Gönderen Konu: YAGMUR GELDI, KIŞ GELDİ BILDIRCIN GELMEDİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  (Okunma sayısı 2352 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Turgay ÇAVUŞOĞLU

• *
SELAM

YAGMUR GELDI, KIŞ GELDİ BILDIRCIN GELMEDİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEREDE BUNLAR
Turgay ÇAVUŞOĞLU
1963 KOMOTINI YUNANİSTAN / İkametgah Beylikdüzü - ISTANBUL

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Bu sabah arkadaşlarla konuştum iğneada ve tekirdağda bayağı haraket varmış,İç taraflarda pek kuş yok bizde pek kuş göremedik aslında,genelde sahil kesimlerinde oldu azda olsa,ama bu sene geçe kaldı biraz.
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

Çevrimdışı Yıldız SARI

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
bu tarihten sonra birde bu yagmurlardan sonra bu hafta en iyi kuşu enez yapar çünkü yagışlı oldugu için kuş deniz kenarını tercih edecektir tahminlerim ogle
1985 İSTANBUL

The following users thanked this post: Engin ZEREN

Çevrimdışı Buğra METİLLİ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
selamlar..bizim buralara göç kuşu geldi ve avcıyı tatmin edecek kadar fazla..fakat dediğiniz gibi kuş sahilde kenarlarındaki ovalarda..bunu tahmin eden zaten buldu kuşları..

Çevrimdışı İbrahim MERCAN

• Müdavim Üyemiz
Bugün Tekirdağ/Saray ilçesi civarında bıldırcın avında idim. Köpeğimin olmaması muhakkak etken fakat bir tane bile kuş kalkmadı. Köpekli bir grup vardı, onlardan da ya 3 ya 4 atış duydum yalnızca.

Saygılarımla
İbrahim MERCAN
1990
İstanbul

The following users thanked this post: Batuhan SALTUK

Çevrimdışı Batuhan SALTUK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
bende pazar gunu ava gıttım bı tane kuş kalktı o kadar tekırdağ yeniciflık'e seymene bıde demirköy gıttımbı tane kuş kaldı onuda ındırdık başka kuş muş yoktu ne göç var nede sesı sedası göç möç yok yok denız kenarında olur orda olur burda olur yalan ya ınanmıyorum teyp kurun ondan sonra kuşları kabuttun ustune koy artık kuş ınmıyor teypsız bölgeye mıllet burda gözunu ıcıne baka baka yalan söyluyorsunuz pazar gunu 3 bölge dolaştık ben mıllet burda atıp tutmasın teyp kuruyoruz neden demıyorsunuz açık açık delıkanlı gıbı desenıze  çok ama çok sinirim bozuk yemın ederım teyp fılan yakalarsam merda delık deşık edıcem
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2015, 22:02:39 Gönderen: Batuhan SALTUK »
1982 - İstanbul
'' Avına saygılı ol limitleri aşma''

The following users thanked this post: İbrahim MERCAN, Murat PAKEL

Çevrimdışı İbrahim MERCAN

• Müdavim Üyemiz
Arabada  mangalla gidiyorum ava hep, ama gün hep köftecide bitiyor. Hiç kuş görmememle ilgisi olur mu hiç, Tekirdağ köfte sevdiğimden. :D

Ben de bir kez teyp vurdum. Ama münakaşaya sebep olur diye artık teyp duydum mu 156'yı arıyorum.
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2015, 22:11:32 Gönderen: İbrahim MERCAN »
İbrahim MERCAN
1990
İstanbul

The following users thanked this post: Murat PAKEL, Batuhan SALTUK

Çevrimdışı Murat PAKEL

• *
Ben gecen sabah bildircin sesleri duyunca heyecanlandim daldim tarlaya baktim ki teypmiş. Bir tane de teyp yakinindsn kuş kalkti atmadim bile. Teybe sıktım iki el kırıldı. Sonrada orman bölgeyi aradim yeri bildirdim. Denetleyeceklermis insallah yakalarlar kuranları. Tarlada gördüm mü acımıyorum ateş ediyorum ekipmanlara. Kişi varsa civarda kesin ariyorum milli parklari. Durust avci olmamiz gerekiyor
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2015, 22:37:48 Gönderen: Murat PAKEL »
  • Saint etienne darne çifte
  • Simson Suhl
  • Huğlu 104a/ Seçkin S3 superpoze
  • Özkanlar FX015
  • Akdaş AG 212
  • English Pointer
Murat PAKEL
1975 İZMİR

The following users thanked this post: İbrahim MERCAN, Batuhan SALTUK