Gönderen Konu: Huğlunun yeni süperpozesi  (Okunma sayısı 12863 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zafer YILDIRIM

• *
Huğlunun yeni süperpozesi
« : 14 Mayıs 2012, 00:57:12 »
merhabalar saygi deger büyüklerim,HUGLU nun bu yeni super pozesi sizce nasil dir? görüs ve önerilerini nelerdir.bu poze de enjektör varmi? bir adet poze almayi düsünüyorum,bu model ilgimi cekti.culluk avi icin düsünüyorum...

image hosting adult
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2013, 15:43:27 Gönderen: Alkan YOKSUL »
Zafer YILDIRIM / 1985 / SAMSUN/TERME

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
Ynt: HUGLU nun yeni süper poze si...
« Yanıtla #1 : 14 Mayıs 2012, 01:47:29 »
Kral la toruna benzettiler tüfekleri..hala bir radikal gravür yok,dönüp duran sarmaşık..kubuz üzerine o siyah kapak ne de yakışmış..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Mehmet AKKUŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 14 Mayıs 2012, 08:15:07 »
Eagle modelininin gravürlü seçeneği.aliminyum kasa hafif gramaj kullananlar için ideal az çok gözede hitap ediyor
  • Webley Scott (AKUS) SxS 20/66
  • Akus SxS 12/66
  • Özkanlar FX017 12/66
Mehmet AKKUŞ
1973 Kemaliye-ERZİNCAN

Çevrimdışı Tolga GÜVENDİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 14 Mayıs 2012, 08:56:43 »
Gravürlü eagle.. Bu modelde ejektör yok ama özel siparişle yapabilirler belki..Şahsen kullanmadım ama Eagle kullananların yorumları genelde olumlu..Ben yine de kısa namlulu bi 103 alın derim..Saygılar
Tolga GÜVENDİK
1990 / MANİSA
ImgLand.net image

• *
« Yanıtla #4 : 19 Mayıs 2012, 00:50:22 »
huglu ya hep özel bir tufek yaptirmak istedim istiyorum da,bunun icin sayin ALI AGIR ile de görusmustum. huglu nun ince tig islemeli gravurunu göremiyorum,asil benim istedigim ince tig gravur,kabartma degil.söyle bir 61 namlu,ceylan el kundagi,ingiliz dipcik,valment namlu sellektör,enjektör,kaliteli ceviz dusunuyorum aslin da. ama gravur konusu beni dusunduruyor,yapilan gravur hosuma gitmesse diye pisman olurum diye dusunuyorum...

Çevrimdışı Kemal BOZKURT

• *
« Yanıtla #5 : 19 Mayıs 2012, 01:45:21 »
Zafer kardeşim herkez başka söyler kimse malını kötü demez ama inan buna HUĞLU gerçekten güzel tüfek yapıyor bendede 71 namlu 103ce modeli var saygılar.
Kemal BOZKURT
     ^^RİZE^^
1987 İSTANBUL / Kartal

jpg upload

• *
« Yanıtla #6 : 19 Mayıs 2012, 10:46:09 »
merhaba KEMAL kardesim.bende huglu nun 103 d siyah kasa 71 namlu poze sini kullandim,guzel de avlar yaptik ama 71 namlu remington tufegim oldugu icin huglu yu sattim.simdi 61 namlu bir poze dusunuyorum ama yukarida da anlattigim gibi gravur konusun da dusunceliyim.saygilar...

Çevrimdışı Kemal BOZKURT

• *
« Yanıtla #7 : 19 Mayıs 2012, 11:44:49 »
Asılında KONYA'ya gitmek en iyisi bunu bir kere alıcaksın verirsin en fazla 150 tl yol parası hem bi gezmiş olursun hemde bütün nevale karşında beğenip alırsın yada yaptırırsın bende alırken gittim vitrinden beğendin aldım ama sonradan öyle bir gravürler gördümki aklım çıktı acele etme avdan çok elindede güzel hoş durması lazım saygılar.Unutmadan isim soyisim yazdırabilirsende ne mutlu sana şöööyle güzel bir el yazısıyla:))
Kemal BOZKURT
     ^^RİZE^^
1987 İSTANBUL / Kartal

jpg upload

Çevrimdışı Tolga GÜVENDİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 19 Mayıs 2012, 11:56:05 »
Zafer bey bence huğlulu ustalar hertürlü gravürü yapar,,ama çelik kasa üzerine tığ yapılabiliyor mu bi danışmak lazım..Ama eagle ın üzerine yapabilirler..Görüşmelerinize devam edin bence..Saygılar
Tolga GÜVENDİK
1990 / MANİSA
ImgLand.net image

