Gönderen Konu: Huğlu Nitro İadesi.  (Okunma sayısı 23568 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özgür DÜDEN

• *
Huğlu Nitro İadesi.
« : 02 Şubat 2014, 00:21:48 »
Arkadaşlar büyük bir hevesle aldığım huğlu nitroyu ne yazıkki iade ettim.Tüfek ne hikmetse sol alt atıyor.Hem saçma dağılımında hemde kurşun atışında bu durum net bir şekilde görülüyor.Konu ile ilgili bizzat huğlu ya kooperatife gittim.Usta Arkadaşlar bizimle ilgilenip hatayı kendileride bizzat görüp kabul ettiler.O gün için namlu ve kepi değiştirmelerine rağmen sorunu çözemeyip tüfeği müsafir ettiler.Bizde hatasız kul olmaz felsefesinden hareketle tüffeği bırakarak yapılması ümidiyle evimize döndük.3 gün sonra tüfek elimize namlu ve kepi ikinci kez değiştirilerek ulaştı ama sorun hala net bir şekilde devam ediyordu.Tüfeği tekrardan yolladık ama sonuç yine hüsranla bize döndü.Ustamız son kez tüfeği istedi ama sonuç yine değişmedi ve hüsran.Ustamız kurşun atışının bir standardı olmadığını iddaa ediyordu fakat aynı fişek aynı hedef ve aynı atıcı ne hikmet başka bir tüfekle hedefi vuruyordu.Şimdi bu noktada sizlere sorum şu olacak.Kurşun atışının mı bir standardı yok yoksa Huğlu Nitronun mu bir standardı yok.Tüfek 25-30 mt mesafede hedeften 25-30 cm sol alta kayıyor.Bütün bu yaşananlardan sonra kooperatif başkanı Ömer beyle görüştüm.Bana Ömer beyde kurşunun bir standardı olmadığını ama tekrar bir tüfeği göndermemi istedi.Bende tabiki benden bu kadar pes diyerek tüfeği aldığım bayii e iade ederek pozesini kullandığım sadık ustanın AKDAŞ AK-212 sini satın aldım.

Bu olaydan 750 TL zarar görerek çıkmış biri olarak nacizane sizlere tavsiyem Nitro konusunda dikkatli olun.Huğlu kooperatif başkanı Ömer beyden ben biri şahsen 3 ü kargo ile toplamda 4 kez yorulmuş ve problem yaşamış bir tüketici olarak hocam artık sizi yorduğumuz yeter.Ya yeni bir Nitro veya başka bir  tüfekle değiştirerek bu sorunu çözelim yada tüfeğimizi geri iade alalım demelerini beklerken bunca uğraşın üzerine son kez bir daha tüfeği tamire istemesi tam bir hayal kırıklığı idi.

Madem kurşunun bir standardı yok peki hala avcı arkadaşlar neden tek kurşun müsabakaları düzenleniyor ve biz bu müsabakalara katılıyoruz.Huğlu kooperatife söyleyebileceğim tek şey var benden bu kadar.PEEESSS.Hayırlı işler.
Özgür DÜDEN
1980 ISPARTA

Çevrimdışı Mustafa KESGİN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Huğlu Nitro İadesi.
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2014, 00:49:17 »
Bizim ülkemizdeki fabrika yada atölyelerde ustalarla muhatap oluyorsunuz ,yabancı markalarda mühendislerle ,bir sorunuz olduğunda elindeki bilimsel verilerle size cevap veriyor,yurdumun ustası söyle bir göz atıyor mmmm surdadır arıza olmadı belki burada dahada olmadı üretimde oluyor bazen sorun, idare et işte diyor,fark burada .Bizde usta ne derse doğrudur,fazlada bilimsel bir dayanağı ya yoktur yada sorulmaz.ama  herşeye rağmen yurdumun  malı, insanı kazansın diyen sağduyulu vatandaşlarıda söğüşlemekten   (hiiiiiiiçç)   çekinmezler.
1965
MUĞLA

