Gönderen Konu: AVCILIK BELGESİ ALMAK İSTEYENLER TEKRAR DÜŞÜNSÜN :) 566 soru çözmek için  (Okunma sayısı 6664 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
EVET YENİ, UYGULAMA BAŞLAMIŞ. ÇOK GARİB DURUM. 566 SORU ÇÖZMEK NE DEMEK SAĞLIK RAPORU İÇİN. ÜNİ SINAVINDA BİLE O KADAR SORU YOK :)
    EVET SABIR TESTİ ASABİYET TESTİ AMA 566 SORUDA YANİİ HOOOOOOOOOOOOO  OLMUŞ :)

BU KARDEŞİMDE TÜFEK DEĞİŞTİRDİ PİŞMAN OLDU :) RAPOS ALMAK İÇİN SİNİR HASTANESİNDE SORU ÇÖZÜYOR :)

47 .soruya bakın

« Son Düzenleme: 15 Aralık 2015, 13:30:24 Gönderen: Adem KOCA »
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

The following users thanked this post: Şener CANKAT

Çevrimdışı Zafer KARA

• Müdavim Üyemiz
Ynt: AVCILIK BELGESİ ALMAK İSTEYENLER TEKRAR DÜŞÜNSÜN :)
« Yanıtla #1 : 15 Aralık 2015, 12:33:49 »
avcılık hastalığına çözüm bulmaya çalışıyorlar :) anlaşılan
Zafer KARA 1980 Menderes İZMİR
BERETTA A400 XPLOR ACTION PRED GUN POD KICK OFF
SARSILMAZ SÜPER VURUCU POZE
HUĞLU 101 BE TRAP TÜFEĞI

Çevrimdışı İbrahim ÖZTÜRK 27

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2015, 12:36:10 »
Benim bildigim avcilik icin degil silah ruhsati almak icin gerekiyor avcilik icin aile hekiminden aliniyor
1976 gaziantep

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 15 Aralık 2015, 12:49:39 »
avcılık hastalığına çözüm bulmaya çalışıyorlar :) anlaşılan
  EN SON SORUYA BAKIN KOMEDİ :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 15 Aralık 2015, 12:50:13 »
Benim bildigim avcilik icin degil silah ruhsati almak icin gerekiyor avcilik icin aile hekiminden aliniyor
  VALA BİR TÜFEK DEĞİŞTİRMEYİ DENE :) SAMSUN BU SİSTEME DÖNDÜ
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 15 Aralık 2015, 13:51:13 »
  VALA BİR TÜFEK DEĞİŞTİRMEYİ DENE :) SAMSUN BU SİSTEME DÖNDÜ
Daha yeni tufek aldim aile hekiminden saglik raporu aldim 6 ay gecerliymis oda
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2015, 13:53:32 Gönderen: İbrahim ÖZTÜRK 27 »
1976 gaziantep

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 15 Aralık 2015, 14:13:22 »
Daha yeni tufek aldim aile hekiminden saglik raporu aldim 6 ay gecerliymis oda
  yaaa ibrahim yalanmı konuşuyorum hayret birşeysin. şimdi arkadaş hastanede az önce aradım hala soru çözüyor . sonra muayeneye girecek. bizde düne kadar sağlık ocağına gidip alıyorduk. burda sistem bu şekilde değişmiş. doktolr yeni uygulama böyle diyor. nasıl biliyorsan öyle yap sen
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Hhehe soruya bak ya koptum :D
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 15 Aralık 2015, 14:57:08 »
  yaaa ibrahim yalanmı konuşuyorum hayret birşeysin. şimdi arkadaş hastanede az önce aradım hala soru çözüyor . sonra muayeneye girecek. bizde düne kadar sağlık ocağına gidip alıyorduk. burda sistem bu şekilde değişmiş. doktolr yeni uygulama böyle diyor. nasıl biliyorsan öyle yap sen
yaaaa adem sende nasıl bılıyorsan oyle yap sankı baska ulkede yasıyok orası burasımı olurmus kanun her yerde aynı
1976 gaziantep

