Gönderen Konu: Yeni Keklik Avı videosu 3. Bölüm Ata Arms Ata Team  (Okunma sayısı 10821 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ozan ÖZŞAHİN

• *
  • Ata Silah San. A.Ş.
    • Ata Arms (Ata Silah San. A.Ş.)
Merhaba,

Yeni Keklik Avı filminin 3. Bölümünü izlemek için aşağıdaki adrese tıklayabilirsiniz:
İyi seyirler:

http://bit.ly/KeklikAvi3AtaTeam
1955, İstanbul
"Türkiye’de Şimdiye Kadar Yapılmış En İyi Yarı Otomatik Av Tüfeği"
Kanadalı Silah Dergisi, Calibre.
(alan kodu girmeden) 444 91 04

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Yeni Keklik Avı videosu 3. Bölüm Ata Arms Ata Team
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2016, 13:36:00 »
acilen tüfek atış eğitimi şart :)  avlar harika fermalar harika tüfekler harika ama malesef atıcılar için aynı cümleyi kuramıcam :) takıma transfer şart
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

The following users thanked this post: Emrah AKDENİZ, Yasin ŞAHİN 06

Çevrimiçi Çağrı ECE

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 13 Nisan 2016, 14:09:51 »
atıcılar aslında çok kötü değiller ama beklentiyi çok yükseltiyolar :D
  • Franchi Affinity
SMMM Ç.Çağrı ECE 1988 İZMİR

The following users thanked this post: Emrah AKDENİZ

Çevrimiçi Fatih S.M.YAPAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2016, 17:22:52 »
bir kişinin atıcılığını ölçebilmek için bikaç av yapmak lazımdır.hepimizin ekstradan mükemmel olduğu veya çok kötü olduğu gün olabilir. heleki bu keklik avıysa,dil bir karış dışarda nabız bilmem kaç aniden kalkan kekliğe isabetli atış yapmak kolay değil.
sevindiğim bir şey var son zamanlarda; artık bizim silah markalarımızda marka değerini korumak ve geliştirmek için reklamın,görünür olmanın ne kadar önemli olduğunu kavramaya başladılar. markalarının outdoor ürünlerini çıkarıyorlar,cazibesi yüksek av ve atış videoları çekiyorlar,başarılar dilerim.
  • Benelli Bellmonte 1 12 çap 71 cm namlu
  • Mossberg 500A pompalı 12 çap 71 namlu
  • Kral Cara Cara süperpoze 12 çap 71 cm namlu
  • Özhuğlu Alesta çifte 36 çap 71 namlu
  • İngiliz Seter; Şanslı
Tarsus Avcılar Kulübü
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus/Mersin

The following users thanked this post: Taşkın GESİLİ, İlhan GÜNEN, Emrah AKDENİZ

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 13 Nisan 2016, 17:56:59 »
bir kişinin atıcılığını ölçebilmek için bikaç av yapmak lazımdır.hepimizin ekstradan mükemmel olduğu veya çok kötü olduğu gün olabilir. heleki bu keklik avıysa,dil bir karış dışarda nabız bilmem kaç aniden kalkan kekliğe isabetli atış yapmak kolay değil.
sevindiğim bir şey var son zamanlarda; artık bizim silah markalarımızda marka değerini korumak ve geliştirmek için reklamın,görünür olmanın ne kadar önemli olduğunu kavramaya başladılar. markalarının outdoor ürünlerini çıkarıyorlar,cazibesi yüksek av ve atış videoları çekiyorlar,başarılar dilerim.
   iyide bu video da hangi kuş aniden kalkış yapıyor . hepsi fermalı hepsi görerek  hazırlıklı atışlar ..  kimseye atış öğretmek gibi düşüncemiz yok şaka yollu yazılmış bir ileti idi . ama sonucu değiştirmez atışlar iyi değil :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

The following users thanked this post: Sabahattin KARAHAN

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #5 : 13 Nisan 2016, 18:10:50 »
Önceki ördek avı videosuna da benzer şeyleri yazdım. Adem abiye katılıyorum. Uçar avcıları adıyla arkadaşların çeşitli avlarını izledim yaban tv de, gördüğüm kadarıyla başarılı olduklarını söyleyemem. Açık yol üstünde önünden dümdüz uzanan çulluğu 3 atışla vuramıyosa bir adam oraya uçar avcısı yazmasınlar bi zahmet. Avcının her günü aynı olmaz tabiki orası da doğru bazen en net pozisyon bile kaçar ama herzaman olmazki. Bu adamların izlediğim avlarının çoğu başarısız. Ama tüfekler güzel, video tanıtımı da çok güzel olmuş..
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

