Gönderen Konu: Avcı Verdiği Sözün Arkasında Durana Denir...  (Okunma sayısı 6673 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Osman ASLAN

• *
Avcı Verdiği Sözün Arkasında Durana Denir...
« : 28 Mayıs 2012, 14:15:33 »
Arkadaşlar şimdi size bir olay anlatacağım ve ben haklımıyım haksızmıyım yorumlarınızı almak istiyorum..
Şimdi elinizde güzel bir erkek ve dişi köpeğiniz var benimle de daha önceden gelen bir muhabbetiniz var hatta  geçen sene ki yavrulardan bir tanesini benim aldığım ve 4 tanesini de benim sayemde sattığınız bir ticaret..
Sözde o kadar birbirimizden memnunuz ki bu sende doğan yavrulardan bir tane alacağız ama tabi bir şartımız var dişi olacak .. Köpekler çiftleştiğinde bile görüşüp devamlı yavru hakkında konuşuyoruz ve bir tane dişi yavru alacağımızı yeniliyoruz sizde sorun olmadığını söylüyorsunuz.. gün geliyor yavrular doğuyor 5 dişi 6 erkek biz sözümüzü alıyoruz tasdikletiyoruz gelip bakalım mı diyoruz gerek yok diyor. Aradan iki gün geçiyor tekrar konuşuyoruz bir tane yavru için fiyatını öğrenip dediğiniz ücrete okey diyoruz.Günlerden cuma ... Sonra pazartesi günü hem gidelim yavrumuza bakalım hemde kaporamızı verelim diye arıyor geleceğimizi haber veriyoruz. İlk laf şu oluyor elindeki bütün yavruları sattığını sadece kendisi için ayırdığı bir erkek olduğunu onu verebileceğini cumartesi günü romanyadan aradıklarını onlara 2 dişi bir erkek opsiyonladığını ifade ediyor. Hani bize söz vermiştin ne oldu dediğimizde ilginç bir cevap arkadaşınızda 2 yavru alacaktı sende iki yavru alacaktın ama almadın .. daha öncesinde telefonda herkesin yavru istediği 31 kişinin yavru beklediğinden bahsediyor ama önemli olan benim gibi değerli arkadaşlara vermek olduğunuz söyleyen bir adam .. Şaşırıyorum ve bozuluyorum sen söz vermedin mi diyorum walla istersen kendime ayrıdığım erkek onu veririm diyor. sonra bende bozulup teli  kapatıyorum. Sonra tekrar arayıp romanyaya vereceğim yavruları vermiyeceğim ama üçünüde siz alacaksınız diyor. Hatta biz söz ilginç benim romanyaya köpek satmamla ilgili guru duymanız lazım diyor. Lan başlarım bana sözü verilen 1 senedir çiftleşsinde bir yavru alalım dediğimiz köpeğin yavrularını romanlar alacak ben köpeksiz kalacağım sen sözünde durmuyacaksın birde ben gurur duyacağım var mı böyle bişey... Neyse bende bir tane dişi istiyorum verecksen ver vermiyeceksen sen bilin dedim...

Şimdi size soruyorum buna ne denir....
Osman ASLAN
1977 Çorum

Çevrimdışı Mustafa ÖZKOL

• Müdavim Üyemiz
  • Mustafa ÖZKOL 07.07.1977 KAYSERİ 532 776 89 56
Ynt: Avcı Verdiği Sözün Arkasında Durana Denir...
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2012, 14:29:57 »
bence tekrar istemeniz hata .....onun yaptıklarından sonra.........
  • Akus 20 ga çifte
  • Beretta 686 silver pigeon 12 ga
  • Benelli s90 12 ga
  • Radentis Queen Setter 6 yaşında

