Gönderen Konu: ALİ EDİZ'e TEŞEKKÜRLER...TEŞEKKÜRLER MEGİ...  (Okunma sayısı 3845 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zafer YOLDAŞ

• Müdavim Üyemiz
ALİ EDİZ'e TEŞEKKÜRLER...TEŞEKKÜRLER MEGİ...
« : 28 Kasım 2011, 12:35:14 »

Geçen yıl muayyer diye aldığım stili kokusu harika fakat çok açılan DAF'ı 1 yıl sonra değiştiren yerine MEGİ yi veren ALİ EDİZ'e teşekkür ederim... 1 yıl sonra bile sözünde duran kişilerin olması çok güzel.. bu arada 2 günde 5 keklik vurduran MEGİye de teşekkürler......... herkese rastgele.....
A Rh+ Zafer YOLDAŞ 
SARIGÖL/MANİSA

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: ALİ EDİZ'e TEŞEKKÜRLER...TEŞEKKÜRLER MEGİ...
« Yanıtla #1 : 28 Kasım 2011, 12:45:23 »
RASGELSİN MEGİYEDE MAŞŞALLAH.GARANTİ VERİLMİŞSE 1 YILDA OLSA MALIN ARKASINDA DURMASI GÜZEL BİR İŞ ALİ DENİZİ DE BURDAN TEBRİK EDERİM

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Ahmet ÖZKAN

• *
  • 05347677315 TOROS KARTALI
« Yanıtla #2 : 28 Kasım 2011, 12:54:21 »
Gayet örnek bir davranış olmuş helal olsun.Sizede tebrikler güzel bir av olmuş.
Ahmet ÖZKAN
1983 mersin mut

Çevrimdışı Ali EDİZ

• *
« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2011, 14:20:46 »
ben teşekür ederim yeni köpeğin hayırlı olsun gerçekten zevkle av yaptığım önünde çok sayıda av vurduğum bir köpek megi kan olarak sağlam bir köpek annesi babası secereli soy takibi iyi yapılmış güzel bir köpek insanı hiç üzmez ferması keinlkle boş çıkmaz inanıyorum sana alışınca dahada iyi av yapacağından eminim.
Ali EDİZ
1977
 ANKARA

Çevrimdışı Murat AKGÜN

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2011, 15:19:04 »
maşallah güzel pointer aliyi tanırım çok iyi bir avcı arkadaşımızdır rastgele..
Murat AKGÜN
1981-ısparta/Yalvaç cep: 0 533 212 42 22     

Çevrimdışı Halil ARIK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 28 Kasım 2011, 19:08:07 »
Örnek bir davranış. Avınızda güzel rastgele...
halil arık
1984 afyonkarahisar
5464458072
Türk`ü,Türklüğü,Vatanı sevmek faşistlikse, Hitler yanımızda komünist kalır..

Çevrimdışı Tuncay TURGUT

• *
« Yanıtla #6 : 28 Kasım 2011, 22:00:37 »
zafer abı çok yerınde iş yapmışsın megi tam bir avcı avcıyı üzmez ali kardesimede tesekkür ediyorum yaptığından dolayı
Tuncay TURGUT
1982 ANKARA

Çevrimdışı Zafer YOLDAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 29 Kasım 2011, 08:58:29 »
Megi için görüşlerinize teşekkürler...  Ali Bey sadece 2 gün ava gittim 5 keklik, dediğin gibi alışınca daha iyi olacağımıza eminim.... tekrar tekrar teşekkürler...
A Rh+ Zafer YOLDAŞ 
SARIGÖL/MANİSA

Çevrimdışı Hüseyin SERTÇETİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 29 Kasım 2011, 13:37:22 »
Demekki bu av camiasında her kez kötü değil. Bu yüzden güzel bir örnek olmuş bu davranış...
Hüseyin SERTÇETİN 1978 AKHİSAR 0542 5328869

Çevrimdışı Ali EDİZ

• *
« Yanıtla #9 : 29 Kasım 2011, 22:29:23 »
zafer abi mesajın beni gururlandırdı fakat bazı arkadaşlarda köpek ticareimi yapıyo itibası uyanmış .işin özü ben aradığımı bulamadım o yüzden bukadar sık köpek değiştiriyorum ha verdiğim köpekler kusurlumu hayır bana yetmiyo ama daha iyisini bulmak için evdeki bulgurdan olduk hep şuan ilk defa köpeğim bu dedğim hem estetik hemde av konusunda beni tatmin eden turboyla avlanıyorum ama her sferinde işte köpeğim dedğim an köpek bi halt ediyo evdekilerle aram açılıyo şimdiki köpeğimden gerçekten çok memnunum. alıp verdiğim köpeklerden hiç 1 lira dahi karim olmadı hep zararım oldu ticarette kar yapmakta vardır.
Ali EDİZ
1977
 ANKARA

Çevrimdışı Zafer YOLDAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 30 Kasım 2011, 08:43:43 »
Valla ticaretini yapsanda kar etsende sözünün arkasında olduğun sürece  helal olsun..  isteyen istediğini düşünsün.. benim düşüncem senin reklamını yapmak değildi  ki..  artık Manisa da bir dostunun olduğunu belirtmek için bir teşekkürdü.. ticaretini yapmak kötü bişey de değil...   herkese RASTGELE
A Rh+ Zafer YOLDAŞ 
SARIGÖL/MANİSA

Çevrimdışı Turgay ATEŞ

• *
« Yanıtla #11 : 01 Aralık 2011, 19:58:00 »
ali bey bu davranışınız örnek olsun diğer arkadaşlara sizin gibi avcı arkadaşları kutlarım.
zafer arkadaşım hayırlı uğurlu olsun.

RASGELSİN MEGİYEDE MAŞŞALLAH.GARANTİ VERİLMİŞSE 1 YILDA OLSA MALIN ARKASINDA DURMASI GÜZEL BİR İŞ ALİ DENİZİ DE BURDAN TEBRİK EDERİM
cengiz yüzde yüz av garantili  ve para iadeli verdiğin babsiyi  sattığın arkadaş memnun olmadığını sana ve köpeği geri iade etmek istediği zaman köpeği geri almak yerine alan kişiyle selamı sabahı kestin bumu senin garantili köpek satışın bumu senin avcı arkadaşlara örnek oluşun.....
Turgay ATEŞ
1972 antalya
0535  255 6524

Çevrimdışı Fatih SAVRAN

• *
« Yanıtla #12 : 01 Aralık 2011, 20:59:03 »
örnek bir davranış sergilemiş usta canı gönülden tebrik ederim çünkü avcı için değişilmez tek varlığı can dostu köpeğidir tebrikler ali usta
Fatih SAVRAN
1980 BALIKESİR

bilal paşa

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 02 Aralık 2011, 00:19:40 »
rastgele

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 02 Aralık 2011, 18:30:43 »
ali bey bu davranışınız örnek olsun diğer arkadaşlara sizin gibi avcı arkadaşları kutlarım.
zafer arkadaşım hayırlı uğurlu olsun.
 cengiz yüzde yüz av garantili  ve para iadeli verdiğin babsiyi  sattığın arkadaş memnun olmadığını sana ve köpeği geri iade etmek istediği zaman köpeği geri almak yerine alan kişiyle selamı sabahı kestin bumu senin garantili köpek satışın bumu senin avcı arkadaşlara örnek oluşun.....

turgay bey ya bir yanlış anlaşma var yada bir kasıt hissettim sanki. Umarım yanlış anlamışımdır siteye selam sabah verip tanışmadan 2. gönderdiğiniz mesajda  direk böyle bir yazı yazışınız öyle düşünmeme neden oldu. .eğer babsiyi yüzde yüz av garantili ve para iade garantili satış ilanımı veya bir yarde yazımı gösterirseniz para iadesini tüm site üyesinin önünde yapayım.hem babsiyi ben alan kişiye sana satayım demedim kendisi bana usta .Babsiyi yavaş diye satıcak oldugunu duydum . Babsi beni herşeyinle tatmin edicek bi köpek . Babsiye ne kadar fiyat söylüceksin bana . Kendini benim yerime koy ona göre bi fiyat söyle dedi.bende  sende benim yerime koy ve sattığınız köpeklerin değerlerini bi gözden geçir verdiği yavruları bi gözden geçir ama babsinin daha tam anlamıyla bir avcılığı yok onu gözden geçir aportundaki sorunsuzluğunu geçir seceresini gözden geçir ona göre bir fiyat belirle seti meti de hemen satıp aceleye getirmenede gerek yok oldukça ödeyebilme imkanınıda bi gözden geçir ona göre bir fiyat teklif et yardımcı olmaya çalışırım dedim ve bir fiyat verdi bende hatrını kırmamak için verdim.

Yani anlayacağınız babsiye av garantisi ve para iade garantisi vermedim ama av garantili ve para iade garantili verdiğim yavrularımında arkasındayım eğer garanti verdiğim şahıslar gelirlerse sözümün arkasındayım.yukarıdaki yazdığım yazılar babsiyi alan kişiyle facedeki özelden konuşmalarımızdır.umarım sizi ve site üyesi arkadaşları aydınlata bilmişimdir.
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2011, 18:45:53 Gönderen: Cengiz AKKIN »

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Turgay ATEŞ

• *
« Yanıtla #15 : 02 Aralık 2011, 20:31:27 »
turgay bey ya bir yanlış anlaşma var yada bir kasıt hissettim sanki. Umarım yanlış anlamışımdır siteye selam sabah verip tanışmadan 2. gönderdiğiniz mesajda  direk böyle bir yazı yazışınız öyle düşünmeme neden oldu. .eğer babsiyi yüzde yüz av garantili ve para iade garantili satış ilanımı veya bir yarde yazımı gösterirseniz para iadesini tüm site üyesinin önünde yapayım.hem babsiyi ben alan kişiye sana satayım demedim kendisi bana usta .Babsiyi yavaş diye satıcak oldugunu duydum . Babsi beni herşeyinle tatmin edicek bi köpek . Babsiye ne kadar fiyat söylüceksin bana . Kendini benim yerime koy ona göre bi fiyat söyle dedi.bende  sende benim yerime koy ve sattığınız köpeklerin değerlerini bi gözden geçir verdiği yavruları bi gözden geçir ama babsinin daha tam anlamıyla bir avcılığı yok onu gözden geçir aportundaki sorunsuzluğunu geçir seceresini gözden geçir ona göre bir fiyat belirle seti meti de hemen satıp aceleye getirmenede gerek yok oldukça ödeyebilme imkanınıda bi gözden geçir ona göre bir fiyat teklif et yardımcı olmaya çalışırım dedim ve bir fiyat verdi bende hatrını kırmamak için verdim.

Yani anlayacağınız babsiye av garantisi ve para iade garantisi vermedim ama av garantili ve para iade garantili verdiğim yavrularımında arkasındayım eğer garanti verdiğim şahıslar gelirlerse sözümün arkasındayım.yukarıdaki yazdığım yazılar babsiyi alan kişiyle facedeki özelden konuşmalarımızdır.umarım sizi ve site üyesi arkadaşları aydınlata bilmişimdir.
yazdığım yorumda hiç bir zaman kasıt gözetmeksizin yazmışımdır her zaman doğruları söylemişimdir her zamanda sözümün arkasındayım seni iyi tanıdığım için böyle bir konuyada yorum yapmak zorunda hissettim. siteyede daha yeni olduğum için bütün avcı arkadaşlara saygılar selamlar..
Turgay ATEŞ
1972 antalya
0535  255 6524