Çevrimdışı Kemal BOZKURT

• *
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2014, 00:59:50 »
Bizim ülkemizdeki fabrika yada atölyelerde ustalarla muhatap oluyorsunuz ,yabancı markalarda mühendislerle ,bir sorunuz olduğunda elindeki bilimsel verilerle size cevap veriyor,yurdumun ustası söyle bir göz atıyor mmmm surdadır arıza olmadı belki burada dahada olmadı üretimde oluyor bazen sorun, idare et işte diyor,fark burada .Bizde usta ne derse doğrudur,fazlada bilimsel bir dayanağı ya yoktur yada sorulmaz.ama  herşeye rağmen yurdumun  malı, insanı kazansın diyen sağduyulu vatandaşlarıda söğüşlemekten   (hiiiiiiiçç)   çekinmezler.
Kemal BOZKURT
     ^^RİZE^^
1987 İSTANBUL / Kartal

jpg upload

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2014, 01:06:05 »
Huğluya karşı bir sempatim illaki var ama bu nitro ilk çıktığında bu para bu tüfeğe çok demiştim..bir tüfek 4 kere tamiremi gider yahu??
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı M.Aytaç TOK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 02 Şubat 2014, 01:26:40 »
Özgür kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Ender rastlanan bir durum. Ama bu ayıplı tüfeği ilan verip bu forumda satmaya çalışmanda (hatasını sölemeden) doğru olmamış. Kızmak yok bir abin kabul et.
http://avlakforum.com/forum/satilik-av-tufekleri-yerli-av-tufekleri/lafta-degil-hakikaten-sifir-huglu-nitro-best/
Mustafa Aytaç  TOK
1968 ADANA

Çevrimdışı Ersin ORBAY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 02 Şubat 2014, 01:38:29 »
Özgür kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Ender rastlanan bir durum. Ama bu ayıplı tüfeği ilan verip bu forumda satmaya çalışmanda (hatasını sölemeden) doğru olmamış.
http://avlakforum.com/forum/satilik-av-tufekleri-yerli-av-tufekleri/lafta-degil-hakikaten-sifir-huglu-nitro-best/
  • BENELLİ CRİO COMFORT 71
  • YILDIZ SPZ ME 66
  • ÖZKANLAR FX017 66
ERSİN ORBAY-ADANA-HATAY ..SAĞLIKÇI..1978..
GERÇEK AVCI AVA DA ŞANS TANIYANDIR..

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Ceyhun ERİM

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 02 Şubat 2014, 10:44:53 »
Bu tüfek hakkında soranlara söyledim benimde 4 defa ve halen serviste evet arkadaşlar ...Kendi adıma böyle bir tüfek aldığım için köpek gibi pişmanım söyleyecek söz bulamıyorum...Ama kullanan biri olarak (TAM DA KULLANAMADIK YA ) bu tüfek beş para etmez... O0
05.04.1976 CEYHUN ERİM EDİRNE UZUNKÖPRÜ
XLR 5 / AFFİNİTY/ VENZA / S 12 E/ PHONEMO/ 200 AC/ CHURHCIL/ VERNEY CARRON/ NİTRO/ BARETTA

Çevrimdışı Özgür DÜDEN

• *
« Yanıtla #8 : 02 Şubat 2014, 11:54:22 »
Aytaç bey ben tüfeğin problemli olduğunu satılmayıp kullanmaya karar verdikten sonra fark ettim ve hemen ilan güncel değildir BAYİYE iade edilmiştir diyede hemen akabinde not düştüm.Yoksa tüfeğin problemli olduğunu bile bile ilana koymuşluğum falan yok.Değil 1.500 TL 15.000 TL de zarar etsem kimseye karşı mahçup olmak istemem.Teşekkürler...
Özgür DÜDEN
1980 ISPARTA

