Gönderen Konu: burası SAmsun hacı :)) iki arkadaşız limitler hep dolu.  (Okunma sayısı 8234 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertan ATACAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
1990 SAMSUN

Çevrimdışı Ertan ATACAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: burası SAmsun hacı :)) iki arkadaşız limitler hep dolu.
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2013, 12:25:00 »
bukadar resim yeter değilmi fazlada abartmayalım diyorum canı kalan falan olabilir. :)
1990 SAMSUN

Çevrimdışı Ertan ATACAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2013, 14:54:35 Gönderen: Ertan ATACAN »
1990 SAMSUN

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2013, 15:32:50 »

how to do a screen shot
KARDEŞİM MRB . SAMSUN DA YAŞIYORUZ AMA BU MEVKİ NERESİ BÖYLE DERİN KANALLAR NERDE VAR. İFTENA YANİ TURNA BALIĞI VARMIDIR ACABA O KANALALRDA TAM KAŞIK RAPALA SALLAMAK İÇİN HARİKA . NERDE OTURYORUSUN NERDE AVLANIYORSU KARDEŞİM
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Metin GÜNİNDİ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 11 Haziran 2013, 15:41:59 »
adem abi mekan öğreniyorsun  ;D
1983-Antalya
KÖPEKSİZ AVCI SUSUZ MUSLUĞA BENZER....

image hosting services

Çevrimdışı Ertan ATACAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 11 Haziran 2013, 16:03:48 »
adem bey ben merkezde oturmuyorum bafra taraftayım. Ancak dediğiniz gibi turna balığına rastlamadım ve duymadım da ama sazan derseniz var yanlız ben balıkcı değilm :) .. bu  kanallarda zaten dsi nin actığı kanallar. sandınız kadar büyük ve derin değil .
1990 SAMSUN

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 11 Haziran 2013, 19:28:42 »
adem abi mekan öğreniyorsun  ;D
metin kardeşim yaa ne fesatsın öyle. :) kardeşim ördek olunca akan sular duruyor ama vurmak değil sıf mühre ve düdüklerle keyif yapmak için . ben düdükle çevrimek mührelerime sorti yapmalrını izlmeye bayılıyorum.
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 11 Haziran 2013, 19:30:35 »
adem bey ben merkezde oturmuyorum bafra taraftayım. Ancak dediğiniz gibi turna balığına rastlamadım ve duymadım da ama sazan derseniz var yanlız ben balıkcı değilm :) .. bu  kanallarda zaten dsi nin actığı kanallar. sandınız kadar büyük ve derin değil .
ertan kardeşim vala süper yerde oturyorsun . ördek denilince hep diyorum benim işim vede çok seviyorum salzıkda yürümeyi sabah güneşinde orda olmayı düdük öttürmek mühre sermek  göl içinde yemek yapıp yemek . bu sene kafaya koydum ızgara bile yapacam göl içinde. hangi. bafrada nerde oturyoruz kardeşim köydemsiin yoksa şehirdemsiin .
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #8 : 11 Haziran 2013, 21:38:52 »
Adem Bey düdükle ördekleri çeviriyorum dedin ya beni meraklandırdın. Gözümde canlandırmaya çalışıyorum ama görmek iyi olurdu. Var mı böyle video çekimin?

Eskiden ördek bekinde uzaktan gelen seslerini taklit etmeye çalışırdım ama selamlamaymış, yemlenmeymiş haberim bile yoktu. Öyle çevirdiğim de olmadı zaten. Kendiliğinden gelen daha fazlaydı :)
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Ertan ATACAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 11 Haziran 2013, 22:38:19 »
bafraya yakın bi köyde oturuyorum ben çok küçük yaşlardan beri avcılık yapıyorum bitek ördek değil yani tavşan çulluk üveyik bıldırcın hepsi var yani.. zaarlarımız pointerimizde var sallamadan avcı değilim yani. saygılarla ustalarım. 
1990 SAMSUN

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 12 Haziran 2013, 08:10:00 »
Adem Bey düdükle ördekleri çeviriyorum dedin ya beni meraklandırdın. Gözümde canlandırmaya çalışıyorum ama görmek iyi olurdu. Var mı böyle video çekimin?

