Gönderen Konu: BÖYLESİNE GÜZEL ŞEYLERİ GÖRÜNCE ÇOK MUTLU OLUYORUM  (Okunma sayısı 2904 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ender GİRGİÇ

• *
M.ALİ ESMER Kardeşim tel açtı sıkıntımız var dedi köpekle bende dedim sıkıntını çözeriz bir kuş fırlatma makınası yolladım  ve ilk günden sıkıntısını çözmüş ve bende bunla çokmutlu oldum hayırlı olsun kardeşim ....otu bol yerlerdeki çekeceğin videoları sabırsızlıkla bekliyorum köpeğinde müthiş bir burun var hayırlı olsun  fermasız köpek kalmasın seneye allah izin verirse  iyi çalışmayla bir de mera yarış kupası alırsın demedi deme  ;) ;D

« Son Düzenleme: 07 Kasım 2011, 12:08:39 Gönderen: Ender GİRGİÇ »
Ender GİRGİÇ
1971-İSTANBUL
0543 457 92 99

ŞAMPİYON PARİS

Çevrimdışı Mustafa GÖKKAYA

• Müdavim Üyemiz
Ynt: BÖYLESİNE GÜZEL ŞEYLERİ GÖRÜNCE ÇOK MUTLU OLUYORUM
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2011, 13:01:37 »
Ender abi köpek olmuş ama  kuşu uçurmakta geç kalınıyo gibime geldi.dibine kadar sokuluyo makinenin.kokuya girer girmez açıp uçursa bak o zaman nerden fermalayacak...Başka bi olay,makina açıkta görünüyor,köpeği ezbere alıştırır bu,bide hiç istemediğimiz bi sıkıntıya,görerek ferma vermeye sebebiyet verebilir...
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2011, 13:04:10 Gönderen: Mustafa GÖKKAYA »
www.facebook.com/setterbartin
Setter mi? Tabi ki Setter..!
İyinin düşmanı ,ondan daha iyisidir..!
 MUSTAFA GÖKKAYA-1985/BARTIN-Kozcağız [email protected]

Çevrimdışı Murat AKGÜN

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2011, 13:23:39 »
ender abi çalışmalarından dolayı seni kutluyorum inan bu yaptıgınla kimse ugraşmıyor ama bu camianın buna ihtiyacı var eline saglık abi..selamlar iyi bayramlar..

m.ali bey daha iyi kamufile etmeniniz tavsiye ederim köpek görüyor ve fazla fermada yürütmeyin ferma mesafenizi uzaması için faydalı olacaktır selamlaee.
Murat AKGÜN
1981-ısparta/Yalvaç cep: 0 533 212 42 22     

Çevrimdışı Ender GİRGİÇ

• *
« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2011, 14:08:10 »
iyi bayramlar arkadaşlar zaten bunu söyledim kendisine bu ilk deneyim sonrasında daha güzel merada ve otta çalıştıracak köpeğini zaten şimdi görmesi gerekeni gördü ve mutlu gerisi gelecek daha güzel çalışmalar yapacak gerekli taktikleri yazıyorum kendisine köpek işi çözdü önemli olan bu hırsı yakalamaktı köpekte zamanla daha güzel çalışmalar olacak
Ender GİRGİÇ
1971-İSTANBUL
0543 457 92 99

ŞAMPİYON PARİS

Çevrimdışı Serkan KESKİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 07 Kasım 2011, 14:41:04 »
Doğru kullanıldığı takdirde kesinlikle her avcı ve özellikle mera yarışmlarına köpek hazırlayan kişiler için mükemmel makinalar.

Eline emeğine sağlık Ender Bey...
Serkan KESKİN  1983 Senirkent / ISPARTA -  İKAMET GELİBOLU

Çevrimdışı Erhan ACAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2011, 23:27:35 »
Ender abi köpek olmuş ama  kuşu uçurmakta geç kalınıyo gibime geldi.dibine kadar sokuluyo makinenin.kokuya girer girmez açıp uçursa bak o zaman nerden fermalayacak...Başka bi olay,makina açıkta görünüyor,köpeği ezbere alıştırır bu,bide hiç istemediğimiz bi sıkıntıya,görerek ferma vermeye sebebiyet verebilir...
Erhan ACAR
BODRUM MUĞLA/İstikamet Diyarbakır

[url=ht

Çevrimdışı Nazım AKGÜN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 08 Kasım 2011, 00:09:23 »
ender abi çalışmalarından dolayı seni kutluyorum inan bu yaptıgınla kimse ugraşmıyor ama bu camianın buna ihtiyacı var eline saglık abi..selamlar iyi bayramlar..

m.ali bey daha iyi kamufile etmeniniz tavsiye ederim köpek görüyor ve fazla fermada yürütmeyin ferma mesafenizi uzaması için faydalı olacaktır selamlaee.
Nazım AKGÜN  12.03.1984 ortakentyahşi /BODRUM 0537.439.61.82

Çevrimdışı Mahir İNCİ

• *
« Yanıtla #7 : 08 Kasım 2011, 11:07:10 »
eğitim için çok güzel bir çalışma,ama kadar yaklaşmasına izin vermeden kuşu fırlatmak lazım aynı hatayı bende yapmıştım tabiki birde makinanın görünmesi yanlış bu çalışmaları yaptıkça hergün üstüne katlaycaktır birde aynı yerde yapmayın eğitimi köpek ezbere alışabilir.
Mahir İNCİ
1965 TAVŞANLI
KIF POİNTER IRK DERNEĞİ KÜTAHYA ŞUBE BAŞKANI
05308844198-05456215112