Çevrimdışı Semih ÖKSÜZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 02 Şubat 2014, 11:58:39 »
Kardes gecmıs olsun, boyle durumlar insanın canını sok sıkar.
Ama yinede güzel tüfek almıssın AK 212 almıssın hayırlı olsun
 O0
Semih ÖKSÜZ
1981 İstanbul / GİRESUN

Çevrimdışı Özgür DÜDEN

• *
« Yanıtla #10 : 02 Şubat 2014, 12:20:32 »
Teşekkürler semih bey.Asıl benim canımı sıkan tüfekteki problemin satış ilanından sonra farkedilmesi oldu.Farklı algılamalara yol açtık ister istemez.Ama problemin anlaşılmasından sonra ilanıda güncel değildir iade edilmiştir diye not düştüm.Keşke daha önce sorunu görebildeydim.Ama ilandan önce toplam 8 fişek atışı yaptığım için sorunuda fark etme fırsatım olmadı açıkçası.Neyse herşeyde bir hayır vardır diyelim.Nitro alacak veya almayı düşünen arkadaşlarıda bu vesile ile uyarmış olalım.
Gelelim AKDAŞ AK - 212 ye.Ben Sadık ustanın 412 L pozesini kullanan vede son derece memnun olan birisiyim.Şimdide AK 212 otomatiğini kullanacaz nasipse.Hayırlısı olur inşallah.
Özgür DÜDEN
1980 ISPARTA

Çevrimdışı M.Aytaç TOK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #11 : 02 Şubat 2014, 13:03:56 »
Aytaç bey ben tüfeğin problemli olduğunu satılmayıp kullanmaya karar verdikten sonra fark ettim ve hemen ilan güncel değildir BAYİYE iade edilmiştir diyede hemen akabinde not düştüm.Yoksa tüfeğin problemli olduğunu bile bile ilana koymuşluğum falan yok.Değil 1.500 TL 15.000 TL de zarar etsem kimseye karşı mahçup olmak istemem.Teşekkürler...

Özgür kardeşim biraz inceledikten sonra sana hak verdim. Art niyetli bir satış olsaydı burda aynı tüfek hakkında böyle bir konu açmazdın. Canını sıkan tüfek olsun. Bende düşünüyordum o tüfekten almayı vazgeçtim şimdi.İyi pazarlar...
Mustafa Aytaç  TOK
1968 ADANA

Çevrimdışı Fatih ERKAN

• *
« Yanıtla #12 : 02 Şubat 2014, 13:23:43 »
nitronun sola atmasıyla ilgili bir çok şikayet var internette, sadece sizde olan bir durum değil yani
1990
Elazığ - Sofya

Çevrimdışı Polat OLUR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #13 : 02 Şubat 2014, 14:46:26 »
açıkçası her ne kadar burada daha önce yazmasamda nitro yu ben hiç beğenmedim.güzel bir dizayn var ama sorunlar çıkacağını tahmin ediyordum..huğlu koop bir atılım yapmak istemiş.ben sıkıntıların giderileceğini düşünüyorum ama fiyat yüksek ise geri dönüşler sıkıntılı ise alırken dikkat etmekte fayda var..ben ak-212 nin daha sorunsuz olduğunu düşünüyorum.
  • Browning Maxus
  • B.C.Miroku 800 SW Grade 4
  • B.C.Miroku 600
Polat OLUR
1976 İzmir/Bergama

Çevrimdışı Raha BOLAT

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 02 Şubat 2014, 14:57:18 »
Bende birşeyler yazmak sormak istemiştim ama,yerli malı karalayıcısı gibi görünüyoruz sonra. Yeri gelmişken bu tüfeği kullananlara inceliyenlere sorayım,şimdi bu modelin eski versiyonlarında(browning,breda vs) hareketli namluydu onlarda yanılmıyorsam,adamlar kasayı çelikten yapmıştı(hatam varsa düzeltin), Peki bu nitroda kasa aleminyum alaşım değilmi,normal otolarda bile namluyu tak çıkar yaparken aleminyum aşınıyor bu nitroda namlu 4 mm geri ileri hareket ediyor aşınmıyacakmı... vede bence sorun kasada,belki kasayı yamuk delmişlerdir,her denemede aynı sonucu verdiğine göre. Ve enson olarak bu avrupa markalar bu sistemden neden vazgeçti...sadece soruyorum.
Raha BOLAT
1977 kırıkkale

Çevrimdışı Raha BOLAT

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #15 : 02 Şubat 2014, 15:01:47 »
Kurşun atışlarının mı standartı yok,yoksa bizim üretimlerimizinmi bir standartı yok anlıyamadım...Şu olayı bir çözemedik..
Birde şunu dicem Sadık usta standarta uymayan namluları atıyormuş,demekki bazıları standartı yakalıyor.
Raha BOLAT
1977 kırıkkale

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #16 : 02 Şubat 2014, 16:15:44 »
Bu gün yarın kaynıma alacaktık nitroyu görünüşü felan güzel atışı ii dir diye bu olayları anlattığınız için teşekkür ederim hemen vaz geçip sarsılmaza dönüyoruz
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

Çevrimdışı Semih ÖKSÜZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #17 : 02 Şubat 2014, 16:20:18 »
Kurşun atışlarının mı standartı yok,yoksa bizim üretimlerimizinmi bir standartı yok anlıyamadım...Şu olayı bir çözemedik..
Birde şunu dicem Sadık usta standarta uymayan namluları atıyormuş,demekki bazıları standartı yakalıyor.

:D eyvallah raha bey,
Semih ÖKSÜZ
1981 İstanbul / GİRESUN

Çevrimdışı Rahim Özgür AKINCI

• Müdavim Üyemiz
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...
« Yanıtla #18 : 02 Şubat 2014, 17:21:37 »
 iyi bir huglu kullanıcısıyım kooparatif olsun şirketler olsun ama bu yapılan ayıp çözemiyorsan sorunu at o tüfegi hurdaya ver yenisini kullanıcıya kendileri kaybeder zaten kooparatif otamatik konusunu bir türlü aşamadı...
Rahim Özgür AKINCI
KONYA-1979             0535 674 29 63

Çevrimdışı Harun DERE

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #19 : 02 Şubat 2014, 18:11:59 »
bikaç ay önce face adresimde gezerken (kimseyi hakir görmem ama haddini bilmek en büyük erdemdir kimseyede kendimi keriz yerine koydurmam) bebe'nin birisi daha doğru düzgün yazı yazamıyorken yazılarındaki imla hatalarını düzeltmeyi bırak ıskarpin ayakkabıyla ava gitmiş :D :D

neyse o zatı şahaneyi üstad-ül avcı :D huğlunun face adresine nitro şöle güzel gibi bişilerle birlikde öle bi havadan atmışki ''aha 80-90 mt den 4 no saçma sıkdım 0,70*0,70 kartona 50-60 saçma değdi tüfeğiniz şöle güzel böle güzel'' gibi reklamvari atmasyon olduğu belli olan bişile yazmış :) :)

gayriihtiyari bende bunun fizik kurallarına aykırı oldunu yazdım :) siz duydunuzmu bu mesafeden 50-60 saçma değen bi hedef ?