Çevrimdışı Serhat SERİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2012, 14:49:59 »
Çok karışık ama Mustafa abiye katılıyorum..Öyle dediğinde bilmem ne yaparım yavrunuda diyip kapatacaktınız telefonu..Bu yavrular bulunmaz hint kumaşımı üstelik parası ile alınıyor..Ayrıca parası ile olduktan sonra Türkiye'de süper yavrular var..
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2012, 14:51:01 Gönderen: Serhat SERİN »
doğum yılı ve yaşadığınız ili profilinize yazınız
http://avlakforum.com/forum/profile/?area=forumprofile;u=23147

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2012, 14:54:59 »
^^avcı verdiği sözün arkasında durana denir ^^ başlığını görünce, kendi kendime, gene neoldu yaw dedim
tanıyormuyuz bu şahsı,
lanet olsun onaki menfaat böyle birşey işte, paranın yüzü sıcaktır demişler,
söz uçar gider, iyiki doğmadan parasını vermemişsin osman abi, herşeyde bir hayır vardır öyle adamın köpeğide olmaz olsun
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2012, 14:56:14 Gönderen: Hasan AKSU »
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #4 : 28 Mayıs 2012, 15:03:48 »
Unutulmamalıdır ki Hiç bir yavru, hiç bir köpek bulunmaz hint kumaşı değil...
Hoşuna giden yavruya basacaksın parayı alacaksın, Sözün parana geçecek...
Yoksa biz ne verilen sözler duyduk, gördük, yaşadık...
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Osman ASLAN

• *
« Yanıtla #5 : 28 Mayıs 2012, 15:27:33 »
Abilerim sorun köpek değil... sorun verilen sözler ... Yaa birde kendini haklı çıkarma çabası Romanya'ya köpek vermesi ile gurur duyacakmışım .. Hani senin derdin türk avcısıydı hani senin derdin türkiyeye iyi kanlar kazandırmaktı .. Abi yağmıyacaksan gürlemiyeceksin ki bizde çok şükür demeyelim..
Osman ASLAN
1977 Çorum

Çevrimdışı Osman ASLAN

• *
« Yanıtla #6 : 28 Mayıs 2012, 15:36:22 »
Ayrıca bu abimiz dernek başkanlığı yapıyor Almanya'dan 3 tane iyi köpek getirmiş şimdide onun tabiriyle Türkiye'ye iyi yavrular kazandırmak istiyor ve üretimini yapmaya çalışıyor ve unutmadan bir yavru için bin tl istedi o fiyata biz dünden razıydık işin içinde para sorunuda yok
Osman ASLAN
1977 Çorum

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 28 Mayıs 2012, 15:49:12 »
Sözünde durana aynı zamanda ADAM denir.Yoksa Herkes Ademoğlu...
ER MEYDANINDA,KILIÇ ARKADAN SALLANILMAZ
İlyas ISI Kırıkkale -keskin
Kan ve kemik tüm insanlarda bulunur ; Farklı olan yürek ve niyettir...
0545 768 64 63

Çevrimdışı Osman ASLAN

• *
« Yanıtla #8 : 28 Mayıs 2012, 15:59:06 »
Haklısınız İlyas Bey :)
Osman ASLAN
1977 Çorum

Çevrimdışı Hüseyin SERTÇETİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 28 Mayıs 2012, 16:00:43 »
Paranın ağır bastığı bir durum, anlaşılan diğerleri sizden fazla para vermiş. Yoksa sizi sattığı gibi diğerlerinide satardı. Dostluğa değer vermiyen bir kişi anlaşılan, es geçin gitsin. Parasıyla olduktan sonra her yerde var...
Hüseyin SERTÇETİN 1978 AKHİSAR 0542 5328869

Çevrimdışı Osman ASLAN

• *
« Yanıtla #10 : 28 Mayıs 2012, 16:07:09 »
Haklısınız Hüseyin Bey parasıyla her yerde var ama ben dostluğumuza abi kardeşliğimize dayanarak verilen sözün arkasında durmadığı için üzülüyorum .. Mevlana'nın bir sözü vardı o aklıma geldi şimdi " Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok. "