The following users thanked this post: Adem KOCA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 13 Nisan 2016, 18:11:10 »
adem kardeşim bi kaç atışta hayvana çok yakın attılar,onun haricindede atışları fena değildi bence hepsi düşermi allah aşkına :)
kekliğe sende merak sardın,bu söylediklerimi yaz bir kenara,söylediklerimin paralelinde şeyleri çok yaşıycaksın kötü anma beni ama :)
  • İngiliz Seter; Şanslı
Tarsus Avcılar Kulübü
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus/Mersin

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 13 Nisan 2016, 18:15:27 »
Önceki ördek avı videosuna da benzer şeyleri yazdım. Adem abiye katılıyorum. Uçar avcıları adıyla arkadaşların çeşitli avlarını izledim yaban tv de, gördüğüm kadarıyla başarılı olduklarını söyleyemem. Açık yol üstünde önünden dümdüz uzanan çulluğu 3 atışla vuramıyosa bir adam oraya uçar avcısı yazmasınlar bi zahmet. Avcının her günü aynı olmaz tabiki orası da doğru bazen en net pozisyon bile kaçar ama herzaman olmazki. Bu adamların izlediğim avlarının çoğu başarısız. Ama tüfekler güzel, video tanıtımı da çok güzel olmuş..
katılıyorummm :)  bende daha önce avlarını izledim ama emekleri yeter
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 13 Nisan 2016, 18:18:13 »
adem kardeşim bi kaç atışta hayvana çok yakın attılar,onun haricindede atışları fena değildi bence hepsi düşermi allah aşkına :)
kekliğe sende merak sardın,bu söylediklerimi yaz bir kenara,söylediklerimin paralelinde şeyleri çok yaşıycaksın kötü anma beni ama :)
   ustadım ustadımm ustadımmm yapma bunu yapma bunu yapma bunuu :)   tabiri caizse kabakk gibi kuşlar en son peşinden pat küt patapat di,ye sesler peşine düşüyor kuşlar.  sadec 1 tanesin kafa üstünde güzel toz çıktı atışlardan :)  en zor av ördek avıdır 2. çulluk 3.keklik  avıdır. sıralam budur . ama heyacan zevk sırarı : 1.keklik 2 ördek 3. çulluk oldu şuanda :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 13 Nisan 2016, 18:27:37 »
peki öyle olsun bakalım adem kardeşim,ördekte affetmediğin mesafelerde keklik giderse kulağım çınlar belki :)
bu vesileyle kısa bir anımı anlatayımda gülelim,
50 yaş civarı gerçekten iyi bir keklik avcısı abim,beraber gidelim bu hafta dedi normalde grubu ayrı bizden bende tamam dedi. öğünmek huyu değildir aslında ama nolduysa ogün benim grubumdaki arkadaşlara ben şöyle atarım böyle atarım babında hafif kibir yaptı. neyse av sahasına vardık keklikleri biraz geç bulduk herkes kısmetini aldı bir bu abimin kıtkası boş,derken bunun önünden bir keklik kalktı ben yukardan seyrediyorum. mesafe herşey mükemmel 3 atış keklik gitti.az ilerde buluştuk abi noldu güzel kalktı o kekilik dedim,yav gözüme güneş geldi dedi. işin enteresan tarafı o gün hava tamamen kapalıydı güneşi hiç görmedik,bozulmasın diye zor tuttum kendimi gülmemek için :))
  • İngiliz Seter; Şanslı
Tarsus Avcılar Kulübü
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus/Mersin

Çevrimdışı Yasin ŞAHİN 06

• *
  • Avcı'nın olduğu yerde Av olma
« Yanıtla #10 : 13 Nisan 2016, 18:30:50 »
Adem abiye katılıyorum ördek avında dikkat etmiştim arada olur demiştim ama şimdi tescillenmiş oldu bu kadar dikkat çekmemesi lazım normal bir avcı olsa kimse birşey demez ancak bu bir program bir marka için ise ya tüfeğe yada avcıya laf söylenir herkese saygılarımla
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2016, 18:32:25 Gönderen: Yasin ŞAHİN 06 »
  • Üzümlü kooperatif otomatik 66
  • Arthemis enjektör sellektör süperpoze 71
  • English / Pointer / Dişi (Tina)
Ürgüp / Ankara-Çayyolu
Bayan Kuaförü
1985  A(+)
TİNABurada bakınız

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #11 : 13 Nisan 2016, 19:03:54 »
peki öyle olsun bakalım adem kardeşim,ördekte affetmediğin mesafelerde keklik giderse kulağım çınlar belki :)
bu vesileyle kısa bir anımı anlatayımda gülelim,
50 yaş civarı gerçekten iyi bir keklik avcısı abim,beraber gidelim bu hafta dedi normalde grubu ayrı bizden bende tamam dedi. öğünmek huyu değildir aslında ama nolduysa ogün benim grubumdaki arkadaşlara ben şöyle atarım böyle atarım babında hafif kibir yaptı. neyse av sahasına vardık keklikleri biraz geç bulduk herkes kısmetini aldı bir bu abimin kıtkası boş,derken bunun önünden bir keklik kalktı ben yukardan seyrediyorum. mesafe herşey mükemmel 3 atış keklik gitti.az ilerde buluştuk abi noldu güzel kalktı o kekilik dedim,yav gözüme güneş geldi dedi. işin enteresan tarafı o gün hava tamamen kapalıydı güneşi hiç görmedik,bozulmasın diye zor tuttum kendimi gülmemek için :))
  iyi atıcıymış işte :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 13 Nisan 2016, 19:06:10 »
herkez kaçırır herkez manke yapar ama bu denli hazır halde fermada bekleyipde birde atışlar faul olunca dikkat cekiyor allah için hepsi için değil 1 tane çakmaklı gravürlü olan poze kullanan es geçiyor galiba vede en sonda demesinmi, erkan kardeş bile keklik vurdu bugun diye  :) ona koptum video tecilli mankeleri var erkana sallıyor :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Mehmet AKKUŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #13 : 13 Nisan 2016, 19:16:17 »
Kanımca atıcılar görselliğe önem veriyorlar.sonuca giden atışlardan ziyade seyirciye daha renkli görüntülerin peşindeler.çekim harici anlarda o bolluğun içinde sac tava ve güveç için gereken yapılıyordur diye düşünüyorum
  • Webley Scott (AKUS) SxS 20/66
  • Akus SxS 12/66
  • Özkanlar FX017 12/66
Mehmet AKKUŞ
1973 Kemaliye-ERZİNCAN

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #14 : 13 Nisan 2016, 19:19:33 »
renkli görüntü güzel fermalar güzel poziyon ve havada pofffff eden atışla olur kanımca daha çok güzel olur :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #15 : 13 Nisan 2016, 21:55:20 »
 paylaşım için ve emeği geçenlerede teşekkürler,

velakin ben kekliğin bu denli yaklaştırdığı arazi ne gördüm nede duydum köpekler var avcılar var keklik hep aynı mesafelerden 5/ 10 metrelerden kalkıyor avlar ve akış yönü genelde müsait kesen etken yoksa yokuş aşağıdır ekseri veya yatay çizgi takip eder bunların huyu farklı hep yukarı 5 metre kadar kalkıp ne yöne gitsem deyip yatay ve yokuş yukarı istikamet çizmişler bana farklı gelen bu oldu tek hayıflandığın şey ahhhhhh... orada ben olacaktım bir veya iki atışla limit tamam dedirtti :D

tekrar tekrar elinize emeğinize sağlık,

uzun zamandır yerli olarak böylesi bol fermalı av seyratmemiştim gözümün pası silindi ama kurtlarım depreşti nasıl bastırırım keklik sezonuna kadar diye sabır çektirtten cinsten bir video olmuş.

arkadaşlar markayı takdir ederim mankeler belki bilinçli yapılmıştır manzara mest ediyor ademciğim sen fotoğrafçısın ama avınlada sanat değerinde çekimleri paylaşansın sn. ördek profu adem kardeşim sendende belgesel niteliğinde kınalı profilleri ile süslü videolar bekliyorum hani keklik avına el sürdünya rüyalarından çıkmasın emi hatta benim gibi olasın av öncesi gece uykular tutmasın gece 2/3 te yatakta gözü açık dönüp durasın fatih kardeşim iyi bilir o geceleri bi türlü av saati gelmez dokuz doğurtur adama o saatlerde keklik avcılığı ;D

en derin sevgi saygı ve selamlarımla.
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #16 : 13 Nisan 2016, 22:47:02 »
Ata team in üç videosunuda izledim . Ördek ve çulluk avlarında yarı otomatik tüfekle avlanmışlardı .