Sonra bu neyse dehşet üstü süper avcımız tüfeği bırakıp bizlere sizler avcımısınızlarla itham etmeye başladı :)
iş büyüdü sayfayada rant gerekli sanırsamki baya sonradan müdahil oldular :)
hangi marka olursa olsun hangi avcı olursa olsun bunun mümkün olmıyacanı söledikce bizler yerin dibine sokulmaya başlandık o şahane avcı tarafından.
Bizi yerip tüfeği övüyordu habire :) :) bu işte bi çapanoğlu vardı bence.
ağzının payını verdim ama ne hikmetse bu herifin yalan haberi orda ölece dururken benim sanki tüfeği karalamışcasına yorumlarım silinmeye başlandı.
yani bunca yıldır bildiğimi bilmezlikden gelip ''evet bunu bu tüfek yapmıştır deyip bahsi geçen markayı pohpohlasaydık adam yerine konulacakdık''
böle bişeyin mümkün olup olamıyacanı sordukca ben admine nedense her sorum verdiğim cevabım silindi durdu :) :)
bende verdim küsküyü ÇİFTE STANDARTcı sayfa yöneticisine :)
sonra iş büyüdü benim her yazdığım silinirken YALAN haber yapanlara destek çıkılınca aynen bende
''admin sen çifte standartcısın işine geleni alır sayfana koyuyor işine gelmeyen yorumları siliyorsun ben size nasıl güvenip silah alayım''deyince benden özelden cep numaramı istediler :D
sizlen işim olmaz deyip ne no verdim nede mesnetsiz o övgü dolu ama bence yalan olan yoruma bi daha bakdım :( :(

silahı bilemem ama bence yaptıkları çifte standartla ben gibi çok avcı kaybederler.konuda ortadayken silahıda bi vesile ile öğrenmiş olduk.

güya reklam amaçlı anadolu avcısını arkalarında gösteriyorlar.belki o abartılı paylaşımlarıda kendileri yapıyorlar.
bu olaydan sonra aklıma her türlü şey geldi ama GÜVENİMİ KAYBETTİRENLER GENE KENDİLERİ oldu..

bizim hatamızmı ? ? silahlarını alarak kullanarak..evet evet yerli firmamıza destek çıkmaktır...:( :(
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2014, 18:20:31 Gönderen: Harun DERE »

''her köpek HAVLAR ammmmma her köpek AVLAMAZ'' davşan avcısı 1977-KÜTAHYA MERKEZ

Çevrimdışı Mahmut HOCAOĞLU

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #20 : 02 Şubat 2014, 23:34:19 »
Özgür bey geçmiş olsun sizin adınıza üzüldüm...Ceyhun bey sizin tüfeğinizi 4 kere servise neden gönderdiğinizi merak ettim sorun neydi tüfeğinizde sizdede sol altamı çekiyordu?
  • Ata Neo
  • Huğlu Ventus
1996/Mersin

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 03 Şubat 2014, 00:16:56 »
Özgür Bey geçmiş olsun..Akdaş mükemmel seçim olmuş..yeni tüfeğinizle kazasız belasız bol avlar dilerim..

bikaç ay önce face adresimde gezerken (kimseyi hakir görmem ama haddini bilmek en büyük erdemdir kimseyede kendimi keriz yerine koydurmam) bebe'nin birisi daha doğru düzgün yazı yazamıyorken yazılarındaki imla hatalarını düzeltmeyi bırak ıskarpin ayakkabıyla ava gitmiş :D :D

neyse o zatı şahaneyi üstad-ül avcı :D huğlunun face adresine nitro şöle güzel gibi bişilerle birlikde öle bi havadan atmışki ''aha 80-90 mt den 4 no saçma sıkdım 0,70*0,70 kartona 50-60 saçma değdi tüfeğiniz şöle güzel böle güzel'' gibi reklamvari atmasyon olduğu belli olan bişile yazmış :) :)

gayriihtiyari bende bunun fizik kurallarına aykırı oldunu yazdım :) siz duydunuzmu bu mesafeden 50-60 saçma değen bi hedef ?

