Gönderen Konu: Bu sene tavsan sezonu guzel geciyor tum avcı arkadaşlara rastgele  (Okunma sayısı 3324 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mahmut TOSUN

• *
  • NEVSEHİRLİ TAVSANCI
Castello mod 401 71cm sarsılmaz poze 66cm hassas 66cm slag

The following users thanked this post: Şahin GENÇOĞLU

Çevrimdışı Mahmut TOSUN

• *
  • NEVSEHİRLİ TAVSANCI
Bu tavşanlar ava acık ve kotaya uygun olarak avlanmıştır.ayrıca castello av tüfeği ve B&P 5 numara fişek 3 numara sok kullanılmıştır

Çevrimdışı Şahin GENÇOĞLU

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Güzel avlar, güzel paylaşım. Avınız daim olsun...
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2015, 11:05:21 Gönderen: Şahin GENÇOĞLU »

The following users thanked this post: Mahmut TOSUN

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
Daim olsun,rasgele.
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

Çevrimdışı Cihangir GÜNEL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • "Sabır Her Kişinin Değil Er Kişinin Harcının"
Daim olsun bence de Tavşan bu sene bol her avda yuvarlanarak ayağıma kadar geliyor. Neyse konuşupta kesmeti kesmeyelim. ;)
  • Beretta Poze S56
  • Browning A5
  • Deutsch Black Kurzhaar (Rockey)
1987 - ANKARA

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Resimleri görüyorumda bu sene heralde tavşanda bi biz istediğimizi bulamadık  :( Sezon acıldığında beri 4-5 defa tavşana gittik hususi ama 2 tane anca vurabildik,Vurmasında da değilim işin ama pek gözükmüyolarda bu sene ne oldu anlamadım bi verimsizlik var.İnşallah ördekte istediğimizi buluruz.
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

Çevrimdışı Mahmut TOSUN

• *
  • NEVSEHİRLİ TAVSANCI
Bu bolluk kacak avcılarında iştahı kabartıyor orman muhafaza memurları ne gezip nede kontrol edio oturdukları yerden kacak avcı gelsin teslim olsun istiyorlar

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Çarşamba günü arkadaşla beraber tavşan avına diye cıktık birkaç saat dolaştık bayağı iz ve dışkısını bulduk ama kendisi yoktu,sonra dönüş yolunda dere boyuna indik ördek cıkar ümidiyle 7 tane mıkır ördek kalktı sazlık icinden 2 tane vurduk 1 tanede su culluğu bunada şükür diyerek arabanın yanına yürümeye başladık :) Neyse o sırada yolun karşısından bizi gören orman mufahaza memurları hızla üstümüze geldi apar topar araçtan inip yanımıza doğru geldiler selam sabah sormadan direk ruhsatları cıkarın dediler.Evraklarımız tamdı sıkıntı yoktu,Arkadaşımda arthemis süperpoze var memurlardan biri tüfeği bi süzdü eline alıp bunun takozu nerede deyince o sırada resmen beynim yandı maşallah pek güzel eğitim alıyorlar bu konuda belli :D
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2015, 16:25:28 Gönderen: Berkay TOPUZ »
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

The following users thanked this post: İbrahim MERCAN, Onur ORAL, Mahmut TOSUN

Çevrimdışı Cihangir GÜNEL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • "Sabır Her Kişinin Değil Er Kişinin Harcının"
Çarşamba günü arkadaşla beraber tavşan avına diye cıktık birkaç saat dolaştık bayağı iz ve dışkısını bulduk ama kendisi yoktu,sonra dönüş yolunda dere boyuna indik ördek cıkar ümidiyle 7 tane mıkır ördek kalktı sazlık icinden 2 tane vurduk 1 tanede su culluğu bunada şükür diyerek arabanın yanına yürümeye başladık :) Neyse o sırada yolun karşısından bizi gören orman mufahaza memurları hızla üstümüze geldi apar topar araçtan inip yanımıza doğru geldiler selam sabah sormadan direk ruhsatları cıkarın dediler.Evraklarımız tamdı sıkıntı yoktu,Arkadaşımda arthemis süperpoze var memurlardan biri tüfeği bi süzdü eline alıp bunun takozu nerede deyince o sırada resmen beynim yandı :D

Berkay Tam fıkralıktı çok güldüm  ;D ;D
  • Beretta Poze S56
  • Browning A5
  • Deutsch Black Kurzhaar (Rockey)
1987 - ANKARA

The following users thanked this post: Berkay TOPUZ, Mahmut TOSUN

Çevrimdışı Onur ORAL

• *
Çarşamba günü arkadaşla beraber tavşan avına diye cıktık birkaç saat dolaştık bayağı iz ve dışkısını bulduk ama kendisi yoktu,sonra dönüş yolunda dere boyuna indik ördek cıkar ümidiyle 7 tane mıkır ördek kalktı sazlık icinden 2 tane vurduk 1 tanede su culluğu bunada şükür diyerek arabanın yanına yürümeye başladık :) Neyse o sırada yolun karşısından bizi gören orman mufahaza memurları hızla üstümüze geldi apar topar araçtan inip yanımıza doğru geldiler selam sabah sormadan direk ruhsatları cıkarın dediler.Evraklarımız tamdı sıkıntı yoktu,Arkadaşımda arthemis süperpoze var memurlardan biri tüfeği bi süzdü eline alıp bunun takozu nerede deyince o sırada resmen beynim yandı maşallah pek güzel eğitim alıyorlar bu konuda belli :D

Berkay son zamanlarda en cok güldügüm hikaye...takoz yok islem yap deseydinde sonra ne mal oldugu ortaya ciksaydi..pozeye takoz sormak he vay arkadas :S
1992 LONDRA&İZMİR

The following users thanked this post: Berkay TOPUZ

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Berkay Tam fıkralıktı çok güldüm  ;D ;D
Berkay son zamanlarda en cok güldügüm hikaye...takoz yok islem yap deseydinde sonra ne mal oldugu ortaya ciksaydi..pozeye takoz sormak he vay arkadas :S
Yanımdaki arkadaşta acemi ava daha yeni başladı pek bilgisi yok otomatik tüfekler hakkında normaldirde,memurlarda birden bunun takozu nerede deyince bende hiç bozuntuya vermedim arkadaşım serkanda panik yapıp tüfeği elinden atıcaktı az kalsın :D ormancıya heycanla alın bakın tamdır herşeyi deyince gülmemek icin zor tuttum kendimi :D
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

Çevrimdışı Mahmut TOSUN

• *
  • NEVSEHİRLİ TAVSANCI
 ;D pozeyede takoz takalım namlunun birine kor tapa vuralım isterlerse gelir belgeli avcıya belge sorunlar gidin kacak avcıları yakalayın zaten ya sezon boyu hic gelmezler yada gelir belgeleye sorurlar yılbaşı geldimiydı de hemen msj atarlar vize yaptırın Die adamlar bes kurus odemeden benden fazla ava gider benden fazla av vurur ona hiç bişey yok ben anlamıyorum Walla bu işi

The following users thanked this post: Berkay TOPUZ

Çevrimdışı Uğur KOÇ 72

• *
  • KEKLİK AVCISI
İlerde bir gün arabanında takozunu sorarlarsa hiç şaşırmayın!   ;D ;D ;D

Uğur KOÇ
1992 BATMAN / GERÇÜŞ
FRANCHİ AFFİNİTY

resim yüke

The following users thanked this post: Berkay TOPUZ, Mahmut TOSUN