Gönderen Konu: Armsan için keklikte hangi şok, kaç numara saçma,hangi tür tapa ?  (Okunma sayısı 2274 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Naim ZENGİN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Arkadaşlar armsan için keklikte hangi şok, kaç numara saçma,hangi tür tapa daha doğru seçim olur.Marka da önerirseniz sevinirim...
Armsan Paragon combo set
akus hunter lux 71 cm namlu
Remington 870 express

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
armsan  ama hangi modeli, kaç namlu, köpeklemi avlanıyon ben iki tane armsan kullandım 612 w ve 612 s 66 namlu 4 şok 32 gr power tapalı 8-7 armusa  kullanıyordum iyi verim almıştım
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus armsan phenoma argentum, akkar churcıll 812, doxcarms sp, doxcarms mx2 , tuka çifte

Çevrimdışı Eren BURKUCU

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Armsan a612 3no şok -Bp f2 5-6 

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Armsan a612w
  • Huğlu SP
  • D.Drahthaar / D.Kurzhaar / Pointer
1991 BOLU
Bozkurtlar ulusun,Tanrı TÜRK'ü korusun !

Çevrimiçi Naim ZENGİN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Hocam namlu 71 cm,modeli nasılsa hepsi gazlı diye yazmadım ama yazayım modeli paragon...
Armsan Paragon combo set
akus hunter lux 71 cm namlu
Remington 870 express

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Fişek marka önermek istemiyorum ama orta ve biraz uzak mesafeler için 7 veya 6 yeterli. Çok uzak giden için 5 olabilir ama o kadar mesafeden vurmanız zor olur. 32-34 gramlar orta ve biraz uzak için uygun. Lakin bunlar genel sözler. Siz avdan önce fişekleri, şokları değişik mesafelerde denemelisiniz. Görmeden karar verilmez.

Çok ortalama bir öneri derseniz, ben olsam 30-32 g ve 7 veya yakın kalkıyorsa 8 no yeter. Bu uymazsa yukarıdaki anlattıklarım geçerli. Araştırmanız, denemeniz gerek. Rastgele.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Mustafa AKŞİT

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
71 phenoma var 4no sok 28 gr yaf rc  7 ve 8 tavsana bile yetiyor inanin ordektede ise yariyor
Yalniz uzakta cok iyi grupmani var 
1982-Afyon

Çevrimdışı Mustafa GÜRHAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
32 gram 7 no rc 32 ile 4 şok tan hiçbirşey kurtulmaz. Hava 15 dereceden sıcaksa 30 gram iyi olur.
Mustafa GÜRHAN
1980 istanbul / ataşehir