Gönderen Konu: satılık av köpeklerindeki fiyatlar hakkında düşünceleriniz nelerdir arkadaşlar  (Okunma sayısı 1440 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
son zamanlarda anormal fiyatlar görüyorum satılık köpekler konusunda   yoksa banamı öyle geliyor
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2016, 21:13:56 Gönderen: Özgür ATAŞ »
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus armsan phenoma argentum, batsas 121h poze, doxcarms sp, doxcarms mx2 , tuka çifte

Çevrimdışı İbrahim ÇAKIR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
1 yıldır domuzcu köpek arıyorum fiyat sormaya korkar oldum.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1994 BURSA-TAVŞANLI

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
 özgür bey,

konu arz talep meselesi ,..

atıyorum, sana bana uçuk gelen rakamlara avcı köpek satlıyorsa satanda fiyatı arttırıyor 10 bin tl ye bile sitede köpek ilanı var müthiş rakamlar bana göre ama dedimya arz talep bu av sektöründe ticari oldu av ve avcılık sanatı parasal kıriterlerde uçtukça uçtu, sanki ortada müthiş bir av popilasyonu varmışçasına .

uçuk rakamlarla avcılıkla ilgili herşey uçtukça uçuyor.

köpek,mama,teçhizat,mühimmat, tüfek vs.

evet saygıdeğer avcı dostum rakamlar ülkemiz şartlarında cidden bana görede çok uçuk .

saygılarımla.

• TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

Çevrimdışı Gürsel KARABAY

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Alman çifteye 25.000,00.-TL ödeyip kasıla kasıla ava gitmeyimi yoksa Huğlunun aliminyum kasa süperpozesini eline alıp ormanı radar gibi tarayan bir köpeklemi ava gitmek istersin derlerse haliyle Huğlu'yu tercih ederim. Köpek fiyatları bazen biraz abartılı oluyor ama kimsede malını bedavaya vermez eğer o değeri etmiyorsa zaten kimse o talep edilen rakamı ödemez.çok arkadaşım var iyi bir kan bulabilmek için Beretta tüfek parası kadar paraları Köpek için ödeyip sonrada hüsran yaşayan.Ben şanslıyım çok yüksek bedeller ödemeden hemde dişi bir köpek edindim ve yavrularımda olmak üzere. Ama böylebir hayvana verilir o yüksek paralar.
  • Ata Neo 12
  • Akdaş 412 L
  • Pointer , 13 adet Setter Della Bassana
1971 istanbul