Gönderen Konu: YILAN BALIĞININ HASTASIYIM...  (Okunma sayısı 4937 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Latif DEMİRAYAK

• Müdavim Üyemiz
  • Öyle birini sev ki sen ölünce hiç yaşamasın..
YILAN BALIĞININ HASTASIYIM...
« : 13 Mayıs 2013, 17:11:11 »
Evet avcı arkadaşlar kuş avından sonra en çok avını sevdiğim yılan balığı avıdır ve aynı zamanda,da tam bir vitamin kaynağıdır..diyerek RASGELE....

« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2013, 22:22:27 Gönderen: Latif DEMİRAYAK »
Latif DEMİRAYAK
1967-Denizli
0542 797 60 27

The following users thanked this post: Hayati GÜNEŞ

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: YILAN BALIĞININ HASTASIYIM...
« Yanıtla #1 : 13 Mayıs 2013, 18:45:17 »
 Ellerinize sağlık latif bey,
kısmetiniz bol olsun ağız tadınız illaki yerinde olsun... mersin'den saygılarımla,..
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

Çevrimdışı Canan GÖRÜR

• Müdavim Üyemiz
  • ADANA BELÇIKA HATTINDA GARİP BİR AVCI
« Yanıtla #2 : 15 Mayıs 2013, 01:49:50 »
latif gardasim yilan baligini yedikten sonra evvel allah duz duvara bile  tirmanabilirsin hele odun kozunde olursa yemede yaninda yat saygilar
Canan GÖRÜR
1967 ADANA & BELÇİKA

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 15 Mayıs 2013, 08:32:10 »
bu balık avcılık şekli nasıldrı acaba. nasıl avlanır. ben bi konu açayıom merak ettim
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 15 Mayıs 2013, 10:04:31 »
Merhaba adem kardeşim yılan balığı çok güzel bir balıktır fakat biraz da zorludur en zoruda kancayı tam yutarsa çıkarması zor oluyor yılan balığı genelde gece avlanır çünkü yılan balığı yemini genelde gece arar gündüz ise milin içinde yatar hava karardıktan sonra çıkar ve en güzelde mangalda olur yem ise pis suların yani lağım geçen yerlerden çıkan soğulcandır normal soğulcan değil altı beyaz üstü kırmızı olur ben bu soğulcanları kullanıyorum.Aynı zamanda çok faydalı bir balıktır göze deriye ciltde kemiğe ve cinsel güce çok faydası olan bir balıktır yılan balığı umarım biraz bilgi verebilmişimdir.SELAMLAR     RASGELE.....
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2013, 10:08:44 Gönderen: Latif DEMİRAYAK »
Latif DEMİRAYAK
1967-Denizli
0542 797 60 27

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 15 Mayıs 2013, 10:14:15 »
Merhaba adem kardeşim yılan balığı çok güzel bir balıktır fakat biraz da zorludur en zoruda kancayı tam yutarsa çıkarması zor oluyor yılan balığı genelde gece avlanır çünkü yılan balığı yemini genelde gece arar gündüz ise milin içinde yatar hava karardıktan sonra çıkar ve en güzelde mangalda olur yem ise pis suların yani lağım geçen yerlerden çıkan soğulcandır normal soğulcan değil altı beyaz üstü kırmızı olur ben bu soğulcanları kullanıyorum.Aynı zamanda çok faydalı bir balıktır göze deriye ciltde kemiğe ve cinsel güce çok faydası olan bir balıktır yılan balığı umarım biraz bilgi verebilmişimdir.SELAMLAR     RASGELE.....

latif süper bir anlatım. çok teşekür ediyorum peki karadeniz bölgesinde olurmu acaba. nerelerde denemek lazım dip oltasımı kullanıyrosunuz yani dibe yatırıpmı kullnılıyor solucan askıdamı kalıyor yoksa şamandıra oltamı ???
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 15 Mayıs 2013, 17:10:29 »
latif süper bir anlatım. çok teşekür ediyorum peki karadeniz bölgesinde olurmu acaba. nerelerde denemek lazım dip oltasımı kullanıyrosunuz yani dibe yatırıpmı kullnılıyor solucan askıdamı kalıyor yoksa şamandıra oltamı ???
adem kardeş karadeniz tarafında olurmu bilmem her ikisinede gelir dip olur şamandıralıda olur yılan balığı dibe daha yakın gezer kanallarda nehirlerde ve denize akan sularda olur.genelde ege bölgesi akdeniz bölgesi ve marmara bölgesinde olduğunu biliyorum...RASGELE..SELAMLAR..
Latif DEMİRAYAK
1967-Denizli
0542 797 60 27

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 15 Mayıs 2013, 21:36:55 »
latif abicim yılan balığı fotolarını sürekli paylaş bizimle tutmak istiyorum . yeşilırmak denize bağlandığı yeri deneyecm sizin deneyimlerinizle saygılar
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82