Gönderen Konu: Cz 712 Utility - Huğlu ? Lütfen Yardım..  (Okunma sayısı 1935 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Enes AHMET

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Cz 712 Utility - Huğlu ? Lütfen Yardım..
« : 15 Kasım 2014, 20:19:01 »
Selam abilerim  bahse konu tüfek cz712 utility'yi satın almak isteyen bi Yunan arkadaşım var ve konu hakkında bilgi bekliyor tüfeği kullanan abilerim artısı ve eksisiyle detay verebilirmisiniz?  Lütfen bilen biri cevaplasında mahçup olmayım  :)
1993 Gümülcine
"Hiçbir taklidin şaheser olma şansı yoktur."

resim yüke

Çevrimdışı Ali AĞIR

• Free Üye
  • *
  • HUĞLUDA AV BAYİSİYİM+TÜFEK USTASIYIM
Ynt: Cz 712 Utility - Huğlu ? Lütfen Yardım..
« Yanıtla #1 : 16 Kasım 2014, 08:49:18 »
huğlu av tüfeklerinin CZ Amerika için ürettiği  12 calibre otamatik serilerinden birisidir isterseniz temininde de yardımcı oluruz
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2014, 08:51:19 Gönderen: Ali AĞIR »
ALİ AĞIR+ HUĞLU-KONYA + TÜFEK USTASI+AV BAYİİ+ 05334587124+ İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE PARA KAYBETMEYİ TERCİH EDERİM---- BOSCH

Çevrimdışı Enes AHMET

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 16 Kasım 2014, 15:05:43 »
Abim teşekkür ederim fakat benim mesele o değil asıl sorduğum şey bu bahsettiğim tüfeğin artı ve eksileri mesela sorun çıkarıyormu veya ne gibi iyidir.. Temininde sıkıntı yok çok şükür burdada satılıyor cz usa olarak. Yinede ilgin için teşekkür ederim abi saolasın.
1993 Gümülcine

resim yüke

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #3 : 16 Kasım 2014, 21:49:33 »
Selam abilerim  bahse konu tüfek cz712 utility'yi satın almak isteyen bi Yunan arkadaşım var ve konu hakkında bilgi bekliyor tüfeği kullanan abilerim artısı ve eksisiyle detay verebilirmisiniz?  Lütfen bilen biri cevaplasında mahçup olmayım  :)
Sevgili kardeşim, "tüfeği kullanan ..." yazmışın ama ülkemizde satılan bir model değilki bu. Ben yeni öğrendim. Gördüğüm kadarıyla buradaki modelleriyle farkı kozmetik. Yine de CZ'ye gönderiliyorsa buradakilerden en azından bir parmak üst durumda olmalı.

Kendim gaz işletimli Huğlu kullanmadım ama çevremdekilerden alıp baktıklarımı çoğu yönden beğendim. Ülkemde onlardan alıp kullanmaktan çekinmem. Tabi iyice inceleyip, satıcıyla birbirimizi tanıdıktan sonra. Lakin burada paylaşılanları takip edebildiğim kadarıyla şikayetler de vardı. Açık olalım, her silahta hata olabilir. Tamir gerektiğindeki prosedürünü öğrenmelisiniz. Katlanamayacaksanız araştırmaya devam edin bence. Söylemeye gerek var mı bilmiyorum, buradaki Huğlu gazlılarla ilgili yorumları okursanız da fikriniz olur.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Enes AHMET

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 18 Kasım 2014, 02:59:59 »
Anladım Volkan abi. İşte bende onu düşünüyorum hani, burda okuduğum yorumlar genel itibariyle bi hatsan veya armsan kadar olumlu yönde değil mesela. Elbetteki her insan yapımı eşya sorun çıkarırda bazıları direk sorunlu çıkıyorya ondan muzdaripiz. :) Bildiğim kadarıyla bunları önce çek cumhuriyetine gönderiyorlarmış ve orada test edilip amerikaya gidiyormuş. Biraz sabretmeli sanırım biraz daha araştırmak faydalı olacak gibime geliyor.
1993 Gümülcine

resim yüke