Osman ASLAN
1977 Çorum

Çevrimdışı Osman ASLAN

• *
« Yanıtla #11 : 28 Mayıs 2012, 16:13:01 »
Hasan Bey Tanırsınız bu site üyelerinden ayrıca köpeklerini de burada anlatıyor diğer avcı arkadaşlarımıza
Osman ASLAN
1977 Çorum

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #12 : 28 Mayıs 2012, 16:27:12 »
Ahmet, ben tanıyormuyuz bu şahsı diye sorunca osmanda hasan bey derken bana söylemiş oldu, bahsi geçen şahsın adı hasan değil, :)
Hasan Bey Tanırsınız bu site üyelerinden ayrıca köpeklerini de burada anlatıyor diğer avcı arkadaşlarımıza
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Osman ASLAN

• *
« Yanıtla #13 : 28 Mayıs 2012, 16:29:03 »
İsimini vermedim özellikle ama tabiki verebilirim ayrıca Hasan Bey'e cevaben ben Hasan Bey demiştim..
Osman ASLAN
1977 Çorum

Çevrimdışı Ahmet ŞAKİROĞLU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #14 : 28 Mayıs 2012, 16:36:48 »
İsimini vermedim özellikle ama tabiki verebilirim ayrıca Hasan Bey'e cevaben ben Hasan Bey demiştim..

Osman Bey

Eğer isim verirseniz karşı tarafa cevap hakkı doğacaktır.Anlattıklarınıza göre üzücü bir durum,kimse başına gelmesini istemez.Eğer sitemizde bizimde bildiğimiz köpek konusunda deneyimli arkadaşlarımızdan tavsiye alırsanız inş en kısa zamanda çözüm olur..

Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
Kayseri Merkez Avcılar ve Atıcılık Kulubü
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Osman ASLAN

• *
« Yanıtla #15 : 28 Mayıs 2012, 16:36:48 »
Ayrıca unutmadan şunu söyleyim ben bu yazıyı buraya yazarak yaptığı yanlışı görmesini istedim çünkü böyle değerli bir sitede diğer avcıların sözleride bir insanın hatasını anlamasını sağlar ve bir daha kimseye böyle bir yanlış yapmaz diye düşündüm.. Ayrıca bu saatten sonra zaten o abimizden köpek almayı düşünmüyorum bir telefonla Burak Kabakçı güzel bir dişi yavru aldım kendisine yine Almanya'dan gelme ana baba ve A sınıfı secereli kıf kayıtlı bir köpek ... Arkadaşlarında dediği gibi önemli olan köpek değil
Osman ASLAN
1977 Çorum

Çevrimdışı Osman ASLAN

• *
« Yanıtla #16 : 28 Mayıs 2012, 16:38:48 »
Arif Cihan İnan kendisi Samsun Kurzhaar  Derneği Şubesi başkanıdır.
Osman ASLAN
1977 Çorum

Çevrimdışı Fatih YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Beypazarı/ANKARA 1979 0533 394 71 93
« Yanıtla #17 : 28 Mayıs 2012, 16:51:16 »
Unutulmamalıdır ki Hiç bir yavru, hiç bir köpek bulunmaz hint kumaşı değil...
Hoşuna giden yavruya basacaksın parayı alacaksın, Sözün parana geçecek...
Yoksa biz ne verilen sözler duyduk, gördük, yaşadık...
Fatih YILMAZ 1979
BEYPAZARI- ANKARA 0533 394 71 93

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #18 : 28 Mayıs 2012, 16:55:40 »

Bir yanlışlığı düzeltmek istiyorum.
Samsun DK IRK DERNEK BAŞKANI Çetin CAN beydir.