Eskiden ördek bekinde uzaktan gelen seslerini taklit etmeye çalışırdım ama selamlamaymış, yemlenmeymiş haberim bile yoktu. Öyle çevirdiğim de olmadı zaten. Kendiliğinden gelen daha fazlaydı :)
abicim inanın o zevk benim için herşeye değer. anlatayım. önce göl içinde hava ışımasına yakın ördekler vaklamaya başlıyor hemen karşılık veriyorum önce ben burdayım sesi sen nerdesin. sonra oda bende burdayım hadi buluşalım diyoruz. tabi kanatı olan geliyor benim kanat yokki gideyim yanlarına :) hayvan ddük sesine kalkıyor sürü uzakdan görüyorum aranmaya başladığını son ra uzunnnnn uzun  çalmaya başklıyorum ayvan yaklaştıkça düdük sesleri kısa kısa ve yemleye sonra oynaşma sesine ceviyorum. hayvan dahada yaklaştıkça yemlenme ve oynaşma sesleri aartıyorum. hayvanlar havada ne oluyor rkadaş burda deidğini görür gibi onları izlerken bi yerde oynaşıyor bizim zilliler dedikleri belli oluyor kanatları açtıkca havada onlar sonra mühreleri görüyor hepsi bir tur 2 tur 32tur sonra mıkır mıkır sesler son rutuş hayvan salıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kendini bi sorti ister vurrrr ister izleeee . yemin ederim kral köpeklerim var çulluk avına doyduğum için çullukmu ördekmi derken ördek ağır basıyor. msafir etmek isterim inşallah beklerim güzel göl manzarı eşliğinde hem tüfek atıp hem ızgara yemek keyfi yaparız :) saygılar abicim
  bu arada ava çok kalabalık gitmiyorum video çekmekde hiç vaktim olmadı zilliler ve erkeklerle uğraşmkatan abicim bu sene nasip olursa çekerim paylaşrıım sizinle. bu sene tripot getirip kuracam gölün içine kamerayı çeksin dursun zaten işim fotoğrfaçıyıkm kendim komik ama göle gidince unutuyorum çekim yapmayıo :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #11 : 12 Haziran 2013, 08:13:00 »
bafraya yakın bi köyde oturuyorum ben çok küçük yaşlardan beri avcılık yapıyorum bitek ördek değil yani tavşan çulluk üveyik bıldırcın hepsi var yani.. zaarlarımız pointerimizde var sallamadan avcı değilim yani. saygılarla ustalarım.
ertaqn kardeşim kimse sana sallama avcı demedi ki yaa . avcı adamsın belli zaten  avcı vurduklarından belli olur.  öyünüzün ismi nedir. bu arada doğanca tarafıan giderken orda bi arkadaşımız var göl kenarına sıfır evi adı birol . sen köy ne taraftaki
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Tufan AVCI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #12 : 12 Haziran 2013, 10:41:45 »
Avın daim olsun kardeşim güzel avlar yapmışsın darısı bu seneye ....
Tufan AVCI
1974 ANKARA

Çevrimdışı Ertan ATACAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 12 Haziran 2013, 23:48:08 »
ben sallamadan avcı değilim derken yaşımız itibariyle biraz dikkate alınmıyoruz oyüzden dedim size veya başka birine kastım yoqtu yanlış anlaşılmasın.
1990 SAMSUN

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!
« Yanıtla #14 : 13 Haziran 2013, 08:30:05 »
ben sallamadan avcı değilim derken yaşımız itibariyle biraz dikkate alınmıyoruz oyüzden dedim size veya başka birine kastım yoqtu yanlış anlaşılmasın.
yaşın 23 ertan kardeşim yabana atılacak bir yaş değil yeter ki belgeli avlan yasal avlan zamanında avlan avcı gibi avlan av sevgisi olan ava çıkan kişi her kim olursa olsun farklı meslek gruplarından yada yaş farkı önemli değil o hazzı veren o ortak heyecan kişi için beraber birşeyler paylaşmanın kriteridir
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #15 : 13 Haziran 2013, 08:33:12 »
ertan kardeşimizi çok kızdırmıiş birileri. kardeşim yaşın küçük değilki neden umursuyorsunki millet ne dediğini boşver sen işini yapıyorsun baksana vuruyorsun zevk alıyorsun keyf alıyrosun avclıktan. gerisi salla gitsin kim ne derse desin.
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #16 : 14 Haziran 2013, 22:53:38 »
Adem Bey buraya bakmaya geç kalmışım kusuruma bakma. Okudum, öyle güzel açıklamışsın ki sayfayı kaydettim ;) Onları çevirebildikten sonra dediğin gibi vursan da hoş vurmasan da.. Bunu kıvırabilmek ayrı bir boyut bence. Tebrik ederim. Eh madem kamerayla, makineyle aran iyi, "daha ne durun!" :) Bu tırnak içine yazdığımı Konya'da bir bayideyken işitmiştim. Hatırladıkça gülerim. Sezon açıldıktan sonra Allah izin verirse şöyle belgesel tadında bir çekim bekleriz artık. Çok istemedik inşallah :) Selamlar
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #17 : 15 Haziran 2013, 09:20:29 »
Adem Bey buraya bakmaya geç kalmışım kusuruma bakma. Okudum, öyle güzel açıklamışsın ki sayfayı kaydettim ;) Onları çevirebildikten sonra dediğin gibi vursan da hoş vurmasan da.. Bunu kıvırabilmek ayrı bir boyut bence. Tebrik ederim. Eh madem kamerayla, makineyle aran iyi, "daha ne durun!" :) Bu tırnak içine yazdığımı Konya'da bir bayideyken işitmiştim. Hatırladıkça gülerim. Sezon açıldıktan sonra Allah izin verirse şöyle belgesel tadında bir çekim bekleriz artık. Çok istemedik inşallah :) Selamlar
volkan bey ne durun sende gel böle bu tadı benimle yaşa:) gerçekten harika bir duydu bu öyle bir hatsalıkki bendeki abimize amerikadan ördek düdükleri sipariş verdim saolsun abim var orda halletmeye çalışacak  hepsinden ne varsa istedim . aslında elimde3 tane kral düdüğüm var ama işte hastalık seviyorum farklı kalite düdükleri.  yaşamanı isteri,m olurda samsun civarı gelirseniz msaifirim olun güzel bi şekilde ağırlayayım sizi kapım gönlüm evim sonuana kadar açık
  allah nasipğ ederse dedimya fotoğrafçıyım zaten bu sene artık çekecem sıf sitemiz için. inşallah allahtan sağlık olursa sizinle paylaşacam. ve gecen sene göl içinde bot içinde hem melemen hem çay keyfi yapıyordum ördek kavurması bu sene kafaya koydum hem semavar yakacam hemde ızgara yapacam bunları nasipse hepsini paylaşacam sizinle. saygılar
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #18 : 15 Haziran 2013, 23:19:41 »
:) İnşallah. Hiç olmasa bile gitmediğimiz avlardan da keyif alırız. Gel sezon gel..
1968

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #19 : 16 Haziran 2013, 22:02:29 »
Size de teşekkür ederim Ayhan Bey. İnşallah, kısmet. İkinizin de sayesinde ördek cennetinin dibinde olduğunuzu öğrendik. Dediğim gibi, olmasa bile sizden gelen haberler bile bana yeter. Allah eksikliğinizi vermesin. Saygılar..
1968

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #20 : 17 Haziran 2013, 11:00:50 »
ayhan abimiz bu işin keyfini yapanlrdan . heleki onda bi canavar var kayık ve motoru zaten derlerya ıslanmadan balık tutulmaz. işte o olay öyle değil ıslanmadan yorulmndan ördek vuruyorz tabiri caiz ise. ayhan ustam ile avlanmak isterim açıkcası keyifli avlar yapmak
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #21 : 17 Haziran 2013, 13:03:28 »
ADEM kardeş yakınız,sezonda haberleşiriz,neden olmasın,ben bu işi hakikaten iyi  ve keyifle yapıyorum
ayhan ustam vala çok sevinirim sizinle aynı ortamı paylaşmyı avlanmayı. yeni sezon gelemsini sabrıslzıkla bekliyorum. çarşambaya yolunuz düşüyormu acaba iş yerime sizi beklerim msafirim olun ağırlayayaım sizi. köyümüzde evimiz alahıam şükürler olsun hetürlü kapımız gönlümüz evimzi açıktır. hizmette sınır yok yeterki sohbet dostluk arkadaşlaık olsun. avcılık mantalitem budur benim ayhan ustam.
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #22 : 18 Haziran 2013, 08:52:50 »
zaten bende çarşambalıyım,
ayhan ustam nerdensiniz çarşambanın. halen burdamı oturyoruz acaba
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Ayhan TAŞDEMİR

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #23 : 18 Haziran 2013, 11:25:33 »
.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2013, 22:27:05 Gönderen: Ayhan TAŞDEMİR »
  • remington 1187 premier lc
  • remington 870
  • labrador
Ayhan TAŞDEMİR
1966-Samsun

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #24 : 18 Haziran 2013, 16:58:38 »
ben samsunda doğup büyüdüm, samsunda oturuyorum.büyüklerimiz uluköy nufusuna kayıtlı
uluköy bilirim 2 adet köpek almıştık ordan. erkmen ailesi vardı orda . vala sizinle burdanda olsa bi abimiz olarak tanışmak güzel nasip olursa yüz yüze tanışmak aynı ortamları paylaşmak sophbetlerinişze ortak olmaz isterimm saygılarrr
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82