Gönderen Konu: avlar açılıyor köpeklerimizi bit,kene,pire v.b şeylerden nasıl koruruz??  (Okunma sayısı 9669 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat SUVAY

• *
  • keklik avcısı
yorumlarınızı bekliyorum saygılar  :-\
Murat SUVAY
1986 / iZMİR -- KARŞIYAKA
Tel:05306663323

Çevrimdışı Emrah AKGÜN

• *
arkadaşım FİBROLİNE diye damla hemde sprey pire ilacı vardır..bnde köpek 3tne ama bu sprey sayesinde hiç pire yoktur...1ay kene 2ay pireye garantili.....
Emrah AKGÜN
1988-Antalya
kumluca

Çevrimdışı Mehmet ÖZASLAN

• Free Üye
  • *
DECTOMAX hertürlü içve dış parazite karşı mükemmel koruma sağlıyor kene sorununa da kesin çöüzm 1 yaşına kadar olan köpeklere kas içi 1 ml daha büyüklere 2 ml deneyin mutlaka

Çevrimdışı İrfan GÜNAL

• Müdavim Üyemiz
Merhaba Mehmet abi,DECTOMAX ilacın Prospektüsünü inceledim inek ve koyunlar için olduğunu belirtiyor,köpeklerde ciddi problem olabileceğini belirtiyor sen bu şekilde problemler yaşamadınmı?saygılar
İrfan GÜNAL
1977-Çanakkale

• Free Üye
  • *
Merhaba Mehmet abi,DECTOMAX ilacın Prospektüsünü inceledim inek ve koyunlar için olduğunu belirtiyor,köpeklerde ciddi problem olabileceğini belirtiyor sen bu şekilde problemler yaşamadınmı?saygılar

İrfancığım veternier tavsiyesi ile kullandım hiç problem yaşamadım köpeklerde bit pire kene hiç olmadı bende ilaveten buradaki bir arkadaşın köpek çiftliğinde kene ıssırmasından dolayı 2 köpeği sarılıktan öldü onada ayrı bir veteriner tavsiye etmiş bu ilacı 30-40 tane alman kurdu rotwailer gibi köpeği olan bu çiftlikte 1 hafta içinde kene sorunu çözüldü. Ama yinede sitedeki veteriner arkadaşlar yada çevrenizdeki güvendiğiniz veterinerlerden uzman görüşü almakta fayda var

Çevrimdışı Vet.Hekim Kaya GİRAY

• *
 murat bey piyasada frontline, fibroline, vb bir çok ense damlası var bunlardan faydalanabilrsiniz ancak unutmamanız gereken bu ilaçların aylık tekrar edilmesinin gerektiğidir
Kaya GİRAY(Veteriner Hekim)
1982 (İnegöl/BURSA)
05365548350

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
frontline  bu ense damlasını uzun zaman kullandım..ilk aylarda 2-3 ay kesin koruma saglıyor,düzenli kullanımda 4-5 aya kadar koruma süresi uzuyor...ölen köpegimde ne pire ne kene olmuyordu...şuanki 2.5 aylık yavrumada aynı damlayı kullanıyorum...ama fiyatı yüksek...yavrulara bir tüp yetiyor...tek kullanımlık bir tüpü 25 lira...
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Murat SUVAY

• *
  • keklik avcısı
mehmet bey benim arkadasımın köpeği öldü bu sizin verdiğiniz ilaç yüzünden DECTOMAX iki köpeğide ölüyordu biri öldü biride serumla iğneyle zor kurtuldu.......
Murat SUVAY

• Free Üye
  • *
mehmet bey benim arkadasımın köpeği öldü bu sizin verdiğiniz ilaç yüzünden DECTOMAX iki köpeğide ölüyordu biri öldü biride serumla iğneyle zor kurtuldu.......

Murat bey üzücü bir durum ama direk ilaca bağlamak ne derece doğru Manavgat Side de köpekler üzerinde uzmanlaşan Veteriner Hekim Mustafa KOÇ un tavsiyesiyle kullandım ve halen kullanıyorum (isteyene özelden telefon numarasını vereyim arayıp sorabilirsiniz)2 aylık yavrulara dahi kullandım hiç bir yan etksi olmadı ama diğer mesajımda da belirtiğim gibi çevrenizdeki güvendiğiniz veterinerlerden uzman görüşü almakta fayda var

Çevrimdışı Murat SUVAY

• *
  • keklik avcısı
dogrudur mehmet bey yine paylasımınız için teşekkür ederim ben sadece olanı söyledim beni sakın yalnıs anlamayınn tekrar yorumlarınız bilgileriniz için tşk ederim saygılar
Murat SUVAY

Çevrimdışı Ali CENGİZ 07

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI

köpegimin arka ayaklarının dış kısmında on ayaklarının ve patılerınde bu gıbı kızarıklıklar meydana geldı dort haftadır ıgne yapıyorum ve vucudunada ıkı gune bır banyo seklınde amırax (tam hatırlayamadım) bı ılac sıkıyorum cok fazla bı gelısme olmadı vurdugum ıgnede dektomaks  yardımlarınızı beklıyorum

Çevrimdışı Cengiz ÖNGÖREN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI

köpegimin arka ayaklarının dış kısmında on ayaklarının ve patılerınde bu gıbı kızarıklıklar meydana geldı dort haftadır ıgne yapıyorum ve vucudunada ıkı gune bır banyo seklınde amırax (tam hatırlayamadım) bı ılac sıkıyorum cok fazla bı gelısme olmadı vurdugum ıgnede dektomaks  yardımlarınızı beklıyorum
Leishmania isimli cidii bir parazit hastalığına benziyor hemen veteriner hekime gösterin tahlil gerekebilir.
1956 İZMİR
özel ibn-i sina tıp merkezinde doktor

Çevrimdışı Ali CENGİZ 07

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
veterıner hekıme gosterdım uyuz dedı ve dektomaks ıgne vuruyor 4 haftadır ve ayrıyeten gun asırı vucuduna banyo yaptırıyorum amırax (tam haturlayamadım adını )