hakkı sezara.
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979