Gönderen Konu: KAYBOLAN KÖPEGİM Bİ EVDE GÖRÜLMÜŞ.NASIL HAREKET EDELİM  (Okunma sayısı 1214 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat AYAZ

• *
slm dostlar.bilindigi üzere 01.01.2012 tarihinde köpegim kaybolmuş veya çalınmıştı.sitemizde konuyu açmıştım.Eşimin arkadaşı,aynı sokagında bi evde,dısarı çıkarılmayan,kimseye gösterilmeyen,apartman dairesinde tutulan köpegin, benim kayıp köpegimin aynısı oldugunu görmüş.(kapı kıyısından az bişey görmüş).ama bildiginiz üzere av köpeklerimiz,süs köpeklerinden çok farklı.kendini belli ediyor.
bu sartlarda o köpegi nasıl görebiliriz veya oraya nasıl ve ne şekilde yaklaşırız.tam emin olmadan kolluk kuvvetleriyle gitmek istemiyorum.(belkide evinde kurzhaar yavrusu besleyen temiz bi ailedir.)
bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
Murat AYAZ
1976   B Rh +
Eskişehir

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
Ynt: KAYBOLAN KÖPEGİM Bİ EVDE GÖRÜLMÜŞ.NASIL HAREKET EDELİM
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2012, 18:45:22 »
Murat kardeşim önce bu konuda sana geçmiş olsun dilerim. İnan ben eskişehirde olsam seni eşini yanıma alıp o şahısların evine medeni insanlar olarak gidip bu konuda yardımcı olmalarını rica ederdim. Baktınız bu da olmuyor köpeğinizin o evde olduğuna eminseniz savcılığa suç duyurusundada bulanabilirsiniz. Sonuçta köpek sizin köpeniz ise ispat etmenizde kolay olur. Sakın vazgeçmeyin. Bu konunun üzerine sakin ve aklı başında giderseniz çözülür. Çanakkaleden selamlar.
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)