Gönderen Konu: değerli HAYRİ IŞITAN abim beni ziyarete gelmiş , sağolsun varolsun . . .  (Okunma sayısı 1150 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
değerli avlak dostları ;

geçen sene , bu forum sayesinde tanıştığım , değerli hayri abim ,yeni açmış olduğum işyerimde beni ziyarete geldiler . çok kıymetli babası mehmet amca  ile tanışmıştık önceden .
10 gün kadar önce , bir baktım , kapıda mehmet amca ; bil bakalım yusuf , sana kimi getirdim , dedi.
kim olabilir , kim olabilir  ? tabiki oğlu , değerli hayri abim olur . bilemezsiniz ne kadar onore olduğumu . kısa süreliğine amerikadan izine gelmiş . ve beni bu kısa izin süresinde ziyerete gelmiş .ne kadar mutlu oldum , ne kadar onore oldum , anlatamam .  bazı mutluluklar para ile satın alınamıyor maalesef  .
üç haftadır , bilgisayarım arızalı idi , servisten dün geldi , paylaşmak bu güne nasipmiş . seni istediğim gibi ağırlayamadım hayri abim , kusura bakmayasın .  inşallah kasım ayında geldiğine daha güzel olur .  saygılar selamlar . . .

gif upload

sanki ; yeni tanıştığımız bir insan gibi değilde , 40 yıllık geçmişe sahip bir dostluğumuz var gibiydi .
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2015, 10:31:31 Gönderen: Yusuf SAĞLAM »
  • SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder

The following users thanked this post: Erol ÖZTÜRK