Gönderen Konu: avcılığında bir şerefi var dı  (Okunma sayısı 5955 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmail DAL 01

• *
  • Av doğa demek, avcı doğayı koruyan demek
Ynt: avcılığında bir şerefi var dı
« Yanıtla #25 : 19 Ağustos 2016, 08:16:34 »
HüseyinÜstün hemşerime katılıyorum cezalar gerçekten ağırlaştırılmalı. denemiti devlete bırakırsak zor biz yapacağız .
  • Remington 11 87 Premier Light Contour
  • Ata als 2100 tradition
  • kral Quen
  • Kral pompalı
  • pointer
Bismillahirrahmanirrahim
1980 Kadirli

Çevrimdışı Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #26 : 19 Ağustos 2016, 08:42:10 »
Abi Allah rızası için ne denetimi köye gidiyorum saat 7.30 adamlar önümden gidiyor 80 km ile gideceği yere tahmini bir saat yolu var saat 8.30 -09.00 a teyp mi kalır adamlar o zamana göveci vuruyorlar ocağa Allah rızası için maalesef ama maalesef denetimden umudum yok avcılığa başlayalı iki üç yıl oldu daha karşılaşmadım ne jandarma ne milli parklar sizi bilmem ama ben umutsuzum belkı seneye evrakları iptal ettirim eski düzen devam ederim bu düzende değişecek bir şey olduğunuda sanmıyorum.
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı Osman KÜÇÜKMUMCULAR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 19 Ağustos 2016, 12:36:39 »
Care;mülkü emniyete almak.O zaman hırsız çaresiz kalır,ümidini kaybader.Geçen yıl bir öğrencim,dayısının teyp kurup yüz civarında bıldırcın vurduğunu,bunlarla işlettiği kafe de guruplar halinde arkadaşlarına ziyafet çektiğini anlatmıştı.
Bir diğer çare ise can yakmaktır.Maddi olarak verilen cezanın yanına hapis cezası da eklenmelidir.
Avcı,Köylü,Çoban,Jandarma,Polis,Avkoruma v.b bu işle kıyısından köşesinden bile olsa  ilgili kim varsa sorumluluğunu korkmadan yerine getirmeli.
Tüfek ruhsatları'' bulundurma'' ve ''Av'' olmak üzere yeniden tanzim edilmelidir.Ruhsatsız Tüfekler çıkarılacak bir af ile kayıt altına alınmalı,daha önemlisi üretim aşamasından başlamak üzere kontrol edilmelidir.
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2016, 12:39:04 Gönderen: Osman KÜÇÜKMUMCULAR »
  • Yıldız spz sm 28 cal.71 Namlu.
  • Huğlu 202 B Çifte 12 cal.71 Namlu.
  • Dağdelen Magnum y.otm.12 cal. 62 Namlu.
  • Kırıcı s.poze 16 cal.71 Namlu.
1961 KONYA

Çevrimdışı Mehmet TEKSİN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 20 Ağustos 2016, 23:36:41 »
abi benede cukurova cocuguyum bugun bir siftah yapalim dedik inanirmisin 4 saate yakin fistik misir tarlalarinda gezdik ama 1tane bile bulamadik kus.
Kendini bilmez bohcaci yobazlari genelde bu teyp isini yapiyor. Allah belalarini versin.
AKDAŞ AK 212 S
Osmaniye-Ankara
B Rh +