Ördek avı videosunda tedirgin attıkları belli oluyordu . Çulluk avında ise kısa namlu ve geniş şokla çok güzel vuruşlar yaptılar .

Bu avlarında ise poze tercih etmişler ? Neden acaba ?

Ve bu avdada çok büyük konsantrasyon eksikliğ var ve ava tam adapte olamamışlar . Sürekli tüfek değiştirmeleri , en büyük handikaplarından biri olsa gerek .

Tüfeklerin şok değerleri hakkında bir bilgi yok . Eğerki dar şok kullandıysalar , o mesafelerden illaki ıska olacak , olmuşta zaten .

Burada avlanan arkadaşlara haksızlık yapmamakta lazım . Çünkü bu video Türkiye de ve dünyada yayınlanacak ve binlerce avcı izleyecek . Kendilerine oynamıyorlar , bir firmanın tanıtım reklamı için oynuyorlar ve relax değiller . Gerginler . Ben olsam bende gerilirim .

Avda başarılı olabilmek için en büyük etkilerden biriside rahat olabilmektir  . Eğer gergin avlanıyorsanız , sizde bilirsiniz ki bu atışlarınızı etkiler .

• SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #17 : 13 Nisan 2016, 22:51:39 »
Ata team in üç videosunuda izledim . Ördek ve çulluk avlarında yarı otomatik tüfekle avlanmışlardı .

Ördek avı videosunda tedirgin attıkları belli oluyordu . Çulluk avında ise kısa namlu ve geniş şokla çok güzel vuruşlar yaptılar .

Bu avlarında ise poze tercih etmişler ? Neden acaba ?

Ve bu avdada çok büyük konsantrasyon eksikliğ var ve ava tam adapte olamamışlar . Sürekli tüfek değiştirmeleri , en büyük handikaplarından biri olsa gerek .

Tüfeklerin şok değerleri hakkında bir bilgi yok . Eğerki dar şok kullandıysalar , o mesafelerden illaki ıska olacak , olmuşta zaten .

Burada avlanan arkadaşlara haksızlık yapmamakta lazım . Çünkü bu video Türkiye de ve dünyada yayınlanacak ve binlerce avcı izleyecek . Kendilerine oynamıyorlar , bir firmanın tanıtım reklamı için oynuyorlar ve relax değiller . Gerginler . Ben olsam bende gerilirim .

Avda başarılı olabilmek için en büyük etkilerden biriside rahat olabilmektir  . Eğer gergin avlanıyorsanız , sizde bilirsiniz ki bu atışlarınızı etkiler .
Yusuf abi yazdıklarına hak vermemek mümkün değil. madem okadar emek edip profesyonel bir şeyler çekmeye çalışıyosun ona göre de görseli güzel birkaç vuruş ekle de tam olsun. Beklentiyi yüksek tutuyosan ona göre de icraat lazım :) Elin adamı tüfek reklamı yapıcam diye sülünleri ördekleri havada patlatıyo. Biraz da ondan yazdım. farklı bir açıdan bakmışsın ama yazdıkların doğru..
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

Çevrimdışı Kamil ÜNLÜTÜRK

• Expert Üye
« Yanıtla #18 : 14 Nisan 2016, 00:01:45 »
Güvenlik açısından çok yanlış durumlar var gibi geldi bana...Aksi yöne doğru kalkan kuşlar çoğu kez avciları ateş hattında bırakmış,bir kaza olmaması mucize ve sevindirici...
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

The following users thanked this post: Uğur KOÇ 72

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #19 : 14 Nisan 2016, 01:27:11 »
Zaten tüfek Ata marka olmasa o kekliklerde ölmezdi herhalde.......

Yani bol av olan  bölgede en ucuz konya malı tüfekle bile bu avlar yapılabilir.

Ata sadece gücünü  reklamlarda göstermiş.

Etkileyici bulmadım açıkçası yalnız iyi reklam yapıyorlar o bir gerçek......

• HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #20 : 14 Nisan 2016, 11:45:41 »
Yusuf abi yazdıklarına hak vermemek mümkün değil. madem okadar emek edip profesyonel bir şeyler çekmeye çalışıyosun ona göre de görseli güzel birkaç vuruş ekle de tam olsun. Beklentiyi yüksek tutuyosan ona göre de icraat lazım :) Elin adamı tüfek reklamı yapıcam diye sülünleri ördekleri havada patlatıyo. Biraz da ondan yazdım. farklı bir açıdan bakmışsın ama yazdıkların doğru..

aynen dediğin gibi emrah . linkini verdiğim videonun 1.45 inci saniyesinde ördek 3 parçaya bölünmüş . . bu robertson kardeşler , işi tam anlamıyla profesyonelce yapıyorlar . bu sakallı dayıların işleri güçleri ördek . ve o kareye düşen ördeklerin yaşama şansı çok az . . canım sıkıldıkça izliyorum bu dayıları :) . .

bu tanıtım videosundada keşke böyle üç beş patlama olsaydı . . .

bu dayılar olayı aşmışlar artık . avda son derece rahatlar . . ne takoz dertleri var , ne milli parklar nede limit . . limit mimit yok . kendi kurallarına göre avlanıyorlar . pek çok videoları var . ve çok uzun zamandır bu işi yaptıkları belli . . çünkü sakalları ilk videolarında simsiyah .  ama videoların devamını izlerseniz , sakalların beyazladığını göreceksiniz . ve federal fişeklerinin reklam filmlerinde yer almışlar , ve benellininde . . . you tube a duck commander yazınca bol miktarda videoları var . .
  • SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #21 : 14 Nisan 2016, 12:10:20 »
aynen dediğin gibi emrah . linkini verdiğim videonun 1.45 inci saniyesinde ördek 3 parçaya bölünmüş . . bu robertson kardeşler , işi tam anlamıyla profesyonelce yapıyorlar . bu sakallı dayıların işleri güçleri ördek . ve o kareye düşen ördeklerin yaşama şansı çok az . . canım sıkıldıkça izliyorum bu dayıları :) . .

bu tanıtım videosundada keşke böyle üç beş patlama olsaydı . . .

bu dayılar olayı aşmışlar artık . avda son derece rahatlar . . ne takoz dertleri var , ne milli parklar nede limit . . limit mimit yok . kendi kurallarına göre avlanıyorlar . pek çok videoları var . ve çok uzun zamandır bu işi yaptıkları belli . . çünkü sakalları ilk videolarında simsiyah .  ama videoların devamını izlerseniz , sakalların beyazladığını göreceksiniz . ve federal fişeklerinin reklam filmlerinde yer almışlar , ve benellininde . . . you tube a duck commander yazınca bol miktarda videoları var . .
Biliyorum bu adamları.. Amerikada talk show programına bile katılmışlar :) bu adamlar ördek katili. Gerçekten aşmışlar olayı. Mekan imkan hepsi üst düzey.. Ben de bizim bu reklam av videosunu izlerken bir şey eksik ama ne diye düşünüyordum. Sakal yok  ;D Yusuf abi önce sakalları uzatıcan sonra beyazlayacak o sakallar, sakal şart olmazsa olmuyo demekki  ;D ;D
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

The following users thanked this post: Yusuf SAĞLAM

Çevrimdışı Ziya ÖZCAN 66

• *
« Yanıtla #22 : 14 Nisan 2016, 12:14:11 »
üstadlar, abiler herkesin fikrine ve avına saygı duyarım. ama ne biliyim çil keklik olunca iş değişti. biz çil kekliğe tüfeği kaldırmayız. ille de kınalı olacak.
Ziya ÖZCAN
1979 YOZGAT

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #23 : 14 Nisan 2016, 12:17:11 »
üstadlar, abiler herkesin fikrine ve avına saygı duyarım. ama ne biliyim çil keklik olunca iş değişti. biz çil kekliğe tüfeği kaldırmayız. ille de kınalı olacak.
Çil keklik kınalıya göre biraz daha kolay lokma oluyomuş keklikçiler öyle diyolar. Belki yakın ve güzel görüntüler yakalamak adına tercih etmiş olabilirler.
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

Çevrimdışı Ziya ÖZCAN 66

• *
« Yanıtla #24 : 14 Nisan 2016, 12:20:33 »
Çil keklik kınalıya göre biraz daha kolay lokma oluyomuş keklikçiler öyle diyolar. Belki yakın ve güzel görüntüler yakalamak adına tercih etmiş olabilirler.
çok pusuyor. köpek basmayınca kalkmıyor. veya avcı çok çok yakınına, üstüne gelecek ki kalkacak. hız olarak ta kınalıdan yavaş.
emeklerine sağlık diyelim.
Ziya ÖZCAN
1979 YOZGAT