A.Cihan İNAN bey IRK DERNEK BAŞKANI değildir.
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2012, 14:01:53 Gönderen: Yalçın AKKURT »
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Çevrimdışı Osman ASLAN

• *
« Yanıtla #19 : 28 Mayıs 2012, 16:56:37 »
Pardon o zaman ben yanlışlık yaptım isim ve samsun doğru
Osman ASLAN
1977 Çorum

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #20 : 28 Mayıs 2012, 17:00:43 »
İsim açıklandığı için, tatsızlık ve polemiklere neden olmaması için konu kilitlenmiştir.
Arif Cihan İnan Bey cevap hakkını kullanmak isterse yönetici arkadaşlara özel mesajla cevabını iletir. Bizler de konu altına ekleriz...
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Yalçın AKKURT

• *
« Yanıtla #21 : 30 Mayıs 2012, 15:21:48 »
Sevgili Arkadaşlar,
Ben 51 yaşında,evli 3 çocuk babası, 1979 yılından beri aynı adreste Mali Müşavir olarak çalışmaktayım.
DK ırkına aşırı sevgi ve saygımdan dolayı 1 erkek,2 dişi DK(Almanya’dan üretim izinli) getirttim.İstiyorum ki; elimdeki DK ların yavrularını,kendi vatanımdaki DK sever avcı dostlarıma kazandırtmaktır.
Bu konuyu açan kişi ve arkadaşları benden 3’ü kesin olmak kaydıyla 4 yavru almak istediklerini söylediler.Yavrularımız doğduğunda tebrik telefonu açtılar. 11 yavrumuz oldu, 31 kişi sırada var dedim.Onlar da bana ilk 10’da var mıyız dediklerin de,ben de onlara sizi ilk 4’tesinin diye cevap verdim.
DK derneğimizin belirlemiş olduğu 1.000 TL A sınıfı secere + çipli ve 2 aylık yavrunun fiyatını duyduklarında çok bulduklarını,konuyu buraya kadar taşıyan kişide,erkek yavru istemesine rağmen son anda yer sorunundan dolayı alamayacağını,benden daha önce erkek yavru alan arkadaşına ısrarla bir dişi yavru istemesi dostluğumuza gölge düşürdü. “Hafta sonu için geliriz” demelerine rağmen gelmediler. Beni de Romanya’dan aradıklarında elimde 1 dişi,2 erkek kaldığını söyledim. Onlarda almak istediklerini,ben de bu arkadaşları arayarak,köpekleri Romanya istediklerini 2 gün de müsaade etmeme rağmen (ülkemde kalması adına) 3 yavruyu almalarını istedim. Onlarda ısrarla tek dişi yavru istiyoruz diyince. Diğer yavruların sözünü verdiğim için ancak kendime ayırdığım 1 erkek yavruyu verebileceğimi söyledim. Arkadaşlarımın beni uyarmasıyla hak etmediğim bu yazıyla karşılaştım.
Sevgi ve saygılarımla,A.Cihan inan
Yalçın AKKURT
A Rh+1966 AMASYA/5326649295

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #22 : 31 Mayıs 2012, 13:51:41 »
Merhaba Özkan Bey nasılsınız? Geçen gün açtığım "avcı verdiği sözün arkasında durana denir" isimli konu için Arif bey bir mesaj yollatmış bende cevap hakkımın doğduğunu düşündüğüm için sizden bu mesajı yayınlamanızı istiyorum tabi izin verirseniz. ilk önce onun mesajını alıntı yapıyorum.

