Gönderen Konu: sike  (Okunma sayısı 2716 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cahit BURGAZ

• *
sike
« : 23 Nisan 2014, 21:46:31 »
Arkadaslar denizli mera yarismasinda sike var taraf tuttular ben soyle bir konusmaya sahit oldum dediki hakemler cengiz akkina seni 3.yapcaz dediler odadediki olsun biz arkadasiz 2. Yaptilar roll,un hakkini yediler neymis kopek burnuyla deyil akliyla calisiyrmus yani agac daln arasnda kus oldgunu biliyrmus oraya kedileme gidiyrmus e geri zekali 4 tane agac dalini gecip ta kusun olgugu agac dalinami gidcek bilmiyoki 100 metredn yoncanin icindeki tek bildircin kediliyor o yarismanin 1.roll olmasi gerekirken 3.bile olamadi arkadaslar bundan sonra bosuna denizli yarismasina katilmayin paraniz yazik olmasin cunki onlar 1.2.3.yu onceden belirliyorlar

Cahit BURGAZ
1983 AYDIN

Çevrimdışı Muzaffer KUZU

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: sike
« Yanıtla #1 : 23 Nisan 2014, 22:23:11 »
Ah be kardeşim .Şike nerede yok ki orada olmasın.Bu ülkede cumhuriyet kuruldu kurulalı dogru ,dürüst insanların hakkı hep yenildi.Bu ülkede enzor şeyin hak aramak oldugunu herhalde daha ögrenmemişsin.Geçmiş olsun.
  • Huğlu Süperpoze 12 Skeet Özel yapım 71 namlu
  • Huğlu Çifte 12 Çukurbant 71 namlu 1-2 şok
  • Marocchı 12 Süper Poze 71 namlu 2-4 şok
  • Üzümlü Çifte 12 jetli yüksek bant 71 namlu 1-3 şok
İZMİR 1957   0Rh+     05344463032
Branş Kodu:2036

Çevrimdışı Serdar BAKAL

• Müdavim Üyemiz
  • VARLIĞIM, YÜCE TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN...
« Yanıtla #2 : 23 Nisan 2014, 22:46:31 »
Haydaaa :)
Serdar BAKAL1982 Bandırma/BALIKESİR,ŞARKÖY0 542 562 36 73

CADIGİLLERDEN LADY

www.youtube.com/Serdarbakal

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 23 Nisan 2014, 23:02:30 »
Arkadaslar denizli mera yarismasinda sike var taraf tuttular ben soyle bir konusmaya sahit oldum dediki hakemler cengiz akkina seni 3.yapcaz dediler odadediki olsun biz arkadasiz 2. Yaptilar roll,un hakkini yediler neymis kopek burnuyla deyil akliyla calisiyrmus yani agac daln arasnda kus oldgunu biliyrmus oraya kedileme gidiyrmus e geri zekali 4 tane agac dalini gecip ta kusun olgugu agac dalinami gidcek bilmiyoki 100 metredn yoncanin icindeki tek bildircin kediliyor o yarismanin 1.roll olmasi gerekirken 3.bile olamadi arkadaslar bundan sonra bosuna denizli yarismasina katilmayin paraniz yazik olmasin cunki onlar 1.2.3.yu onceden belirliyorlar

Cahit bey elbet bir cevap gelecektir ilgili taraflardan..bu arada yazdığınız metne bir daha bakın,Türkçenin anasını bellemişsiniz..yorumlarınızı facede filan yazmıyorsunuz.biraz dikkat..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 23 Nisan 2014, 23:20:11 »
Rol kimin köpegi...
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2014, 00:36:28 »

Tüm av camiası arkadaşlarıma abilerime selamlar.Uzun zamandır siteyi takip etmiyordum.Değerli bir abimin hem telefonla hemde bir arkadaşın facemde konu hakkında bilgi vermesi sonucu aslında cevap bile vermek istemezdim ama dostlarımızın aklında soru işareti kalmasın diyerek açıklık getirmek istedim.Aslında o gün bir yaygara yapması gereken birisi var ise oda bendim.pointerim aronla finale kaldığım gibi,seterim erika ilede finale kalmış olmam gerekiyordu çünki hakem o gün ki köpeklerin içinden en iyi perfermansı erica gösterdiği için finaller başlamadan önce kendi getirdiği köpekle bir gösteri yapmak istedi ve nitekimde yaptık.Daha sonra finale kalan köpekler açıklandı ve baktım ki finale kalan köpeklerin içinde erika yoktu.Sadece pointerimin ismi okundu ve 5 köpek olarak finaller yapıldı.Ben de gidip erikayı sorma gereği bile duymadım çünki akdeniz bölgesine yakın ve en iyi yarışma ortamı olan bu güzel organizasyona leke getimek istemedim.Ama benimle birlikte yarışmaya gelen ingilizce bilen arkadaşım hakeme gitmiş ve sormuş hani erikayı niye finale çıkartmadın.Yarışmadaki en iyi perfermansı sergileyen köpek olduğu için yarışmada kendi köpeğinle birlikte gösteri yaptığın halde niçin finale çıkartmadın diyerekten kendisine soru yöneltmiş.Hakem bu konu üzerine ben erikaya 35 puan verdim neden finale kalmadı diye komiteye gitti ve puanlama kağıtlarını istedi.Kağıtlarda gördük ki 32 puan alan bir köpek finale kalmış ve erikanın puan hanesinin biri işaretlenmeden boş kaldığı için komite de 30 puan olarak hesaplamış diğer boş kalan haneyede 5 puanı yazmayı hakemin yanındaki yardımcı tercüman arkadaş işaretlemeyi dikkatinden kaçırmış.Ve bu esnada komite önünde bir hareketlenme oldu ve hakem 32 puan alan köpekle erikanın tekrar meraya salınmasını ve kuşu ilk bulanın dereceye kalması gerektiğini söyledi bende o esnada  Cahit burgaz arkadaşımın duydum dediği Şu cümleleri sarf ettim.Benim için bir problem değil ben buraya bu güzel organizyona sizlerle birlikte olmaya geldim.Erika yarışmayı kazanmış kazanmamış önemli değil bizler arkadaşız dedim ve tartışma büyümeden sorun kapandı ve daha sonra da ilk 3 açıklanmaya geçildi.Hatta yanımda ki ingilizce bilen arkadaşımda bana hadi gidelim diyerekten ilk 3 açıklanmadan gitmek için telkinlerde bulundu bende öyle şey olurmu daha aron açıklanacak aron iyi bir performans sergiledi ve üstelikte insanlarlan vedalaşmadan gitmek hoş olmaz diyerek bekledim.Sonuçlar açıklandı ve aronun ikinci olduğunu söylediler.Bizde erika ile gönüllerin şampiyonu olduk aronlada 2. olmanın mutluluğunu yaşayarak yarışma alanından vedalaşarak ayrıldık.Hakemin yarış sonrası açıklamalarında da bir tane kurzhaarı ve pointeri ezber yaptığı için elediğini söyledi.NOT:^^EN KRALIDA OLSA KÖPEK ARKADAŞLIKLARIN VE DOSTLUKLARIN YERİNİ ASLA TUTAMAZ.KÖPEKLERİMİN YARIŞMADAKİ PERFERMANS VİDEOLARINIDA FACENİN LİNKİNİN ATIYORUM Kİ TAKTİR AVCI KERDEŞLERİMİN VE ABİLERİMİNDİR.SELAMLAR  VEDE ŞUNA İNANIYORUN Kİ YARIŞMADA NE HAKEM NE DE KOMİTE BİLEREK VE İSTEYEREK HAK YEME TENEZZÜLÜNDE BULUNABİLECEK İNSANLAR OLMADIKLARINI DÜŞÜNÜYORUM.HER ŞEYLERİ,İNSANLIKLARI VE ORGANİZASYONDAKİ BAŞARILARI,MİSAFİRLERİNİ AĞIRLAYIŞLARI TAKTİRE ŞAYANDI.                                                                                                                         

ERİKANIN YARIŞMA PERFORMANSI

2. OLAN ARON FİNAL VİDEOSU

« Son Düzenleme: 24 Nisan 2014, 01:07:50 Gönderen: Cengiz AKKIN »

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Ramazan KİLLİ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #6 : 24 Nisan 2014, 10:42:54 »
        Cengiz AKKIN Kardeşimiz her zamanki efendiliği ve olgunluğu ile konuya açıklık getirmiş. Her yarışma da hakemle aynı fikirde olmayan, yarışmada umduğunu bulamayan birileri çıkar.
         Hatalı olan ise, verilen bunca emeğe saygısızlık etmek, çamur atmaktır. Cahit Bey sizin köpeğiniz orada yarıştı mı bilmiyorum. Olay hakkında bir bilgim de yok ama hak arama yeriniz hakem ve yarışma tertip komitesiydi. İstediğiniz sonucu alamayınca burada böyle bir konu açmanız bence yakışmamış.
        Umarım siz daha adil bir yarışma tertip edersiniz biz de buradan alkışlarız.
1970 Antalya (İkamet Eşme/UŞAK) 

Çevrimdışı Mahmut ÇETİN

• Müdavim Üyemiz
  • Böyle Bir Kara Sevda...
« Yanıtla #7 : 24 Nisan 2014, 15:48:17 »
Cengiz bey centilmence davranışınızdan dolayı tebrik ederim ancak emegin karsılıgının kurallara uygun şekilde verilmesi taraftarıyım. Yoksa birinin köpeklerinin reklamı için yapılan organizasyonsa başkalarına haksızlık edilmeden ona uygun bir organizasyonla yapılmalı.
1981 Burdur
EY RABBIM
IMAN ILE ÖZÜMÜZÜ, HAYAT ILE YÜZÜMÜZÜ 
EDEP ILE SÖZÜMÜZÜ, KUR'AN ILE ÖMRÜMÜZÜ HAYIRLI EYLE

Çevrimdışı Barış YÜKSEL

• *
« Yanıtla #8 : 20 Mayıs 2014, 14:21:09 »
cengiz kardeşim seni tebrik ederim.hem köpeklerinin başarısı hemde efendiliginden dolayı.
Barış YÜKSEL
1979-Manisa/Akhisar