Gönderen Konu: BU İŞİN SONU NEREYE GİDİYOR GÖRÜŞLERİNİZ  (Okunma sayısı 962 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vedat HAMURCU

• Müdavim Üyemiz
BU İŞİN SONU NEREYE GİDİYOR GÖRÜŞLERİNİZ
« : 14 Aralık 2013, 15:07:44 »
Arkadaşlar kimimize göre avcılık yaşam tarzı kimimize göre spor yani vazgeçilmez hobimiz avcıların ekenomiye olan katkısı göz ardı edilemez bakkal market petrolcü köylü kentli açıkçası avcılar dışında herkez bişeyler kazanıyor sanki avcı kardeşlerimiz vurdukları avdan gelir elde eder gibi vergi mükellefi yapılmaktadır bunun üzerine yurt ici ilgeneli avlanma pulu üstüne üstlük birde avbis olayınla karşı karşıya kaldık tüm arkadaşlar avlanma belgelerini dondurarak avlanma pulu almayarak bu düzene dur diyebiliriz gibime geliyor ben şahsım adına belgelerimi iptal ettirdim avbisten geri adım atacaklarına kadarda avcılığa ara vereceğim bilmiyorum sizlerin düşüncesi ne olur gerçi imza kampanyası başlamış durumda hakkımızda hayırlısı geri adım atmazlarsa 3 adet köpeğimi dahi maliyetine satılığa koyacağın hepinize rasgele
Vedat HAMURCU
1960-Balıkesir/Edremit

Çevrimdışı Emrah DUMAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: BU İŞİN SONU NEREYE GİDİYOR GÖRÜŞLERİNİZ
« Yanıtla #1 : 14 Aralık 2013, 15:19:45 »
insaları zorla av belgesi olmadan avcılık yapmaya zorluyolar bunu gören av belgesi olmayan arkadaşlarımızda ne gerek var ben zaten kendimi bilen avcıyım dünya kadar para vermem böyle saçma şeye diyolar haklılarda bu durum nereye gider bilmiyorum ama şunu biliyorum paran varsa zenginsen avcılık yapabiliyorsun ama paran yoksa sapankayla ne vura bilirsen şansına...
1986 DÜZCE/HOLLANDA