Sevgili Arkadaşlar,
Ben 51 yaşında,evli 3 çocuk babası, 1979 yılından beri aynı adreste Mali Müşavir olarak çalışmaktayım.
DK ırkına aşırı sevgi ve saygımdan dolayı 1 erkek,2 dişi DK(Almanya’dan üretim izinli) getirttim.İstiyorum ki; elimdeki DK ların yavrularını,kendi vatanımdaki DK sever avcı dostlarıma kazandırtmaktır.
Bu konuyu açan kişi ve arkadaşları benden 3’ü kesin olmak kaydıyla 4 yavru almak istediklerini söylediler.Yavrularımız doğduğunda tebrik telefonu açtılar. 11 yavrumuz oldu, 31 kişi sırada var dedim.Onlar da bana ilk 10’da var mıyız dediklerin de,ben de onlara sizi ilk 4’tesinin diye cevap verdim.
DK derneğimizin belirlemiş olduğu 1.000 TL A sınıfı secere + çipli ve 2 aylık yavrunun fiyatını duyduklarında çok bulduklarını,konuyu buraya kadar taşıyan kişide,erkek yavru istemesine rağmen son anda yer sorunundan dolayı alamayacağını,benden daha önce erkek yavru alan arkadaşına ısrarla bir dişi yavru istemesi dostluğumuza gölge düşürdü. “Hafta sonu için geliriz” demelerine rağmen gelmediler. Beni de Romanya’dan aradıklarında elimde 1 dişi,2 erkek kaldığını söyledim. Onlarda almak istediklerini,ben de bu arkadaşları arayarak,köpekleri Romanya istediklerini 2 gün de müsaade etmeme rağmen (ülkemde kalması adına) 3 yavruyu almalarını istedim. Onlarda ısrarla tek dişi yavru istiyoruz diyince. Diğer yavruların sözünü verdiğim için ancak kendime ayırdığım 1 erkek yavruyu verebileceğimi söyledim. Arkadaşlarımın beni uyarmasıyla hak etmediğim bu yazıyla karşılaştım.

Bende 35 yaşında evli bir çocuk babası KOSGEB'te çalışan biriyim. Şimdi Arif Bey'in vicdanına bırakarak bu mesajın muhatabı benmiyim diye soruyorum? Öyle ise;
1. Arif bey ben sizden 4 tane yavru ne zaman istedim? Hadi 4 geç 3 ne zaman istedim hadi onuda geç 2 tane yavru için bile size söz etmedim 1 senedir ve köpekler çiftleştiğinden bu yana sizinle sadece tek dişi için konuşmadım mı? O sözü size kim vermişse onu muhatap alın

2. Yavruların doğduğu hafta cuma günü sizle konuşmamızda 1 dişi pazarlığını bitirmedik mi ve bir tanede erkek almak istiyorum ama yer sıkıntısı  var ayarlıyabilirsem olurmu diye sormadım mı sizde bana sıra 31 kişi var ama öncelik senin Osman kardeşim ama bana haber ver diğerlerine ona göre söz vereyim demedin mi?

3. Hafta sonu gelme muhabbeti geçti ama siz sıcak bakmadınız yok başkası ile bu muhabbeti yapıp beni işin içine dahil etmek istiyorsanız bilmem fakat pazartesi günü iş çıkışında gelip hem yavrulara bakalım hemde kaporasını verelim dedim mi ???

4. Romanya'dan sizi cumartesi günü aradıklarını söylüyorsunuz ben cuma günü hani parasını çok bulup istemediler diyorsunuz ya 1000 tl dediniz hemen fiyat çok uygun sıkıntı yok zaten bizim aklımızdan da o fiyat geçiyordu bize uyar deyip pazarlığı tek dişi için bitirmedik mi ?? siz bana tamam demediniz mi Arif , yok romanlar fazla para verdi de onun için mi beni yarı yolda bıraktınız???

5. Pazartesi tek dişi alacağımı bilmenize rağmen romanlarıda işin içine katarak sözde söylediniğiniz lafın arkasında duruyormuş gibi davranmak maksadıyla 3 yavruyu da çoruma siz alın öbür türlü vermem teklifiyle gelmediniz mi???

6. Burası çok önemli ben size karşı her sözümü tuttum başkası ile derdiniz varsa onunla halledersiniz. Beni işin içine sokmaya ve bana tavır yapmaya hakkınız yok ayrıca mert insan birine kızdı mı bunu gösterir.. Siz ne demek istediğimi çok iyi anlıyorsunuz siz başkasının sözleri ile beni yarı yolda bıraktınız. Unutmayın ki Arif Bey önemli olan o köpek değil o köpekler sayesinde oluşan dostluklardır. Ben asla kimseyi satmadım ve sözümü yarı yolda bırakıp kimseye ihanet etmedim.Şunu hala anlıyamıyorsunuz benim derdim köpek değil benim derdim dostum abim dediğim bir adamın beni yarı yolda bırakması  ve benim ağzımdan çıkmayan sözler için beni ateşe atıp sonrada bişey olmamış gibi davranması..

Özkan Bey bunuda son olarak yayınlarsanız çok memnun olurum. Saygılarımla

ALINTI METNİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR:

Merhaba Özkan Bey nasılsınız? Geçen gün açtığım "avcı verdiği sözün arkasında durana denir" isimli konu için Arif bey bir mesaj yollatmış bende cevap hakkımın doğduğunu düşündüğüm için sizden bu mesajı yayınlamanızı istiyorum tabi izin verirseniz. ilk önce onun mesajını alıntı yapıyorum.

Sevgili Arkadaşlar,

Bende 35 yaşında evli bir çocuk babası KOSGEB'te çalışan biriyim. Şimdi Arif Bey'in vicdanına bırakarak bu mesajın muhatabı benmiyim diye soruyorum? Öyle ise;
1. Arif bey ben sizden 4 tane yavru ne zaman istedim? Hadi 4 geç 3 ne zaman istedim hadi onuda geç 2 tane yavru için bile size söz etmedim 1 senedir ve köpekler çiftleştiğinden bu yana sizinle sadece tek dişi için konuşmadım mı? O sözü size kim vermişse onu muhatap alın

2. Yavruların doğduğu hafta cuma günü sizle konuşmamızda 1 dişi pazarlığını bitirmedik mi ve bir tanede erkek almak istiyorum ama yer sıkıntısı  var ayarlıyabilirsem olurmu diye sormadım mı sizde bana sıra 31 kişi var ama öncelik senin Osman kardeşim ama bana haber ver diğerlerine ona göre söz vereyim demedin mi?

3. Hafta sonu gelme muhabbeti geçti ama siz sıcak bakmadınız yok başkası ile bu muhabbeti yapıp beni işin içine dahil etmek istiyorsanız bilmem fakat pazartesi günü iş çıkışında gelip hem yavrulara bakalım hemde kaporasını verelim dedim mi ???

4. Romanya'dan sizi cumartesi günü aradıklarını söylüyorsunuz ben cuma günü hani parasını çok bulup istemediler diyorsunuz ya 1000 tl dediniz hemen fiyat çok uygun sıkıntı yok zaten bizim aklımızdan da o fiyat geçiyordu bize uyar deyip pazarlığı tek dişi için bitirmedik mi ?? siz bana tamam demediniz mi Arif , yok romanlar fazla para verdi de onun için mi beni yarı yolda bıraktınız???

5. Pazartesi tek dişi alacağımı bilmenize rağmen romanlarıda işin içine katarak sözde söylediniğiniz lafın arkasında duruyormuş gibi davranmak maksadıyla 3 yavruyu da çoruma siz alın öbür türlü vermem teklifiyle gelmediniz mi???

6. Burası çok önemli ben size karşı her sözümü tuttum başkası ile derdiniz varsa onunla halledersiniz. Beni işin içine sokmaya ve bana tavır yapmaya hakkınız yok ayrıca mert insan birine kızdı mı bunu gösterir.. Siz ne demek istediğimi çok iyi anlıyorsunuz siz başkasının sözleri ile beni yarı yolda bıraktınız. Unutmayın ki Arif Bey önemli olan o köpek değil o köpekler sayesinde oluşan dostluklardır. Ben asla kimseyi satmadım ve sözümü yarı yolda bırakıp kimseye ihanet etmedim.Şunu hala anlıyamıyorsunuz benim derdim köpek değil benim derdim dostum abim dediğim bir adamın beni yarı yolda bırakması  ve benim ağzımdan çıkmayan sözler için beni ateşe atıp sonrada bişey olmamış gibi davranması..

Özkan Bey bunuda son olarak yayınlarsanız çok memnun olurum. Saygılarımla
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2012, 13:58:20 Gönderen: Özhan KELEŞ »
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul