Gönderen Konu: Silver Pigeon 1 hakkında  (Okunma sayısı 3406 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Berkhan TÜRKMEN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Silver Pigeon 1 hakkında
« : 06 Nisan 2015, 20:55:21 »
Ustalarım ve abilerim selamün aleyküm silver pigeon 1 hakkında internette pek fazla bilgi yok.Özelliklerini merak ediyorum ancak bu bilgileri bayide de kabaca inceleyerek anlamak çok zor.En çok merak ettiğim darbeli kurma olup olmaması, namlu iç çapı ve 66 namlusunun ördek avı gibi uzak mesafeli avlarda ne kadar iş görebileceği.Tüfeği kullanan ve kullanmış olanların bilgileri benim için çok önemli.

Çevrimdışı Mehmet ÇAKIR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Silver Pigeon 1 hakkında
« Yanıtla #1 : 06 Nisan 2015, 22:02:05 »
BERHAN KARDEŞİM BİR ABİM ÖĞRENMEK İSTEDİĞİN BU BERETTA SÜPERPOZE MODELİNİ; ÇULLUK KEKLİK TAVŞAN AVLARINDA KULLANIYOR... BENDE BERABER GİTTİĞİMİZ TRAP ATIŞLARINDA BİR KAÇ KUTU FİŞEK ATTIM OLDUKÇA KONFORLU BİR TÜFEK GAYET DE ESTETİK...NAMLU İÇ ÇAPI HAKKINDA BİLGİM YOK AMA 7 CM'LİK UZUNLUKTA 5 ADET ŞOKLARI VARDIR... BAHSETTİĞİM ABİ 71 NAMLUSUNU KULLANIYOR ÇULLUK AVINDA HEP 4/5 ŞOK KULLANIYORMUŞ BUNLARI HATIRLIYORUM... SAYGILAR...
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2015, 22:11:31 Gönderen: Mehmet ÇAKIR »
1993-SALİHLİ-MANİSA---ELEKTİK TEKNİSYENİ

Çevrimiçi Berkhan TÜRKMEN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 08 Nisan 2015, 20:12:32 »
BERHAN KARDEŞİM BİR ABİM ÖĞRENMEK İSTEDİĞİN BU BERETTA SÜPERPOZE MODELİNİ; ÇULLUK KEKLİK TAVŞAN AVLARINDA KULLANIYOR... BENDE BERABER GİTTİĞİMİZ TRAP ATIŞLARINDA BİR KAÇ KUTU FİŞEK ATTIM OLDUKÇA KONFORLU BİR TÜFEK GAYET DE ESTETİK...NAMLU İÇ ÇAPI HAKKINDA BİLGİM YOK AMA 7 CM'LİK UZUNLUKTA 5 ADET ŞOKLARI VARDIR... BAHSETTİĞİM ABİ 71 NAMLUSUNU KULLANIYOR ÇULLUK AVINDA HEP 4/5 ŞOK KULLANIYORMUŞ BUNLARI HATIRLIYORUM... SAYGILAR...
Fişek attım demişsiniz, darbeli kurma olup olmadığı hakkında bir fikriniz varmı.687lerde olduğunu biliyorum ama 686larda olup olmadığı hakkında fikrim yok.Eğer varsa tetik düşürdüğünde patlamama gibi sıkıntılar çıkarabilirmi.687 serisiyle kozmetik farklılıklar dışında farkı varmıdır sizden başka kimsenin bilgisi yokmu.Forumda bunları bilebilecek insanlar olduğunu düşünüyorum.Yazdıklarınız için teşekkür ederim.

Çevrimdışı Mehmet ÇAKIR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 08 Nisan 2015, 21:31:35 »
Berhan KARDEŞİM EVET BU SİLAHDA DARBELİ KURMA SİSTEMİ DENİLEN SİSTEM MEVCUT... DARBELİ KURMA SİSTEMİ HAKKINDA TAM MANASIYLA AÇIKLAYICI BİLGİYE SAHİP DEĞİLİM LAKİN ÇİFT PATLATMAYI ÖNLEME AMACIYLA YAPILDIĞINI DUYMUŞTUM... 687 SERİLERİ GRAVÜR AHŞAP VE TASARIM OLARAK HARİKA BİRER SİLAH AMA SİLVER PİGEON 1 LERDE ONLARDAN GERİ KALMAZ... YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM BERETTA AV TÜFEKLERİ KISMINDA BİR KULLANICI KULLANDIĞI TÜFEĞİ PAYLAŞMIŞTI BELKİ O KULLANICI ARKADAŞ SİZE YARDIMCI OLABİLİR... SAYGILAR...[/i][/b][/left][/size][/size][/size]
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2015, 00:06:14 Gönderen: Gürkan ÖZKAN »
1993-SALİHLİ-MANİSA---ELEKTİK TEKNİSYENİ

Çevrimdışı Abdullah ŞAHİN 07

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 08 Haziran 2015, 22:23:32 »
  • Pietro Beretta S 687 SP O/U
  • Benelli Raffaello Special Lusso
Abdullah ŞAHİN
1972  ANTALYA