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 15 Aralık 2015, 15:00:06 »
yaaaa adem sende nasıl bılıyorsan oyle yap sankı baska ulkede yasıyok orası burasımı olurmus kanun her yerde aynı
bu fotodaki arkadaş mal ozaman. gitti kendi 566 soru hazırladı kendi nı sınava sokuyor. ruhsta almak için.. neyseee gereksiz dialog oldu .
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 15 Aralık 2015, 15:17:18 »
bu fotodaki arkadaş mal ozaman. gitti kendi 566 soru hazırladı kendi nı sınava sokuyor. ruhsta almak için.. neyseee gereksiz dialog oldu .
yav arkadasım onu bende doldurdum tabanca alırken yıvlılerde gerekıyor  ama tufekte gerekmıyor kanun degısse haberımız olurdu bı sekılde belkıde degısmıstır ama zannetmem zaten bende bos ıslere yorum yapmıyacagım artık
1976 gaziantep

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #11 : 15 Aralık 2015, 15:33:53 »
yav arkadasım onu bende doldurdum tabanca alırken yıvlılerde gerekıyor  ama tufekte gerekmıyor kanun degısse haberımız olurdu bı sekılde belkıde degısmıstır ama zannetmem zaten bende bos ıslere yorum yapmıyacagım artık
işte anlaşamadığımız durum bu. arkadaş av tüfeği değişti tabanca değil.  doktor önce bu soruları çöz demiş. yeni kanuın bu demiş. keşke olmasa ama bugun olan olay bu. hala çocuk doktorda :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 15 Aralık 2015, 15:56:29 »
işte anlaşamadığımız durum bu. arkadaş av tüfeği değişti tabanca değil.  doktor önce bu soruları çöz demiş. yeni kanuın bu demiş. keşke olmasa ama bugun olan olay bu. hala çocuk doktorda :)
ben kanunun degıstıgını sanmıyorumda hadı dedıgınız gıbı olsun
1976 gaziantep

Çevrimdışı Mustafa SAYAR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Daha gecen hafta aile hekimene gittim raporu almam 5 dakika surmedi bu nedir yav...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa SAYAR
1981 Aliağa/İZMİR

Çevrimdışı Muhammet YENER

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Adem Bey doğru söylüyor, Sinop'ta da bu uygulama geçerli maalesef.. Silah ruhsatı için aile hekimleri sağlık raporu vermiyor, bu testin yapılması mecburi.
1988 Sinop

Çevrimdışı Gürkan ONAT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Psikopat secme sinavi :)
P.S.S

resİm yÜkleme
Gürkan ONAT
1982  SAMSUN / ANKARA
STOEGER MODEL 2000 DELUXE 71

Çevrimdışı Şener CANKAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1983 / ANTALYA
Adem abi ; bizim burada da aile hekimleri yemin etmişler yenilemede aynı süreçten bende geçtim. Amaç Devlet' in hastanesinde 250 lira almak. Tecrübeliyiz ya ilk adli psikoloğa girdim. Diğer poliklinikler de hastalarla girdiğin polemiği hiç saymıyorum. Sonuç; paranla rezil oluyorsun.
1983 - Antalya

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
az once sılah ruhsatta tanıdık memur abıyı aradım konusmamımızı burada paylasacaktım ama beceremedım ısteyene ozelden atarım...
her ıkı tarafta haklıymıs aıle hekımın ınsıyatıfıne baglıymıs saglık raporu ıstedıgıne verıp ıstemedıgıne vermıyormus....
benım hekım arkadasım hıc sorun olmadı sımdıye dek ıkı defa aldım oda verdı....
velhasıl kelam aıle doktorunuzla ıyı gecının o soruları cozmek bes dakkıkayı almıyor hayır hayır ısaretleyıp gecıyorsun ama 250 tl bosa gıdıyor bence avcılık zengın sporu olacak golf tenıs gıbı ya tufegı asacagız yada satacagız anlasılan
1976 gaziantep

Çevrimdışı Osman DÖŞLER

• Expert Üye
  • osman döşler. 1968-istanbul
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2015, 16:51:55 Gönderen: Osman DÖŞLER »
Osman DÖŞLER
1968 İSTANBUL

Çevrimdışı Şener CANKAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1983 / ANTALYA
az once sılah ruhsatta tanıdık memur abıyı aradım konusmamımızı burada paylasacaktım ama beceremedım ısteyene ozelden atarım...
her ıkı tarafta haklıymıs aıle hekımın ınsıyatıfıne baglıymıs saglık raporu ıstedıgıne verıp ıstemedıgıne vermıyormus....
benım hekım arkadasım hıc sorun olmadı sımdıye dek ıkı defa aldım oda verdı....
velhasıl kelam aıle doktorunuzla ıyı gecının o soruları cozmek bes dakkıkayı almıyor hayır hayır ısaretleyıp gecıyorsun ama 250 tl bosa gıdıyor bence avcılık zengın sporu olacak golf tenıs gıbı ya tufegı asacagız yada satacagız anlasılan

Bizim burada uygulama böyle " Tam teşekküllü Devlet Hastanesi" veriyor raporları. Aile hekimiyle iyi kötü geçinme durumu değil yani. Yivli yivsiz farketmiyor. Raporla birlikte aslı istenen işitme testini de sağlık ocağı zaten yapamıyor. Zengin değilim ama 250 lira için tüfeği ne asar nede satarım. 6 bölüm gezdiğim raporda ektedir.
Not: Aynısını bulundurmada  da aldım.

1983 - Antalya

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
Kanunları ve yönetmelikleri böyle yuvarlak yaparsan olacağı budur,kanun dediğin net olacak arkadaş kimsenin yorumuna veya inisiyatifine bırakmayacaksın  :(
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

The following users thanked this post: Şener CANKAT

Çevrimdışı Engin TARHAN

• Müdavim Üyemiz
Benim aile hekimi devlet hastanesine sevketti pisikiloji ve göz muayenesi tek hekim raporu ayrı ayri 50x2=100tl sonra verdi raporu
1976  istanbul

Çevrimdışı Şener CANKAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1983 / ANTALYA
Kanunları ve yönetmelikleri böyle yuvarlak yaparsan olacağı budur,kanun dediğin net olacak arkadaş kimsenin yorumuna veya inisiyatifine bırakmayacaksın  :(

Aklınla bin yaşa Abi aynen hem yoruma hemde yorum yapan memurun insafına kalmışız.
Birde bu işlemlerde sözde hayvan sever, avcı düşmanı, silahlanma karşıtı ve avcıyı psikopat katil olarak değerlendirmeye çalışanın eline düşersek vay halimize. Böyle düşünenlere bir hatırlatma yapayım; ateşli silahlarla işlenen suçların %90' ı ruhsatsız silahlarla işleniyor.
1983 - Antalya

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Bizim burada uygulama böyle " Tam teşekküllü Devlet Hastanesi" veriyor raporları. Aile hekimiyle iyi kötü geçinme durumu değil yani. Yivli yivsiz farketmiyor. Raporla birlikte aslı istenen işitme testini de sağlık ocağı zaten yapamıyor. Zengin değilim ama 250 lira için tüfeği ne asar nede satarım. 6 bölüm gezdiğim raporda ektedir.
Not: Aynısını bulundurmada  da aldım.

ben sımdılık bır telefonla alıyorum saglık raporunu ılerde nolur bılemıyorum...zengın fakır olma mevzu degıl ben sık tufek degıstıren bırıyım ter tufek degısımınde heyete gıdersem vay halımıze...gıttıkte noldu harcı odedıkten sonra hersey tıkır tıkır yuruyor kulakcı nasılsın dıyor ıyıyım dersen gecıyon sınavdan ıc hastalıkları soruyor bıyerın agrıyormu dıye yok dıyon o pskolojık testı onune verıyorlar al doldur sonrada bakmadan doldurdun mu dıyıp saglık raporunu almıyormuyuz ......
1976 gaziantep

Çevrimdışı Şener CANKAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1983 / ANTALYA
ben sımdılık bır telefonla alıyorum saglık raporunu ılerde nolur bılemıyorum...zengın fakır olma mevzu degıl ben sık tufek degıstıren bırıyım ter tufek degısımınde heyete gıdersem vay halımıze...gıttıkte noldu harcı odedıkten sonra hersey tıkır tıkır yuruyor kulakcı nasılsın dıyor ıyıyım dersen gecıyon sınavdan ıc hastalıkları soruyor bıyerın agrıyormu dıye yok dıyon o pskolojık testı onune verıyorlar al doldur sonrada bakmadan doldurdun mu dıyıp saglık raporunu almıyormuyuz ......

Raporu telefonla aldın mı demekki böyle oluyor.
1983 - Antalya