Gönderen Konu: huğlu nitro beast  (Okunma sayısı 1860 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sabit OKUR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
huğlu nitro beast
« : 05 Ocak 2014, 21:57:26 »
Öncelikle hayırlı forumlar, saygılar ve selamlarımı sunarım.
Formda yeni olmamdan ötürü mü bilemiyorum 3-4 tane başlık buldum bu konu hakkında ama istediğim bilgiyi elde edemedim. :-\
Sizlerden ricam huğlu nitro beastın satışından bu yana yaklaşık olarak 7-8 ay gibi bir süre zarfı çekmiş. Tüfeği kullanan abilerimden ve avcı dostlarımızdan tüfeğin fişek seçimi var mı? tutukluk yapıyor mu? av esnasında size olumsuz ve ya olumlu gelen yanları hakkında bilgilerinizi bekliyorum.
Eğer nasip olursa yarın gidip tüfeği inceleyip piyasasını araştıracağım. Ben pozeciyim umarım benim için bir sorun olmaz çünki ilk defa otomatik kullanacağım.
Birde değinmeden geçmek istemediğim fiyat konusu var. Fiyatı çok pahalı deniyor. Vergilerden dolayı olduğu da herkes tarafından biliniyor sanırım. Acizane düşüncem dış ülkelerden ortalama 4-5 bin tl gibi bir fiyata (herkesin kendi kanaatidir karışmam) alınırken (marka belirtmiyorum) kendi üretim tüfeklerimizi kullanarak hem ülkemiz adına hemde, paramızın yarısının cebimizde kalması adına daha mantıklı buluyorum.
kula bela gelmez hak yazmadıkça. hak bela yazmaz kul azmadıkça...

Çevrimdışı Özgür DÜDEN

• *
Ynt: huğlu nitro beast
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2014, 23:57:55 »
Sabit bey ben nitro yu özel sipariş ile getirtip aldım.Bİr sefer ava götürüp kullandım ve toplamda av ve sonrası 18 fişek attım.Bir tavşan birde ördek nasip oldu ve yıkımıda gayet iyi idi.(Mirage 32 gr 6 no ile) Çalışması (24 gr dahil),hafifliği,dengesi ve yüze harika gelimi ile yerli üretimde belkide 1. sıraya aday güçlü bir tüfek.Fakat sizin gibi poze tutkumdan dolayı pozemden ayrılamadım.Bu sebeplede vitrinde durutmaktansa satmayı düşünerek foruma satılık ilanı verdim.Tüfeği forumdan satılık yerli av tüfekleri bölümünden görebilirsiniz.Eğer almaya karar verirseniz görüşebiliriz.Tüfek gerçekten sıfır olup kutusunda ve özel kadife kesesinde durmaktadır.
Özgür DÜDEN
1980 ISPARTA

Çevrimdışı S.Emre ÇALIK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2014, 21:16:21 »
en az 250 - 300 nitro sola vurma şikayeti var internette nasıl iyi oluyor
1982 osmaniye

Çevrimdışı Murat DEMİR 38

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 23 Şubat 2015, 11:21:18 »
Nitro beast sola atıyor ve bu sorun giderilemiyor 5 defa gitti fabrikaya en sonunda iade aldılar kurtuldum tavsiye etmem
1985 KAYSERİ