• *
« Yanıtla #9 : 19 Mayıs 2012, 12:49:14 »
Kemal kardesim yurt disin da yasiyorum bu yuzden zamanim yok.sene de 6 hafta iznim var ve bu 6 haftayi av yapmak sitres atmak icin kullaniyorum genellikle.bazen de dusunuyorum yaz aylarin da bir hafta turkiye ye gidip konya da ali agir ustami ziyaret etmeyi ve turkiye de bir kac tufek fabrikasni gezmeyi.sadece sunu anladim tufegi elime almadan gormeden dunya nin bir numarasi da deseler almayacagim.           TOLGA kardesim huglu lu ustalarla her daim gorusmek fikir almak istiyorum ama onlarin da degerli zamanlarini almak istemiyorum.malum yurt disindayim istedigim zaman pat diye gidemiyorum,is yeri izin vermiyor istedigim zaman ve bende tufegi cesitleri gravurleri gormek kendi olculerimi vermek istiyorum.saygilar.

Çevrimdışı Kemal BOZKURT

• *
« Yanıtla #10 : 19 Mayıs 2012, 13:52:26 »
İnşallah aradığın tüfeği bulup bir an önce almanı temenni ediyorum görüpte almak doğru ve yerinde bir karar olucak
Kemal BOZKURT
     ^^RİZE^^
1987 İSTANBUL / Kartal

jpg upload

• *
« Yanıtla #11 : 01 Haziran 2012, 17:10:23 »
arkadaslarim,büyüklerim HUGLU poze kullanip ta enjektör de sorun yasayanlariniz varmi? gönlüm hep huglu dan yana,aydinlatici bilgilerinize ihtiyacim var.

Çevrimdışı Kemal BOZKURT

• *
« Yanıtla #12 : 01 Haziran 2012, 21:00:29 »
Valla benim dayımda var tam tamına 30 senelik daha tık yapmadı canavar gibi bende en yakın zamanda sadece çulluk  için poze değilde şöyle güzel bir çift kırma düşünüyorum.Sonrasındada otomatik senin anlıcağın güzel bir dolap ve içindede huğlunun koleksiyonu:)
Kemal BOZKURT
     ^^RİZE^^
1987 İSTANBUL / Kartal

jpg upload

• *
« Yanıtla #13 : 01 Haziran 2012, 21:14:59 »
kemal kardes bende artik iyi ce huglu ya dogru yöneliyorum gibi,altarnatif cook ve istedigim gibi yaptirabiliyorsun tufegi.birde su enjektör isinde tam anlamiyla bir bilgi alabilsem huglu yaptircam kesin. cifte de iyi bir dusunce bence de...

Çevrimdışı Kemal BOZKURT

• *
« Yanıtla #14 : 01 Haziran 2012, 21:24:34 »
Eğer şöyle düşünecek olursak bi huğlu fabrikasından binlerde tüfek çıkıyor bunun diyelimki 999 tanesi sağlam ama birinde ufak bir enjektör hatası var buda sana denk geliyor ve içindeki bütün aşk uçup gidiyor daha sonrada herkeze ne huğlumu aman aman allaha yakın bana uzak demeye başlıyorsun onun için birazda şans kardeşim benim fotoda gördüğün tüfek sorunsuz ama iki kez ikinci fişeği patlatmadı yani tetiğe bastığımda emniyetteymiş gibi oldu tetik düşmedi bu yüzden ikide çulluğa yol verdim:) aradım hemen tüfeği istediler gönderdim komple sıfırdan sökülüp elden geçirildi şimdi sağlam allaha şükür ama hiçbir zaman kötülemedim ne kendi tüfeğimi nede bi başkasınınkini.
Kemal BOZKURT
     ^^RİZE^^
1987 İSTANBUL / Kartal

jpg upload

• *
« Yanıtla #15 : 01 Haziran 2012, 22:10:16 »
bende de huglu 103d vardi 71 namlu,cook memnun dum sirf namlu culluk avina uzun geldigi icin satmistim.simdi 61 namlu dusunuyorum kismetse. huglu kullanip ta memnun kalmayan cook azdir bence...