Sonra bu neyse dehşet üstü süper avcımız tüfeği bırakıp bizlere sizler avcımısınızlarla itham etmeye başladı :)
iş büyüdü sayfayada rant gerekli sanırsamki baya sonradan müdahil oldular :)
hangi marka olursa olsun hangi avcı olursa olsun bunun mümkün olmıyacanı söledikce bizler yerin dibine sokulmaya başlandık o şahane avcı tarafından.
Bizi yerip tüfeği övüyordu habire :) :) bu işte bi çapanoğlu vardı bence.
ağzının payını verdim ama ne hikmetse bu herifin yalan haberi orda ölece dururken benim sanki tüfeği karalamışcasına yorumlarım silinmeye başlandı.
yani bunca yıldır bildiğimi bilmezlikden gelip ''evet bunu bu tüfek yapmıştır deyip bahsi geçen markayı pohpohlasaydık adam yerine konulacakdık''
böle bişeyin mümkün olup olamıyacanı sordukca ben admine nedense her sorum verdiğim cevabım silindi durdu :) :)
bende verdim küsküyü ÇİFTE STANDARTcı sayfa yöneticisine :)
sonra iş büyüdü benim her yazdığım silinirken YALAN haber yapanlara destek çıkılınca aynen bende
''admin sen çifte standartcısın işine geleni alır sayfana koyuyor işine gelmeyen yorumları siliyorsun ben size nasıl güvenip silah alayım''deyince benden özelden cep numaramı istediler :D
sizlen işim olmaz deyip ne no verdim nede mesnetsiz o övgü dolu ama bence yalan olan yoruma bi daha bakdım :( :(

silahı bilemem ama bence yaptıkları çifte standartla ben gibi çok avcı kaybederler.konuda ortadayken silahıda bi vesile ile öğrenmiş olduk.

güya reklam amaçlı anadolu avcısını arkalarında gösteriyorlar.belki o abartılı paylaşımlarıda kendileri yapıyorlar.
bu olaydan sonra aklıma her türlü şey geldi ama GÜVENİMİ KAYBETTİRENLER GENE KENDİLERİ oldu..

bizim hatamızmı ? ? silahlarını alarak kullanarak..evet evet yerli firmamıza destek çıkmaktır...:( :(

güzel ,düzgün,anlaşılır ve gayet akıcı bir yazı..bir çırpıda okudum..kesinlikle  haklısınız...kabahatin fazlası bizde gibi bana kalırsa.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2014, 00:19:39 Gönderen: Şahin BİTEN »

Çevrimdışı Hüseyin ÖZEN 35

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #22 : 03 Şubat 2014, 02:40:18 »
Özgür bey dinsizin hakkından imansız gelir. Tüketici hakem heyetine başvurun .Aynen sorunu burdaki gibi aktarın . Ben olsam öyle yapardım.Parayı sokaktan toplamıyoruz değil mi ?
Hüseyin ÖZEN
1983 İZMİR KEMALPAŞA
0 rh +

Çevrimdışı Mahmut ÖZTÜZÜN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
    • http://img199.imageshack.us/img199/690/6094299.jpg
« Yanıtla #23 : 03 Şubat 2014, 09:17:32 »
yerli otomatik almayın arkadaşlar malesef yerli yapımda dört dörtlük bir otomatik görmedim ben, madem yapıorsun neden arkasında durmuyorsun, şuan fiyatları 1700 tl diye biliyorum bu paralara yerli tüfek yerine üste biraz daha koy avrupasını al, bizi bu düşünceye sokan firmalar utansın sonrada yerli üretime destek verilmiyor deniyor al sana destek
  • fabarm xlr compozit
Mahmut ÖZTÜZÜN
0 Rh + 1981 KONYA
Avcilik  bir yaşam tarzidir babadan oğula kalan mirastır

Çevrimdışı Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #24 : 03 Şubat 2014, 12:16:09 »
Yalnız NİTRO`da yada yarıotomatiklerde değil sorun,malesef pozelerde de durum aynı çok fazla hatalı üretim çıkıyor.Ve neyazıkki birtürlüde hatalarını kabul ettiremiyorsunuz teknik servisle akraba oluyorsunuz,kargoyla tüfek göndermekten telefonda konuşmakdan dolayı.Bu neden oluyor bilemiyorum yüksek adetli üretimden mi yoksa kooperatif yapısından mı ama herneden dolayı oluyorsa kesin olan bir şey var oda HUĞLU eski HUĞLU değil.
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE