Gönderen Konu: TÜRKİYE AV VE YABAN HAYATI EYLEM PLANINA İLK ADIM İZMİRDEN  (Okunma sayısı 7458 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ersin DÜZYOL

• *
         DEĞERLİ AVCI DOSTLAR PARALI ÖRNEK AVLAKLARA YASAKLARA MAK KOMİSYONUNA KARŞI İLK ADIMI İZMİR YEŞİLYURT MIZRAKLI AVCILAR DERNEĞİNDE 18 ÇARŞAMBA SAAT 20 DE ŞİKAYET DİLEKÇESİ VE İMZA KAMPANYASINA BAKANLIK GÖREVLİLERİNDE KATILACAĞI TOPLANTIDA SİZ DUYARLI AVCI DOSTLARI VE AVCI DERNEK BAŞKANLARINI İL VE BÖLGE AYIRMAKSIZIN BEKLİYORUZ BU BİR  TÜM ÜLKE İÇİN İLK ADIM BÜYÜK MİTİNGE HAZIRLIKTIR  HERKEZİ BEKLİYORUZ EYHAF YNT KRL ADN BŞKN ERSİN DÜZYOL
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2012, 19:27:57 Gönderen: Ersin DÜZYOL »
Ersin DÜZYOL
1958 izmir çimentepe

Çevrimdışı Engin MAKAS

• *
Ynt: TÜRKİYE AV VE YABAN HAYATI EYLEM PLANINA İLK ADIM İZMİRDEN
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2012, 21:48:40 »
Çalışmalarınızdan ötürü sizi tebrik ederim. Umarım diğer derneklerede domino etkisi yapar. Dilekçeyi  ana metniyle paylaşırsanız ( sadece isim veya uygun yerler boş kalacak şekilde ) hepimiz destek oluruz.
Saygılar.
Torungil
İzmir / Kemalpaşa. 1979
arh +
KALİTE KONTROL AUDATÖR
Bazı tüfekler fişek seçmez. Bazı avcılar tüfek seçmez.

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 16 Temmuz 2012, 22:37:00 »
Böyle bir çalışmanın ve örgütlenmenin yanında olmak bir avcının asli görevidir.Yapılan bu organizasyonun başarıya ulaşması için tüm avcı dostlarımızın bu oluşumu seve seve desteklemesi gerkmektedir.Ne mutlu ki avcılığın üzerine oynanan ayak oyunlarını görmüş ve türk avcısını uyanışa davet eden cesur yürekler var.Bu organizasyonun başarıya ulaşması adına kendi payıma ne düşüyor ise yapmaya hazırım, ve yapacağımda.İlk adımın atılacağı günü sabırsızlıkla bekliyor ve bu oluşumun gerçekleşmesi için çalışan tüm avcı dostlarını canı gönülden kutluyorum.

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 16 Temmuz 2012, 22:40:08 »
İzmir Yeşilyurt Mızraklı Avcılar Derneğinin Fax numarası varsa lütfen bildirin.İzmire gelemesekde faxlarımız ile destek dilekçelerimizi gönderelim.
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2012, 23:11:44 Gönderen: Serhat ÇELEBİOĞLU »

Çevrimdışı Ahmet GÜÇLÜ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 16 Temmuz 2012, 22:52:13 »
Çalışmalarınızdan ötürü sizi tebrik ederim. Umarım diğer derneklerede domino etkisi yapar. Dilekçeyi  ana metniyle paylaşırsanız ( sadece isim veya uygun yerler boş kalacak şekilde ) hepimiz destek oluruz.
Saygılar.
Ahmet GÜCLÜ
1980 DENIZLI
[email protected]

« Yanıtla #5 : 16 Temmuz 2012, 22:53:17 »
Böyle bir çalışmanın ve örgütlenmenin yanında olmak bir avcının asli görevidir.Yapılan bu organizasyonun başarıya ulaşması için tüm avcı dostlarımızın bu oluşumu seve seve desteklemesi gerkmektedir.Ne mutlu ki avcılığın üzerine oynanan ayak oyunlarını görmüş ve türk avcısını uyanışa davet eden cesur yürekler var.Bu organizasyonun başarıya ulaşması adına kendi payıma ne düşüyor ise yapmaya hazırım, ve yapacağımda.İlk adımın atılacağı günü sabırsızlıkla bekliyor ve bu oluşumun gerçekleşmesi için çalışan tüm avcı dostlarını canı gönülden kutluyorum.
Mustafa ŞEBCİOĞLU
1960 ORDU

Çevrimdışı İrfan ÇİMEN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 16 Temmuz 2012, 23:35:37 »
İzmir Yeşilyurt Mızraklı Avcılar derneğinin başlatmış olduğu bu organizasyonu gönülden destekliyoruz ve bize de düşecek olan göreve hazırız.
İrfan ÇİMEN
1968 GİRESUN

Çevrimdışı Sezer İNAN

• *
« Yanıtla #7 : 16 Temmuz 2012, 23:51:59 »
İnşallah hayırlı olur.Ben de gereken desteği vermeye hazırım.
Sezer İNAN
1975-Kayseri

Çevrimdışı Ertuğrul AZAKLI

• *
« Yanıtla #8 : 17 Temmuz 2012, 00:03:01 »
İZMİRLİ ARKADAŞLARIMIZI TEBRİK EDERİM.BU KONU HAKKINDA İLK DEFA TEPKİ GÖSTEREN GRUP.BİZ AVCILAR HER  ZAMAN DOĞALLIKTAN YANAYIZ AVCILIĞIN MUHTEVİYATI DOĞALLIKTIR.

BURADA YABAN TV DE ÇIKAN BİRKAÇ TANE KONU MANKENİNE SESLENMEK İSTİYORUM.BEN SİZİ AVCI OLARAK GÖRMÜYORUM.SİZ ARTIK GİDİN TORUNLARINIZI SEVİN ,KOMİSYONDAKİ İNSANLARI DA DEKORATİF CÜMLELER İLE KANDIRMAYIN.ÇÜNKÜ MAK KARARLARI ALAN KİŞİLER NEYİ OYLAMA YAPTIKLARINI BİLMEDEN PARMAK KALDIRIP ,BİNLERCE AVCININ HAKKINI YİYORLAR.
GEÇEN YILKİ AV SAHASINA AÇIK BÖLGELERE BAKTIĞIMIZDA, AVCILARI BELLİ BİR DAR KALIBIN İÇERİSİNE SOKUP O BÖLGEYİ  KATLETTİLER.BIRAKIN İNSANLAR STADYUMDA SIKIŞAN SEYİRCİLER GİBİ AV SAHASINDA BİRBİRLERİNİN ÖNÜNE  GEÇİP ACELE ETMELERİ SAYGISIZ HAREKET ETMELERİ,YEREL AVCILARIN ÇOĞUNLUĞA TEPKİ GÖSTERMESİ V.S.

GEÇEN YIL KEKLİK AÇILIŞINDA ERZİNCANA GİTTİM .AÇILIŞIN İLK GÜNÜNDE MÜKEMMEL KEKLİK VARDI HERKES AÇIK OLDUĞU İÇİN BU BÖLGEYE HÜCUM ETTİ  VE BİR DAHA Kİ HAFTA AYNI BÖLGEYE GİTTİĞİMDE  TETİK KESEMEDİK.ORADA KEKLİK NESLİ  TÜKENMİŞTİ.ASLINDA KATLİAMI O HARİTAYI ÇİZENLER YAPTI.

PARALI AVLAKLARI İSTEMİYORUZ.HARİTAYI DOĞRU VE EŞİT BİR ŞEKİLDE ÇİZİNİZ LÜTFEN.

1975 ORDU

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 17 Temmuz 2012, 00:07:56 »
izmir yeşilyurt derneğini tebrik ediyorum böyle bir çalışma için örgütsüz güç güç değildir şimdi birlik ve beraber zamanıdır bu işler 3-5 rantcının ve amirin müdürün elinde olmamalı mesela 12 ye 9 toplantıları gibi sivil toplum örgütlerinin sözü geçmeli diyorum ersin düzyol beyefendiyi tebrik ediyorum.
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #10 : 17 Temmuz 2012, 00:12:07 »
İZMİR YEŞİLYURT MIZRAKLI AVCILAR DERNEĞİ ne teşekkür eder başarılar dileriz,
Ersin Başkanım içerik biraz daha açıklanırsa hepimize hem örnek olur hemde destekçi olmak için avcılarmız ellerinden geleni yaparlar eminim teşekkürler.
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

« Yanıtla #11 : 17 Temmuz 2012, 00:27:40 »
öncelikle bu yapılanmaya önderlik eden büyüğümüze sesimizi duyurmamız için attığı adım için teşekkürlerimi iletiyor takdir ediyorum malesef bütün avcıların yaşadığı sorun olan özel avlaklar yasaklar vesaire bi çok şey var herkes cok iyi biliyor çok detaya gerek bile yok bu işin böğle olması biz avcıların duyarsızlığının açık örneğidir inşallah burdan bu konuda bi caba gösterip birlik olmayı öğreniriz benim bakış açımdan bu konunun çözümü yıllardır tüm arkadaş avcı doslarımada dediğim gibi birlik beraberlikten gecer en basit örnek yıllık ödediğimiz harç vesaire 250 tl ORDU DA YAKLAŞIK RESMİ KAYITLI 1600 KİŞİ AVCI VAR İLÇELER KAÇAK AVLANANLAR HARİÇ DEVLETE SADECE BURADAN AKAN PARA 400 MİLYAR bunun TÜRKİYE üzerinde değerlendirmesini yaparsak illerin avcı sayısı nüfusuna göre bu rakam SANIRIM 100 TİRİLYONUN ÜZERİNDE Bİ RAKAMA ÇIKAR böğle bi rakam ortada varken  BİZ AVCILAR BİRLİK OLUP Bİ SEZON TOPLU OLARAK BU ŞARTLAR ALTINDA BİZ TÜM BELGELERİMİZİ DONDURUYORUZ DİYE DİLEKÇE YAZSAK BU KURALLARI BU ŞEKİLDE DÜŞÜNÜP KOYMAYI DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMEYECEKLER EMİN OLABİLİRSİNİZ ben böğle düşünüyorum yıllardırda söğlüyorum ama malesef imkanı olan avcı arkadaşımız var olmayan arkadaşımız var ben çeşitli illere gidebiliyorum ama gidemeyen de var ORDU da av sahası artık malesef kalmadı bi kaç sene yapar yapmayız sonrası ALLAH KERİM ama ben şunuda gördüm av sahası zaten kısıtlı adam geliyor imkanı var bakıyor avuç içi kadar av sahası ortam doğal olarak kalabalık başlıyor bu belgeleri 500 lira yapsınlar vesaire malesef böğle avcı arkadaşlarda var işimiz zor ALLAH HEPİMİZE KOLAYLIK VERSİN AVCI OLMAK BU DEĞİL AVCI SAĞLIKLIDIR AVCI DÜRÜSTTÜR AVCI DOĞAYA İNSANLARA KANUNLARA SAYGILIDIR SİZ SAĞLIĞINDA SORUNU OLAN SABIKASI OLAN DEVLETE VERGİSİNİ ÖDEMEYEN Bİ AVCI GÖRDÜNÜZMÜ AVCI SECKİN İNSANDIR
Bülent TARAKCIOĞLU
1977 ORDU

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
« Yanıtla #12 : 17 Temmuz 2012, 00:30:04 »
Ersin bey, tüm avcı camiamıza örnek ve tutum içerisinde olan bu davranışınızdan ve düşüncenizden dolayı, bir bayan avcı olarak sizi kutlarım.  Bu konuda sonuna kadar size destek vereceğim.
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)

Çevrimdışı Ersin DÜZYOL

• *
« Yanıtla #13 : 17 Temmuz 2012, 01:40:06 »
Desteklerinizi esirgemiyeceğinizi biliyorum biz ege yaban hayatı ve avcılık federasyonu olarak ilk adımı atıyoruz bizim amacımız ortalığı karıştırmak bürokratı karşımıza almak veya rant elde etmek değildir biz av yönetim dairesiyle birlikte doğruları yapmak için yola çıktık sayın başkanımız cemal akcan ve ekibi asla kötü niyetli avcılara farklı gözle bakan kişi değiller sadece rant peşinde koşanların bence  yanlış yönlendirilmesinden avcılığı ve avlaklarımızı ticarethaneye dönüştürmek istiyenlerin baskısı altında kaldıklarını kendilerini avcılara anlatamadıklarını hissediyorum biz türk avcıları olarak bizimle birlikte hareket etmelerini mak taslağını gerçek sahiplerinle beraber hazırlanmasını avlak sistemini avturizimcileriyle değil avcı federasyon ve dernekleriyle birlikte yabanhayatını ve avcılığın gelişmesi için planlanmasını istiyor onun için fedrasyonumuz üyesi ve şahsımın üye olduğu izmir yeşılyurt mızraklı avcılar derneğini toplantı yeri olarak seçtik ve ilk adımı atıyoruz tüm federasyon ve dernek başkanlarını göreve davet ediyorum
Ersin DÜZYOL
1958 izmir çimentepe

Çevrimdışı Aytekin ÇELİK

• *
« Yanıtla #14 : 17 Temmuz 2012, 02:31:59 »
İzmir Yeşilyurt Mızraklı Avcılar derneğinin başlatmış olduğu bu organizasyonu gönülden destekliyoruz ve bize de düşecek olan göreve hazırız.
Aytekin ÇELİK
1970 SAMSUN

Çevrimdışı Baki ALTUNIŞIK

• *
« Yanıtla #15 : 17 Temmuz 2012, 07:49:08 »
Sizi tebrik ediyorum Ersin bey.Biz avcılar her zaman kendi aramızda konuşuyoruz mak böyle mak şöyle diye ama bu zamana kadar sizin göstermiş olduğunuz  hassasiyeti henüz gösteremedik.bu bir başlangıç olur ve bütün avcılar tek ses olur ve hakkımızı sonuna kadar ararız.Biz Ordu lu avcılar olarak ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırız.
Baki ALTUNIŞIK
1976 ordu

Çevrimdışı Hakan KARADAĞ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #16 : 17 Temmuz 2012, 08:51:30 »
öncelikle bu yapılanmaya önderlik eden büyüğümüze sesimizi duyurmamız için attığı adım için teşekkürlerimi iletiyor takdir ediyorum malesef bütün avcıların yaşadığı sorun olan özel avlaklar yasaklar vesaire bi çok şey var herkes cok iyi biliyor çok detaya gerek bile yok bu işin böğle olması biz avcıların duyarsızlığının açık örneğidir inşallah burdan bu konuda bi caba gösterip birlik olmayı öğreniriz benim bakış açımdan bu konunun çözümü yıllardır tüm arkadaş avcı doslarımada dediğim gibi birlik beraberlikten gecer en basit örnek yıllık ödediğimiz harç vesaire 250 tl ORDU DA YAKLAŞIK RESMİ KAYITLI 1600 KİŞİ AVCI VAR İLÇELER KAÇAK AVLANANLAR HARİÇ DEVLETE SADECE BURADAN AKAN PARA 400 MİLYAR bunun TÜRKİYE üzerinde değerlendirmesini yaparsak illerin avcı sayısı nüfusuna göre bu rakam SANIRIM 100 TİRİLYONUN ÜZERİNDE Bİ RAKAMA ÇIKAR böğle bi rakam ortada varken  BİZ AVCILAR BİRLİK OLUP Bİ SEZON TOPLU OLARAK BU ŞARTLAR ALTINDA BİZ TÜM BELGELERİMİZİ DONDURUYORUZ DİYE DİLEKÇE YAZSAK BU KURALLARI BU ŞEKİLDE DÜŞÜNÜP KOYMAYI DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMEYECEKLER EMİN OLABİLİRSİNİZ ben böğle düşünüyorum yıllardırda söğlüyorum ama malesef imkanı olan avcı arkadaşımız var olmayan arkadaşımız var ben çeşitli illere gidebiliyorum ama gidemeyen de var ORDU da av sahası artık malesef kalmadı bi kaç sene yapar yapmayız sonrası ALLAH KERİM ama ben şunuda gördüm av sahası zaten kısıtlı adam geliyor imkanı var bakıyor avuç içi kadar av sahası ortam doğal olarak kalabalık başlıyor bu belgeleri 500 lira yapsınlar vesaire malesef böğle avcı arkadaşlarda var işimiz zor ALLAH HEPİMİZE KOLAYLIK VERSİN AVCI OLMAK BU DEĞİL AVCI SAĞLIKLIDIR AVCI DÜRÜSTTÜR AVCI DOĞAYA İNSANLARA KANUNLARA SAYGILIDIR SİZ SAĞLIĞINDA SORUNU OLAN SABIKASI OLAN DEVLETE VERGİSİNİ ÖDEMEYEN Bİ AVCI GÖRDÜNÜZMÜ AVCI SECKİN İNSANDIR
1970 ORDU Hakan KARADAĞ
ORDU ATICILIK VE AVCILIK İL TEMSİLCİSİ

Çevrimdışı Ahmet ŞAKİROĞLU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #17 : 17 Temmuz 2012, 09:44:26 »
Ersin Başkanım içerik biraz daha açıklanırsa hepimize hem örnek olur hemde destekçi olmak için avcılarmız ellerinden geleni yaparlar eminim teşekkürler.
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
Kayseri Merkez Avcılar ve Atıcılık Kulubü
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı F.Mehmet KARADENİZ

• *
« Yanıtla #18 : 17 Temmuz 2012, 10:36:16 »
İZMİR yeşilyurt avcılar derneğini tebrik ediyoruz aslında biz avcılar sesimizi çıkarmamız lazım bazı şeylere bazı konular için eylem yürüyüşler yapıp sesimizi duyurmamız lazım tabii bu konuda avcı derneklerine çok iş düşüyor eylem protesto için her dernek veya ili temsilen bir dernek ankaraya araç kaldırıp yürüyüşler yapılmalıdır bakanlığa MAK kararları alınırken sadece bakanlık yetkililerinin borusu ötmemeli avcılar tek yürek sorunlarını dile getirip yapılması gerekenleri bakanlık yetkililerine yaptırması gerek her zaman söylüyorum birlikten kuvvet doğar ERSİN DÜZYOL ABİMİZİ TEBRİK EDİYORUM
Fatih Mehmet KARADENİZ
1980 ordu ikamet samsun

Çevrimdışı Kemal BOZKURT

• *
« Yanıtla #19 : 17 Temmuz 2012, 11:40:28 »
Elimizden ne geliyorsa sonuna kadar yapmaya hazırız.Vermiş olduğunuz emek ve çalışma için sizi tebrik ediyorum.
Kemal BOZKURT
     ^^RİZE^^
1987 İSTANBUL / Kartal

jpg upload

Çevrimdışı Rasim DİNÇALP

• *
« Yanıtla #20 : 17 Temmuz 2012, 11:43:31 »
ÇEŞME MERKEZ AVCILAR KULÜBÜ OLARAK ERSİN BAŞKANI SONUNA KADAR DESTEKLİYORUZ
Rasim DİNÇALP
1964 izmir

Çevrimdışı Ersoy ALTINDİŞ

• *
  • ...BUCALI...
« Yanıtla #21 : 17 Temmuz 2012, 12:23:52 »
Başlangıç izmir olması tesadüf  :) başkanım nedense hep aykırı olan izmirliler.ilk kurşun misali.umarım sonuda o kadar güzel olur biz avcılar için.
AMMA şu bir gerçek en doğru yoldasın.destekliyor vede yanındayız.bu arada tüm yurt geneli avcılarında hakikatı bilip destek vereceğine inanıyoruz.

(Vallahi senin yüzünden 15 kişilik av yapamaz listesine girmeyelim.yasaklamasınlar bize avı :) )
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2012, 12:30:41 Gönderen: Ersoy ALTINDİŞ »
ERSOY ALTINDİŞ
...İZMİR....1976...    0536 47 47 543

Çevrimdışı Abdullah AĞCA

• *
« Yanıtla #22 : 17 Temmuz 2012, 16:20:33 »
tüm avcı dostlarımızı böyle organizasyonlarla sesimizi duyurmaya davet ediyorum ve izmir yeşilyurtlu avcı dostlara bu ilk ve örnek organizasyonlarından dolayı tebrik ediyor başarılar diliyorum.
Abdullah AĞCA
1967 ORDU PERŞEMBE

Çevrimdışı Nuri ÖNEL

• Müdavim Üyemiz
    • www.ekomakkazan.com.tr
« Yanıtla #23 : 17 Temmuz 2012, 22:08:07 »
Haydi Türkiye Avcıları,
Avcılığımızın geleceği için destek olmaya hazırmısınız.
Öyleyse start İzmir den verilmiştir.
Herkese RASGELE
Nuri ÖNEL
1957 NAZİLLİ

Çevrimdışı Emin VURAL

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #24 : 18 Temmuz 2012, 00:59:54 »
  • Le Fusil Darne Saint-Etienne V 19 Paris France