Gönderen Konu: Safir T14 Compact-S  (Okunma sayısı 2350 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet SAMSUN

• *
Safir T14 Compact-S
« : 12 Aralık 2011, 14:43:29 »
Öncelikle bütün forum arkadaşlarıma iyi günler diliyorum.Arkadaşlar benim bir sorum var . şu yarı otomatik tüfeklere 2+1 yasası geldikten sonra  bazı şarjörlü silahlarında bu yasadan etkilendiği söyleniyor. Ben safir marka silah almak istiyordum bunlar 10+1 olduğu için kullanımı yasak mı? veya kullandığım takdirde bir sorunla karşılaşırmıyım? şimdiden teşekkür ederim.
Mehmet SAMSUN
1980 HATAY

Çevrimdışı Çetin ERK

• *
  • [url=http://postimage.org/image/90j2iq02p/][img]ht
Ynt: Safir T14 Compact-S
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2011, 14:53:57 »
mehmet kardeşim gerçekten av yapmak için alacaksan çok gereksiz zaten kanunen av sahasında 2+1 den fazla fişek haznesinde fişek bulundurmak yasak takoz kullanmak zorundasın bunun için silahını boşuna ağarlaştırmana gerek yok. benim sana tavsiyem ata yarı otomatik almandır çok memnun kalırsın b en 4 senedir kullanıyorum çok memnunum.
Çetin ERK
1966-İstanbul

Çevrimdışı Mehmet SAMSUN

• *
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2011, 15:18:05 »
cevabınız için teşekkür ediyorum. Ben Sarsılmaz Concorde 5+1 kullanıyorum  ama safir marka silahlar hoşuma gidiyor.o yüzden 1 tane almak istiyorum ,av sahasında kullanımı yasak mı tam olarak bilmiyorum ama .
Mehmet SAMSUN
1980 HATAY

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 16 Aralık 2011, 08:37:14 »
safir denen tüfekler avda kullanılmaz vede tavsiye etmem devamlı sorun yaşarsınız ve takozsuz tüfek kullanmak avda olsun veya olmasın kanunen yasak yakalandığında hertürlü devlet silaha el koyar onun için 2+1 olması lazım
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim