Gönderen Konu: Fiber Optik Arpacık  (Okunma sayısı 3940 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Reha GÜREL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Fiber Optik Arpacık
« : 14 Temmuz 2014, 18:09:12 »
Merhaba;
Fiber optik arpacıklar tüfeklere sonradan takılabiliyor mu? montajı kolaymı?
sonradan takılan arpacık hedef almada sıkıntı çıkarırmı? konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı oabilir mi?
  • FABARM ELOS B
  • cesa süperpoze mod.1700 monoblok
1986 SİVAS

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
Ynt: Fiber Optik Arpacık
« Yanıtla #1 : 14 Temmuz 2014, 19:18:12 »
arpacık yuvaları vidalıdır ve %90 standarttır. İster pirinç ister fosforlu ister fiberoptik hepsi takılabilir. Tüfegin kendi arpacığıyla aynı büyüklükteyse hedefte sorun olmaz. Daha büyük veya küçükse çok hafif alt-üst atmaya sebep olabilir. Bende hem fosforlu hem Lpa fiberoptik arpacık var, kırmızı renkteler ve ikisini de arada değiştirip kullanıyorum. Sorun olmuyor.

Çevrimdışı Reha GÜREL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 15 Temmuz 2014, 08:18:54 »
arpacık yuvaları vidalıdır ve %90 standarttır. İster pirinç ister fosforlu ister fiberoptik hepsi takılabilir. Tüfegin kendi arpacığıyla aynı büyüklükteyse hedefte sorun olmaz. Daha büyük veya küçükse çok hafif alt-üst atmaya sebep olabilir. Bende hem fosforlu hem Lpa fiberoptik arpacık var, kırmızı renkteler ve ikisini de arada değiştirip kullanıyorum. Sorun olmuyor.
Günaydın Emrah Kardeşim;
verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. fiber optik arpacığı nereden edinebilirim önerebileceğin bir marka varmı?
  • FABARM ELOS B
1986 SİVAS

Emrah CANDAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 15 Temmuz 2014, 08:34:49 »
Günaydın Emrah Kardeşim;
verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. fiber optik arpacığı nereden edinebilirim önerebileceğin bir marka varmı?
ben bayiden 25 tl ye aldım. İnternette 30-35 tl ye satılıyor. Lpa markası ön planda. Yeni çıkan tüfeklerde kullanılan bir marka.

Çevrimdışı Yaşar KÖKÇEN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
1980-Antalya

Çevrimdışı Reha GÜREL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
  • FABARM ELOS B
1986 SİVAS