Çevrimdışı Alim ÖZGÖRÜ

• *
« Yanıtla #16 : 08 Haziran 2012, 18:38:48 »
ben ocakta 103 fe aldım. özel gravür yok. 2 ördek olandan 66 namlu, mobil şok, selektör, enjektör vs. çok memnunum. inşallah istediğiniz tüfeği bulursunuz.
Alim ÖZGÖRÜ

• *
« Yanıtla #17 : 08 Haziran 2012, 20:47:40 »
sayin ÖZGÖRÜ; yorumunuz icin tesekkur ederim.insallah hic sorun yasamadan senelerce bol avlar yaparsiniz.bende insallah aradigim tufegi bulacam sizlerin sayesin de...

Çevrimdışı M.Emre TORUN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #18 : 12 Haziran 2012, 22:22:34 »
Zafer abi yine en iyisini sen bilirsin ama bence 103fe yi bi düşün derim 103fe kullanıcısı olarak çok memnunum tamam biraz ağır fakat inan pişman olmassın...
MEHMET EMRE TORUN
 BURDUR\BUCAK

• *
« Yanıtla #19 : 12 Haziran 2012, 22:39:50 »
103fe  diyorsun he mehmet kardes. peki neden 103 fe ?  ben üc marka da gidip geliyorum,tam olarak hic biri beni tatmin etmiyor. ATA;HUGLU;YILDIZ
yoksa yazi tura mi atsam :)  inan karar veremiyorum.yardimini ve yardimlarinizi bekliyorum...

Çevrimdışı Süleyman KUKUDAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #20 : 12 Haziran 2012, 22:40:12 »
bakıyorum kimse denge konusuna değinmemiş bu tüfeği fuarda inceledim denge yok tüfekte namlu tarafı aşırı ağır
resim yüke
Süleyman KUKUDAS
1969 BANDIRMA 0 532 38 77 061

• *
« Yanıtla #21 : 12 Haziran 2012, 22:43:16 »
süleyman bey merhabalar. dediginiz gibi denge yok ise tufek te inanin cook sasiririm,cunki ata cook övünuyor aritlik noktasi konusun da! siz hangi poze yi önerirsiniz peki ?

Çevrimdışı Süleyman KUKUDAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #22 : 12 Haziran 2012, 22:55:29 »
çok uzman değilim ama son yıllarda yapılan tüfekler çok kaba ağır kuş tüfeği değilde sanki mavzer hatta daha kaba ben 103 f kullanıyorum 65 namlu 20 cal özel yaptırmıştım zarif hafif şimdi 12 cal yaptırmak istiyorum ama yıldızı da inceledim atayı da malesef iyi diyemeyecem
resim yüke
Süleyman KUKUDAS
1969 BANDIRMA 0 532 38 77 061

Çevrimdışı M.Emre TORUN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #23 : 13 Haziran 2012, 00:51:47 »
Zafer abi dediğim gibi karar senin deneme fırsatın olursa 3 ünüde ayrı dene derim yıldızda güzel diye duydum fakat ne kadar iyidir ne kadar kötüdür bilemem 103fe yanlış bilmiyorsam huğlunun en üst modellerinden bi tanesi ben tavsiye ediyorum baya kaliteli işçilik var gravürün üzerinde parmağını gezdir inan işlemeyi hissetmessin göze gelişi güzel gayet kullanışlı dediğim gibi tek sorun biraz ağır karar senin abi...unutmadan enjektörüde sormuşsun abi benim simdilik bi sorunum olmadı saat gibi tik tak çalışıyo
MEHMET EMRE TORUN
 BURDUR\BUCAK

Çevrimdışı Sedat KAHRAMAN

• *
Ynt: konu silinebilir.tesekkurler...
« Yanıtla #24 : 21 Kasım 2013, 15:27:59 »
süleyman abi en önemli konuya değinmiş denge benim için çok önemli dengeli tüfek ağırlığını bile belli etmez.
Sedat KAHRAMAN
1978 MANİSA